РРТ, Концерн

Редактировать данные компании РРТ, КонцернНашли ошибку? Вход для представителя РРТ, КонцернЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,04112, Україна, м. Київ, вул. Дорогожицька, 10
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (44) 2262260
  -
  Дирекция
  +380 (44) 4408722
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт РРТ, Концерн http://86965.ua.all.biz
 • Описание

  Концерн радіомовлення, радіозв'язку та телебачення (Концерн РРТ) було засновано після здобуття незалежності України у 1991 році для створення єдиного інформаційного простору у державі. На сьогоднішній день Концерн РРТ під своїм началом об'єднує 30 підприємств та філій, які розташовані в обласних центрах та великих містах України. Майно Концерну це повністю державна власність. Концерн РРТ входить до сфери управління Міністерства транспорту та зв'язку України.
  Майже 5 тисяч висококваліфікованих спеціалістів Концерну РРТ здатні одночасно забезпечити телерадіотрансляцію 15-ти загальнонаціональних телевізійних та 15-ти загальнонаціональних радіопрограм, радіопрограм іномовлення (Всесвітньої служби радіо України), програм регіональних, обласних державних та переважної більшості недержавних телерадіокомпаній по території всієї держави. При цьому здійснюється повне технічне обслуговування і експлуатація телекомунікаційних мереж та мереж супутникового та ефірного телерадіомовлення приблизно на 400-ох різноманітних об'єктах Концерну РРТ.
  Унікальна інфраструктура Концерну включає в себе понад 560 антенно-щоглових споруд (заввишки від 70 до 386 метрів), більш 12 тис. км радіорелейних ліній, 80 потужних телевізійних станцій, понад 1350 телевізійних передавачів, зокрема 31 цифровий передавач стандарту DVB-Т у м. Києві, Київській, Житомирській та Одеській областях, 365 радіомовних передавачів, 2 потужних радіоцентри, 2 центри супутникового зв'язку.
  Концерн РРТ є членом Міжнародної організації супутникового зв'язку "INTELSAT" та акціонером Європейської організації супутникового зв'язку "EUTELSAT S. A.". Засоби космічного зв'язку Концерну працюють в системах "INTELSAT", "ASTRA", "AMOS" та "HELLAS SAT" і можуть забезпечити супутникове розповсюдження програм мовлення на всі регіони світу.


 • Товары и услуги
  - Телекоммуникационные сети и услуги связи,
  - Строительство средств радиовещания,
  - Организация каналов.
 • Кратко об организации
  Компания РРТ, Концерн из Киева предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Телекоммуникационные услуги.
  Организацию можно найти по адресу Украина,Киев,04112, Україна, м. Київ, вул. Дорогожицька, 10 в Киеве.
  Связаться с контактным лицом компании РРТ, Концерн по всем вопросам вы можете на web-странице http://86965.ua.all.biz, по номерам +380 (44) 2262260, +380 (44) 4408722.
Распечатать Редактировать данные компании РРТ, КонцернНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,04112, Україна, м. Київ, вул. Дорогожицька, 10. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о РРТ, Концерн

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании РРТ, Концерн. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации РРТ, Концерн

QR-код с контактной информацией организации РРТ, Концерн
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании РРТ, Концерн, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.