Союз промышленников и предпринимателей Украины, ООО

Редактировать данные компании Союз промышленников и предпринимателей Украины, ОООНашли ошибку? Вход для представителя Союз промышленников и предпринимателей Украины, ОООЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,01001, вул. Хрещатик, 34
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (44) 2783069,5369641
  -
  Дирекция
  +380 (44) 2783069
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Союз промышленников и предпринимателей Украины, ООО http://136194.ua.all.biz
 • Описание

  УСПП - перша в Україні громадська організація, яка сертифікувала якість своїх послуг


  Якість послуг, що їх надає своїм членам Український союз промисловців і підприємців, сертифікована за міжнародним стандартом ISO 9001:2009. УСПП став першою громадською організацією в Україні, яка пройшла сертифікацію такого рівня.


  Український союз промисловців і підприємців об'єднує понад 38 тисяч колективних та індивідуальних членів, які в цілому виробляють близько 80 ВВП.


  Як вважає Президент УСПП Анатолій Кінах, факт сертифікації свідчить про розвиток громадянського суспільства й посилення як ролі громадських організацій у соціально-економічних та політичних процесах, так і ступеня відповідальності цих структур за результати своєї діяльності: „Я переконаний, що успіх роботи громадської організації багато в чому характеризується якістю послуг, які пропонуються, і результативністю їх надання. Сертифікація УСПП - підтвердження того, що ми досягли високого рівня роботи. Це цивілізований шлях розвитку громадського руху, апробований в усьому світі". Як вважає Анатолій Кінах, сертифікування послуг громадських організацій є чинником позбавлення надмірної політизації й запровадження пріоритету професійних критеріїв в оцінці діяльності таких структур.


  У переліку сертифікованих послуг УСПП - сприяння встановленню бізнес-контактів (у тому числі міжнародних), експертна оцінка роботи підприємств, допомога підприємцям-початківцям, інструментарій інвестиційної роботи (пошук інвестора, підготовка матеріалів для укладення контракту), відображення принципових позицій українського бізнесу у законопроектах, проектах рішень влади. В УСПП уже нині розробляють цикл спеціальних тренінгів для керівників підприємств з метою навчити їх протистояти рейдерським атакам. Цей проект буде реалізовано у найближчому майбутньому.


  Примітно, що сертифікат ISO 9001:2009 УСПП отримав у дні свого 15-річчя, що є гідною оцінкою діяльності організації впродовж 1992 - 2007 років.


 • Товары и услуги
  - Организация семинаров конференций.
 • Кратко об организации
  Организация Союз промышленников и предпринимателей Украины, ООО из Киева может предложить покупателям товары и услуги в рубрике Услуги для бизнеса.
  Расположена по адресу Украина,Киев,01001, вул. Хрещатик, 34 в Киеве.
  Связаться с представителем фирмы Союз промышленников и предпринимателей Украины, ООО, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете по телефонам +380 (44) 2783069,5369641, +380 (44) 2783069, на сайте http://136194.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании Союз промышленников и предпринимателей Украины, ОООНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,01001, вул. Хрещатик, 34. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Союз промышленников и предпринимателей Украины, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Союз промышленников и предпринимателей Украины, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Союз промышленников и предпринимателей Украины, ООО

QR-код с контактной информацией организации Союз промышленников и предпринимателей Украины, ООО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Союз промышленников и предпринимателей Украины, ООО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.