Телевизионный завод Славутич, ОАО

Редактировать данные компании Телевизионный завод Славутич, ОАОНашли ошибку? Вход для представителя Телевизионный завод Славутич, ОАОЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,02099, ул. Бориспольская, 9
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (44) 5668652
  -
  Дирекция
  +380 (44) 5668652
  -
  Дирекция
  +380 (44) 5661185,5664572
  -
  Отдел сбыта
  +380 (67) 4410992,4410993
  -
  Отдел снабжения
 • Сайты
  Официальный сайт Телевизионный завод Славутич, ОАО http://6537.ua.all.biz
 • Описание

  Телевізійний завод "Славутич" - це підприємство,що поєднує в собі давні виробничі традиції з ринковим спрямуванням і диверсифікацією виробництва.Гнучкість та адаптація до реалій ,що безперервно міняються - ось девіз сучасного підприємства. В ситуації, коли рецесія буквально накрила украЇнську экономіку,керівництво заводу шукало можливість врятувати підприємство і зберегти його на плаву. І вихід було знайдено.


  В умовах світової економічної кризи і падіння виробництва,що вразив українську экономіку,керівництво заводу вирішило зосередити зусилля на максимальній эфективності наявних виробничих потужностей заводу,виходячи з реалій мінливої конюктури.Тому було вирішено на потужностях заводу розпочати виробництво продукції,котра має найбільший попит в цій непростій экономічній ситуації...ВАТ "Телевізійний завод "Славутич" розпочало виробництво полімерних гранул.Паралельно з цим на виробничих площах було почато виробництво черепиці із полімерпіщаного материалу..

  Також"Славутич" розпочав виробництво питної води під торговою маркою "Калиновий кущ".Админістративні та виробничі приміщення,котрі не були використані в виробничому процесі було вирішено здати в аренду.В результаті вдалося досягнути найбільшої эфективності майнового комплексу в даній економічній ситуації і не допустити його руйнування та розтягування.

  В майбутнє трудовий колектив заводу дивиться з надією.Ми віримо що макроекономічне і законодавче середовище рано чи пізно повернеться на користь виробників і тоді вдасться реалізовати свiй потенціал індустрії України,в тому числі і Телевізійному заводу "Славутич"

  В умовах сьогодення надає послуги з оренди складських,виробничих, та офісних приміщень.

  Підприємство розгляне любу взаємовигідну пропозицію щодо утворення спільного підприємства.

  Підприємство виробляє якісну екологічно чисту полімерпіщачерепицю,гранулят з поліетилену,поліпропілену та полістиролу.

  Планує виробляти воду питну очищену та глибоко очищену в ПЕТ пляшках ємністю 1,5 літра, 2 літра, 6,5 літра з артезіанської свердловини.

  .
 • Товары и услуги
  - Полимерпесчаная черепица,
  - Гранулы полимерные,
  - Гранулят полимерный вторичный (Телевизійний завод "Славутич").
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Производство резиновых изделий / Химическая промышленность» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Киев и Киевский горсовет, Киевская область, Украина. Компания Телевизионный завод Славутич, ОАО находится по адресу Украина,Киев,02099, ул. Бориспольская, 9 в Киеве. Связаться с администрацией можно по телефонам +380 (44) 5668652, +380 (44) 5668652, +380 (44) 5661185,5664572, +380 (67) 4410992,4410993. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://6537.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании Телевизионный завод Славутич, ОАОНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,02099, ул. Бориспольская, 9. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Телевизионный завод Славутич, ОАО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Телевизионный завод Славутич, ОАО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Телевизионный завод Славутич, ОАО

QR-код с контактной информацией организации Телевизионный завод Славутич, ОАО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Телевизионный завод Славутич, ОАО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.