Свой Фермер, СПД

Редактировать данные компании Свой Фермер, СПДНашли ошибку? Вход для представителя Свой Фермер, СПДЭто ваша организация?
  • Сферы деятельности
  • Адрес
    Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,ул. Клиническая, 21/19
  • Контактные телефоны (факсы)
    +380 (44) 3603754
    -
    Дирекция
  • Сайты
    Официальный сайт Свой Фермер, СПД http://120543.ua.all.biz
  • Описание
    Магазин-Клуб любителів домашніх екологічних продуктів «Свій Фермер» - це коло людей, яким дороге здоров'я своїх дітей, близьких та рідних, а також своє власне. Він розрахований на тих, хто хоче споживати лише продукти в яких впевнений, і знає про них все: яким способом вони вирощені, чим вдобрялись, чим харчувались, ким вирощені тощо.

    Ми створили цей магазин-клуб для того, щоб Ви мали можливість вибору та доступу до екологічних продуктів. Адже сьогодні багато хто позиціонує себе як виробник органічних або натуральних продуктів, проте не є такими насправді. І саме прикре, що цього ми не можемо перевірити.

    Мета «Свого Фермера» - робити інформацію про вирощування продуктів відкритою. А у випадку бажання покупця - провести експертизу продуктів у авторитетних незалежних установах. Якщо у вирощуванні того, чи іншого продукту використовуватимуться добавки чи хімічні препарати - Ви про це знатимете першими, і до того, як прийматимете рішення про його придбання. Адже краще знати про продукт все, ніж просто сліпо вірити, що він чистий та ще й переплачувати за нього. Ми надамо Вам можливість вибору продуктів харчування, підбираючи необхідну для Вас якість та ціну. Адже головне для нас - Ваша довіра.

    Головна ідея - у Вашої родини має бути «Свій Фермер», який слідкує за якістю продуктів, доставляє їх Вам, а Ви не витрачаєте свій час на походи по ринкам, і до того ж отримуєте продукти, про які уже все знаєте і за якістю яких слідкуємо ми.

    Будемо раді співпраці

    Якщо Ви знаєте чесного і щирого виробника якісної продукції - обов'язково напишіть нам, ми будемо раді підтримати виробника справжніх продуктів.

    Якщо Ви фермер, домогосподарник, садовод, дачник і займаєтесь вирощенням екологічної продукції - раді будемо з Вами співпрацювати.

    Якщо Ви ентузіаст і хочете відкрити подібний магазин-клуб у себе в місті чи районі, ми відкриті для спілкування, обміну досвідом та співпраці. Ми обов'язково знайдемо способи стати корисними один одному.

    Про засновників

    Маємо власне велике домашнє господарство, що знаходиться в Ружинському р-ні Житомирської області. Це за 155 км. від Києва по напрямку Біла церква, Сквира, Ружин. Село знаходиться далеко від траси.

    В селах району та області багато хороших господарників, фермерів, досвідчених пасічників, садоводів. Тому там завжди можна знайти потрібні продукти.


  • Товары и услуги
    - Фрукты.
  • Кратко об организации
    Организация Свой Фермер, СПД из Киева может предложить покупателям услуги и товары в рубрике Сельскохозяйственное производство.
    Фирму можно найти по адресу Украина,Киев,ул. Клиническая, 21/19 в Киеве.
    Связаться с контактным лицом фирмы Свой Фермер, СПД, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете через сайт http://120543.ua.all.biz, с помощью телефона +380 (44) 3603754.
Распечатать Редактировать данные компании Свой Фермер, СПДНашли ошибку?
Смотрите также Литейные заводы Киева
 

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,ул. Клиническая, 21/19. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Свой Фермер, СПД

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Свой Фермер, СПД. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Свой Фермер, СПД

QR-код с контактной информацией организации Свой Фермер, СПД
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Свой Фермер, СПД, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.