Рамзес Плюс, ЧП

Редактировать данные компании Рамзес Плюс, ЧПНашли ошибку? Вход для представителя Рамзес Плюс, ЧПЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,01011, ул. Кутузова, 2, оф.3
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (44) 2866181
  -
  Дирекция
  +380 (44) 2858084
  -
  Дирекция
  +380 (44) 2888300
  -
  Отдел сбыта
  +380 (44) 2808741
  -
  Отдел снабжения
 • Сайты
  Официальный сайт Рамзес Плюс, ЧП http://49856.ua.all.biz
 • Описание
  Бюро перекладів «РАМЗЕС» існує на українському ринку більше десяти років та надає комплексні послуги з перекладу будь-якої складності. Ми здійснюємо письмовий, усний, послідовний та синхронний переклад на та з майже усіх мов, у чому нам допомагають дипломовані високопрофесійні українські та іноземні перекладачі.
  Письмові переклади будь-якого змісту та тематики якісно та швидко виконуються з врахуванням побажань клієнта, включаючи терміновость виконання та дотриманням конфіденційності Переклади документів у разі необхідності засвідчуються як печатками бюро перекладів, так і нотаріально, а в разі потреби легалізуються у Міністерстві юстиції та Міністерстві закордонних справ України.
  Для синхронного перекладу семінарів, симпозіумів та конференцій надається необхідне обладнання . Наші клієнти завжди залишаються задоволеними зручною системою оплати послуг, тарифною сіткою та знижками, які діють в залежності від обсягу замовлення.
  Ми маємо позитивний досвід роботи з Кабінетом міністрів України, Міністерством закордонних справ, Міністерством економіки, Міністерством промислової політики, Міністерством культури, Міністерством транспорту та зв’язку; з Укрзалізницею, багатьма юридичними компаніями, серед яких «Укрінюрколегія», «Магістр та Партнери»; з великими банківськими структурами «СЕБ банк», «Райффайзен Банк Аваль», «Укрпромбанк», «Аркада», страховими компаніями «Інго-Україна», «Оранта-Життя», «ТАС», СК «Країна», «Еталон Життя»; у сфері культури та спорту - ФК «Динамо-Київ», Студією «1+1», ДП «Мистецький арсенал»; багатьма медичними компаніями та іншими державними та приватними організаціями.
  Будемо раді бачити також і Вас серед наших клієнтів.
 • Товары и услуги
  - Бюро переводов,
  - Письменные языковые переводы,
  - Перевод технических текстов технической документации,
  - Услуги языкового перевода,
  - Перевод инструкций,
  - Перевод печатной и полиграфической продукции,
  - Услуги синхронного языкового перевода речи,
  - Языковый перевод с привлечением профессиональных юристов.
 • Кратко об организации
  Организация Рамзес Плюс, ЧП из Киева может предложить покупателям услуги и товары в рубрике Юридические услуги.
  Фирму можно найти по адресу Украина,Киев,01011, ул. Кутузова, 2, оф.3 в Киеве.
  Связаться с контактным лицом фирмы Рамзес Плюс, ЧП, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете через сайт http://49856.ua.all.biz, с помощью телефонов +380 (44) 2866181, +380 (44) 2858084, +380 (44) 2888300, +380 (44) 2808741.
Распечатать Редактировать данные компании Рамзес Плюс, ЧПНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,01011, ул. Кутузова, 2, оф.3. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Рамзес Плюс, ЧП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Рамзес Плюс, ЧП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Рамзес Плюс, ЧП

QR-код с контактной информацией организации Рамзес Плюс, ЧП
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Рамзес Плюс, ЧП, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.