Шепелюк Т. А., СПД (Салон штор Вуаль)

Редактировать данные компании Шепелюк Т. А., СПД (Салон штор Вуаль)Нашли ошибку? Вход для представителя Шепелюк Т. А., СПД (Салон штор Вуаль)Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,03150, ул. Тверская, 6
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (44) 5211994
  -
  Дирекция
  +380 (44) 5211994
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Шепелюк Т. А., СПД (Салон штор Вуаль) http://15279.ua.all.biz
 • Описание

  Якщо очі - це душа людини, то вікна - душа оселі.
  Душа завжди повинна бути прекрасною не лише в людини, а й і у помешкання. Тож не дивно, що створюючи затишок в будинку дизайнери не останню роль відводять оформленню вікон, й з обережністю ставляться до їх «одягу». Адже штори можуть надати кімнаті вишуканого вигляду, але й можуть зіпсувати увесь інтер'єр. Тож дуже важливо, щоб портьєри створювали єдиний ансамбль зі шпалерами та меблями. Вони можуть бути стильно оформленими, класичними, вражати елегантністю чи складним дизайном.
  Модні тенденції змінюються суттєво приблизно кожні три-п'ять років, хоча нові пропозиції з'являються кожного сезону. І тут потрібно пам'ятати, що мода не диктує - вона лише пропонує, але завжди вірно слідує принципу: штори, занавіски, тюлі в першу чергу повинні регулювати доступ світла у приміщення і пом'якшувати різкий перехід від чужого завіконного світу до свого домашнього.
  Добираючи тканини, перш за все потрібно врахувати загальний стиль помешкання, колір і фактуру меблів. Важливу роль у цьому ділі відіграє навіть підлога, і обов'язково розташування вікон. В кімнатах - де сонечко рідкий гість будуть доречними тонкі прозорі тканини, але якщо ваші віконця постійно знаходяться під прямим сонячним промінням - краще використовувати важкі та густі тканини. Саме вони зможуть вберегти вас від перевтоми та надлишку світла. А загалом краще звернутися до фахівця., тим паче нині в столиці діють багато поважних фірм, які пропонують наймодніші сучасні тканини. Серед них особливо хочеться відзначити Салон-студію «Вуаль», одним з девізів якого є - «Задоволення від співпраці - це найкращий результат». Фахівці працюють з кожним клієнтом індивідуально , до речі клієнт завжди є співавтором і може сміливо запропонувати своє рішення та втілити в життя свою фантазію. Дизайнери запропонують різні варіанти композицій і навіть нададуть зразки тканин, щоб можна було уявити кінцевий результат оформлення. Тому що справжній фахівець відчуває чого бажає клієнт - і знає, як цього досягти. Враховуючи особливості дизайну вашої оселі, вам запропонують широкий вибір карнизів(дерев'яні, ковані, металеві, пластикові), а також ролети, жалюзі, бамбукові мати. А щодо тканин, то в Салон-студії «Вуаль» є різноманітні за складом, структурою, дизайном портьєри та гардини; а для оздоблення - китиці, бахрому, стрічки...


 • Товары и услуги
  - Шторы гирлянды.
 • Кратко об организации
  Компания Шепелюк Т. А., СПД (Салон штор Вуаль) из Киева предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Электротехническая продукция, общее.
  Организацию можно найти по адресу Украина,Киев,03150, ул. Тверская, 6 в Киеве.
  Связаться с контактным лицом компании Шепелюк Т. А., СПД (Салон штор Вуаль) по всем вопросам вы можете на web-странице http://15279.ua.all.biz, по номерам +380 (44) 5211994, +380 (44) 5211994.
Распечатать Редактировать данные компании Шепелюк Т. А., СПД (Салон штор Вуаль)Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,03150, ул. Тверская, 6. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Шепелюк Т. А., СПД (Салон штор Вуаль)

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Шепелюк Т. А., СПД (Салон штор Вуаль). Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Шепелюк Т. А., СПД (Салон штор Вуаль)

QR-код с контактной информацией организации Шепелюк Т. А., СПД (Салон штор Вуаль)
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Шепелюк Т. А., СПД (Салон штор Вуаль), и добавить их в адресную книгу вашего устройства.