ТОВ «БМК «Петра Буд», Общество с ограниченной ответственностью

Редактировать данные компании Общество с ограниченной ответственностью ТОВ «БМК «Петра Буд»Нашли ошибку? Вход для представителя ТОВ «БМК «Петра Буд», Общество с ограниченной ответственностьюЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., Вул. Тимошенко, 2, Киев, 04212, Украина
 • Часы работы
  Время работы Общество с ограниченной ответственностью ТОВ «БМК «Петра Буд»Пн-Пт: 08:00 - 18:00
  Сб-Вс: выходной
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (44) 229-81-13
  +380 (44) 221-39-34
  -
  факс
 • Сайты
  Официальный сайт ТОВ «БМК «Петра Буд», Общество с ограниченной ответственностью http://petra-bud.uaprom.net
 • Описание

  Наша компанія була створена 13 лютого 2007 року. Ліцензія АВ № 407953.


  На сьогодні ТОВ «БМК« Петра-Буд "» - це будівельна компанія, яка динамічно розвивається і розширює свої можливості. До нашої структури входять:


  УПРАВЛІННЯ БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНИХ РОБІТ: здійснює широкий спектр загальнобудівельних робіт: будівництво заміських будинків, котеджів, таунхаусів, дач, багатоповерхівок «під ключ»; виконує фасадні, покрівельні, демонтажні роботи; здійснює утеплення будинків;


  СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ БУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ:виконує електромонтажні і сантехнічні роботи, монтаж систем опалення, вентиляції, водопостачання; надає послуги з газифікації та встановлення кондиціонерів;


  УПРАВЛІННЯ РЕМОНТНО-ОЗДОБЛЮВАЛЬНИХ РОБІТ: надає послуги з дизайну та оформлення інтер’єрів, демонтажу, перепланування; ремонту квартир, офісів, будинків, котеджів, магазинів;


  УПРАВЛІННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЇ: надає житлово-комунальні послуги: обслуговує інженерно-технічні комунікації; здійснюють прибирання територій, ремонтні роботи в квартирах;


  УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗАЦІЇ: надає обладнання, інструменти та спецтехніку для будівництва та ремонту в оренду та забезпечує роботу будівельної техніки.


  "ПЕТРА БУД" працює в ролі генпідрядника (ЖК "Петрівський квартал", ЖК "Уютный"), адже здатен професійно і якісно організувати всі етапи зведення будівель. Вступаючи в партнерські відносини, ми намагаємося не тільки виконати всі вимоги Замовника, а й оптимізувати його витрати.Ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, що дозволяє в більшій мірі задовольняти Ваші потреби і зробити співпрацю з нами надійною і приємною.


  Нашими Замовниками за часи співпраці були: ПБК «Укрмонолітспецбуд», ВАТ «Трест« Київміськбуд-5 », Корпорація« Аладдін », банк« ПриватБанк », Акціонерно комерційний банк «Промислово-фінансовий банк », ДП ЗАТ« Оболонь », «Пивоварня Зіберта» та ін.


  На нашому досвіді зведено будинки у різних куточках Київської області:у Києві, Борисполі, Фастові, Броварах, Ірпіні, Боярці, Обухові, Василькові, Вишневому, Гостомелі, Білогородці, Софіївській Борщагівці, Бородянці і Гореничах . Також нами збудовані православні церкви у Переяслав-Хмельницькому і Мотовилівці (Фастівський район), виконані ремонтні та оздоблювальні роботи в Києво-Богословській семінарії і Державній історичній бібліотеці Києво-Печерської Лаври, також ми приймали участь у реконструкції НСК «Олімпійського»


  Нашому будівництву підкорюються території підвищеної сейсмічності і території зі складними інженерно-геологічними умовами. Тому ми можемо побудувати Ваш дім як в чистому полі, так і в середмісті, що перевірено на багаторічному досвіді.


  Наші переваги:


  • своєчасне виконання замовлення і в рамках бюджету;
  • відповідальність перед своїми партнерами;
  • чіткий контроль за кожним з етапів будівництва;
  • високоякісне виконання робіт відповідно до проектної документації;
  • професіоналізм і досвідченість наших будівельників;
  • використання нашою компанією сучасних технологій та матеріалів.


  Відповідальність,якість,досвід і професіоналізм - це ті чотири якості, на яких стоїть фундамент нашої будівельної компанії. Ми гарантуємо своєчасність і якість виконання робіт, забезпечуємо повний і своєчасний документообіг; у відносинах проявляємо повагу, чесність і прозорість . При роботі компанія використовує тільки найкращі матеріали. Для здійснення діяльності в нашій компанії є всі необхідні ліцензії і дозволи.
  Наші працівники - це дружня і злагоджена команда професіоналів, які володіють великим досвідом і високими знаннями, щоб виконати завдання будь-якого рівня складності пов'язаних з будівництвом, ремонтом, оздобленням та експлуатацією будинків. У своєму арсеналі ми маємо власні будівельні бригади, технічне оснащення, а також забезпечуємо охорону об’єктів під час будівництва. Десятки наших співробітників працюють щоденно заради того, щоб Ви стали повноцінним власником житла.


  ПЕТРА БУД: БУДУЄМО МАЙБУТНЄ РАЗОМ!
  Год основания:2007
  Количество сотрудников:51-100 человек

 • Товары и услуги
  - БУДІВНИЦТВО.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Услуги в сфере строительства и недвижимости / Услуги в сфере строительства» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Киев и Киевский горсовет, Киевская область, Украина. Компания Общество с ограниченной ответственностью ТОВ «БМК «Петра Буд» находится по адресу Вул. Тимошенко, 2, Киев, 04212, Украина в Киеве. Связаться с администрацией можно по телефонам +380 (44) 229-81-13, +380 (44) 221-39-34. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://petra-bud.uaprom.net. Часы работы организации - Пн-Пт: 08:00 - 18:00 Сб-Вс: выходной.
Распечатать Редактировать данные компании Общество с ограниченной ответственностью ТОВ «БМК «Петра Буд»Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., Вул. Тимошенко, 2, Киев, 04212, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ТОВ «БМК «Петра Буд», Общество с ограниченной ответственностью

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ТОВ «БМК «Петра Буд», Общество с ограниченной ответственностью. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ТОВ «БМК «Петра Буд», Общество с ограниченной ответственностью

QR-код с контактной информацией организации ТОВ «БМК «Петра Буд», Общество с ограниченной ответственностью
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ТОВ «БМК «Петра Буд», Общество с ограниченной ответственностью, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.