Рустлер Недвижимость Сервис, ООО

Редактировать данные компании Рустлер Недвижимость Сервис, ОООНашли ошибку? Вход для представителя Рустлер Недвижимость Сервис, ОООЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,04080, вул. Межигірська, 87A, під. 2, оф. 5
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (50) 3818113
  -
  Дирекция
  +380 (44) 4965242
  -
  Дирекция
  +380 (44) 4965242
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Рустлер Недвижимость Сервис, ООО http://69115.ua.all.biz
 • Описание
  У кожної нерухомості є свій характер, та будь-яку нерухомість можна покращити. Окрім надання класичних послуг з управління нерухомістю, ми бачимо свою місію також в управлінні активами. Завчасно вживаючи активних дій для впливу на майбутні події замість того, щоб очікувати здійснення цих подій, ми гарантуємо збереження та збільшення вартості нашої нерухомості.
  Наші команди експертів спеціалізуються на всіх типах нерухомості. Таким чином, ми здатні пристосувати наші послуги спеціально до потреб клієнта та розвинути потенціал їхньої нерухомості у найкращий спосіб.
  Ми постійно оптимізуємо наші адміністративні процеси, не в останню чергу для здобуття більшої свободи для здійснення все важливіших управлінських завдань. Ми присвячуємо час розробці найкращих стратегій розвитку разом з нашими клієнтами, від структурних покращень, таких як відновлення будівлі або встановлення ліфту, до управління операційними витратами та надання послуг користувачам об’єкту нерухомості.
  Ми перетворюємо нерухомість на прибуткову власність. Врешті, нерухомість – це основний капітал, що має приносити власнику найбільший можливий фінансовий прибуток.
  Запорука нашого успіху у технічному обслуговуванні та експлуатації – це кваліфіковані майстри на всі руки у сфері електрики, сантехніки, кондиціонування та столярних робіт. Пройшовши навчання в Україні та за кордоном, наші майстри володіють неперевершеними навичками та виявляють високий професіоналізм. Наш критерій якості – це робота, виконана за найвищим стандартом з повним задоволенням побажань клієнтів.
  Коло наших цільових клієнтів охоплює як великі корпоративні компанії, яким ми надаємо послуги на регулярній договірній основі, так і приватних осіб, які потребують термінового технічного втручання. Наш цілодобовий кол-центр завжди готовий надати посильну допомогу українською, російською, англійською, німецькою, французькою, італійською та іспанською мовами. Ми завжди на варті ваших потреб!
 • Товары и услуги
  - Замки,
  - Замки дверные,
  - Мелкие ремонтные работы,
  - Замки врезные,
  - Комплексные эксплуатационные услуги,
  - Замки накладные,
  - Менеджмент проектов,
  - Технический аудит,
  - Управление инфраструктурой.
 • Кратко об организации
  Фирма Рустлер Недвижимость Сервис, ООО из Киева предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Консалтинговые услуги для бизнеса.
  Находится по адресу Украина,Киев,04080, вул. Межигірська, 87A, під. 2, оф. 5 в Киеве.
  Связаться с контактным лицом организации Рустлер Недвижимость Сервис, ООО по интересующим Вас вопросам вы можете через сайт http://69115.ua.all.biz, с помощью телефонов +380 (50) 3818113, +380 (44) 4965242, +380 (44) 4965242.
Распечатать Редактировать данные компании Рустлер Недвижимость Сервис, ОООНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,04080, вул. Межигірська, 87A, під. 2, оф. 5. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Рустлер Недвижимость Сервис, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Рустлер Недвижимость Сервис, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

Новости компании

9ноябрь
2011

Rustler усилила штат технического отдела в Киеве

Австрийская компания RustlerPropertyServices пополнила штат сотрудников технического отдела главного офиса компании в г.

 
Распечатать

QR-код с контактной информацией организации Рустлер Недвижимость Сервис, ООО

QR-код с контактной информацией организации Рустлер Недвижимость Сервис, ООО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Рустлер Недвижимость Сервис, ООО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.
Закрыть Комментарий
11 + 9 =