Пролего, ООО

Редактировать данные компании Пролего, ОООНашли ошибку? Вход для представителя Пролего, ОООЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,02140, ул.Бориса Гмыри, 6
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (44) 3835150
  -
  Дирекция
  +380 (44) 5772900
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Пролего, ООО http://81375.ua.all.biz
 • Описание
  Технічна студія “Винахідник” - єдиний представник LEGO-освіти в Україні.
  На сьогоднішній день дві Технічні студії діють у Києві. Найближча стратегія компанії спрямована на відкриття LEGO-студій в інших регіонах України. Це дасть змогу дітям з усіх куточків країни проявляти свої таланти, розкриватися в технічному напрямку.
  Тому Технічна студія «Винахідник» запрошує представників різних регіонів України до співпраці по франчайзингу!
  Причини відкрити свою Технічну студію «Винахідник»
  1. Актуальність бізнесу. Свідченням того, що технічне конструювання та робототехніка є перспективними напрямками, є стрімкий розвиток автоматизації усіх процесів виробництва, постійне зростання рівня функціональності побутових прикладів. Загалом, автоматизація та технічна модернізація так чи інакше стосується усіх сфер нашого життя.
  Технічна студія «Винахідник» надає дітям унікальну можливість набувати цих необхідних знань з робототехніки в ігровій формі.
  Також навчання у студії є чудовою підготовкою для дітей, які мають наміри здобувати вищу технічну освіту.
  2. Фінансова стабільність та прибутковість. Досвід Технічної студії «Винахідник» а також досвід 40 країн світу, в яких вже впроваджена методика LEGO-освіти і активно діють LEGO-студії, свідчить про те, що бізнес є стабільно прибутковим, із тенденцією до зростання прибутку.
  3. Клієнтська стабільність. Найкращі інвестиції – інвестиції в дітей. Тому унікальні послуги, що пропонує Технічна студія забезпечують постійний інтерес, як з боку батьків так і дітей, а отже і наявність постійної кількості клієнтів. Курси розроблені таким чином, що дитина має змогу займатися у студії, постійно пізнаючи щось нове з 6 до 16 років (і це ще не межа.)
  4. Соціальна користь. Діяльність Технічної студії «Винахідник» спрямована на різносторонній розвиток дитини: навички роботи в команді, створення проектних робіт, розвиток просторового мислення та уяви, презентаційних навичок, розвиток дрібної моторики пальців тощо.
  Тому займатися цим бізнесом приємно та вигідно одночасно.
 • Товары и услуги
  - Франчайзинг,
  - Франшиза,
  - Услуги консультантов по франчайзингу.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Рекламные агентства / Рекламные компании» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Киев и Киевский горсовет, Киевская область, Украина. Компания Пролего, ООО находится по адресу Украина,Киев,02140, ул.Бориса Гмыри, 6 в Киеве. Связаться с администрацией можно по телефонам +380 (44) 3835150, +380 (44) 5772900. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://81375.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании Пролего, ОООНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,02140, ул.Бориса Гмыри, 6. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Пролего, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Пролего, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Пролего, ООО

QR-код с контактной информацией организации Пролего, ООО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Пролего, ООО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.