ПРАЙМ БЫЗНЕС - КЛАС ,ЧП

Редактировать данные компании ПРАЙМ БЫЗНЕС - КЛАС ,ЧПНашли ошибку? Вход для представителя ПРАЙМ БЫЗНЕС - КЛАС ,ЧПЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,ул. Стадионная, 21/1.
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (97) 7015555
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт ПРАЙМ БЫЗНЕС - КЛАС ,ЧП http://117206.ua.all.biz
 • Описание
  Юридичні послуги

  Единственной преградой осуществлению ваших планов на завтра могут быть ваши сегодняшние сомнения. (РУЗВЕЛЬТ).


  Юридична компанія «ПРАЙМ БІЗНЕС - КЛАС» - це втілення назви юридичного досвіду у професіональний підхід до вирішення посталих питань Клієнта на сьогодення. Практика є основним стержнем професіоналізму кожного із працівників нашої Компанії, яка заслуговує на найвищу оцінку з боку споживачів та професійних діячів, які в свою чергу допомагають та реалізують поставлені цілі перед собою за рахунок безперервної праці та не однорічної конкурентно - спроможності на Українському ринку так і Європи.


  Завдяки професіоналізму та активному зростанню, Юридична компанія «ПРАЙМ БІЗНЕС - КЛАС» надає юридичні послуги найвищої якості та в обумовлені строки.


  Зробивши мандрівку по сайту Юридичної компанії «ПРАЙМ БІЗНЕС - КЛАС», Ви зможете ознайомитися та зупинитися на потрібному виді послуг, що необхідний саме Вам, і саме в цей час. Не зволікайте та робіть крок у перед з професійною підтримкою фахівців, які з великим задоволенням допоможуть та прокладуть шлях успіху для Вашого наступного кроку в житті та бізнесі.


  Якщо Вас зацікавили юридичні послуги, ваше звернення за вірною адрасою. Юридична компанія "ПРАЙМ БІЗНЕС - КЛАС" пропонує Вашій увазі юридично - професійні послуги та кваліфіковану допомогу фахівців з питань ліцензування, підготовки документів на отримання ліцензії, дозвільної документації, експертних висновків, погоджень, листів - роз'яснень, сертифікації, реєстрації та ліквідації підприємств, установ, організацій та ін. Для того, щоб стати нашим Клієнтом, вам необхідно лише подзвонити нам за вказаними на сайті номерами телефонів та отримати бажаний результат. Звертайтесь, завжди раді Вашому зверненню!


 • Товары и услуги
  - Отримання листа-роз'яснення Мінекології щодо експорту/ імпорту брикетів ті ін.,
  - ОФОРМЛЕННЯ ДОЗВІЛЬНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА ЕКСПОРТ/ ІМПОРТ БРИКЕТІВ ТА ІН. ЛИСТ-РОЗ'ЯСНЕННЯ ПОГОДЖЕННЯ ДОЗВІЛ МІНЕКОЛОГІЇ на траскордонне перевезення відходів Зеленого переліку відходів.,
  - Ліцензія для Вашого підприємства,
  - ЛІЦЕНЗІЇ для : переробки оброблення збирання заготівля зберігання утилізація перевезення знешкодження відходів. Оформлення отримання документації для експорту відходів Зеленого переліку відходів.,
  - РОЗРОБКА ОВНС. Екологічний аудит. Розробка проектної документації.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Деревообработка / Дереовобрабатывающая промышленность» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Киев и Киевский горсовет, Киевская область, Украина. Компания ПРАЙМ БЫЗНЕС - КЛАС ,ЧП находится по адресу Украина,Киев,ул. Стадионная, 21/1. в Киеве. Связаться с администрацией можно по телефону +380 (97) 7015555. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://117206.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании ПРАЙМ БЫЗНЕС - КЛАС ,ЧПНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,ул. Стадионная, 21/1.. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ПРАЙМ БЫЗНЕС - КЛАС ,ЧП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ПРАЙМ БЫЗНЕС - КЛАС ,ЧП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ПРАЙМ БЫЗНЕС - КЛАС ,ЧП

QR-код с контактной информацией организации ПРАЙМ БЫЗНЕС - КЛАС ,ЧП
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ПРАЙМ БЫЗНЕС - КЛАС ,ЧП, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.