СМАВТО

Редактировать данные компании СМАВТОНашли ошибку? Вход для представителя СМАВТОЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., Ярослфвська 11, оф 55, Киев, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (99) 444-21-88
 • Сайты
  Официальный сайт СМАВТО http://smavto.uaprom.net
 • Описание

  "СМАВТО" компанія, що успішно здійснює діяльність на ринку автотоварів України. Завдяки команді кваліфікованих фахівців та великому практичному досвіду роботи, сьогодні є одним з найбільших дистриб’юторів автотоварів в Україні.


  "СМАВТО" співпрацює з понад 70 постачальниками і виробниками автотоварів із Європи, Азії, СНД, та України. В портфель входять такі групи товарів як оливи та автохімія, акумулятори, автозапчастини та аксесуари. Прямі контракти гарантують високу якість продукції, що поставляється, та дозволяють підтримувати при цьому розумний рівень цін. Серед клієнтів СМА є оптові компанії, торгові мережі, роздрібні торгові точки, промислові та комерційні підприємства.


  Високі стандарти ведення бізнесу є невід’ємною частиною цілей і завдань, що ставить перед собою компанія. "СМАВТО" належить до числа компаній динамічного розвитку, що вибрали для себе пріоритетом в роботі впровадження передових стандартів менеджменту, технологій складської роботи та транспортування вантажів.


  Однією з головних конкурентних переваг СМА є група спеціалістів, що мають великий досвід роботи в автомобільній галузі. Висока технічна оснащеність і професійний рівень підготовки працівників, забезпечує їх злагоджену спільну роботу та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Обравши "СМАВТО", Ви здобудете надійного партнера, сильними сторонами якого є оперативність та повнота виконання замовлень, вчасна доставка та злагоджена робота торгового персоналу.


 • Товары и услуги
  - SUPERWAY 10W-40 4L,
  - STATOIL SUPERWAY 10W-40 20L,
  - SUPERWAY 10W-40 10L,
  - STATOIL SUPERWAY 10W-40 208L,
  - LAZERWAY C2 5W-30 10L,
  - LAZERWAY C3 5W-40 4L,
  - LAZERWAY C3 5W-40 10L,
  - SUPERWAY 10W-40 1L,
  - LAZERWAY C3 5W-40 1L,
  - LAZERWAY C2 5W-30 4L.
 • Кратко об организации
  Организация СМАВТО из Киева может предложить покупателям услуги и товары в рубрике Энергетическое оборудование.
  Фирму можно найти по адресу Ярослфвська 11, оф 55, Киев, Украина в Киеве.
  Связаться с контактным лицом фирмы СМАВТО, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете через сайт http://smavto.uaprom.net, с помощью телефона +380 (99) 444-21-88.
Распечатать Редактировать данные компании СМАВТОНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., Ярослфвська 11, оф 55, Киев, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о СМАВТО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании СМАВТО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации СМАВТО

QR-код с контактной информацией организации СМАВТО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании СМАВТО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.