ТОВ «БМК «Петра Буд» Общество с ограниченной ответственностью

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (44) 229-81-13
+380 (44) 221-39-34 — факс
http://petra-bud.uaprom.net
Вул. Тимошенко, 2, Киев, 04212, Украина Киевская область, Киев г., Украина
Закрыто до 8:00 Откроется через 16 часов 04 минуты
Понедельник-пятница – 8:00-18:00
Суббота, воскресенье – выходной
Ошибка в описании?

Отзывы о ТОВ «БМК «Петра Буд», Общество с ограниченной ответственностью

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ТОВ «БМК «Петра Буд», Общество с ограниченной ответственностью. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Наша компанія була створена 13 лютого 2007 року. Ліцензія АВ № 407953.

На сьогодні ТОВ «БМК« Петра-Буд "» - це будівельна компанія, яка динамічно розвивається і розширює свої можливості. До нашої структури входять:

УПРАВЛІННЯ БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНИХ РОБІТ: здійснює широкий спектр загальнобудівельних робіт: будівництво заміських будинків, котеджів, таунхаусів, дач, багатоповерхівок «під ключ»; виконує фасадні, покрівельні, демонтажні роботи; здійснює утеплення будинків;

СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ БУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ:виконує електромонтажні і сантехнічні роботи, монтаж систем опалення, вентиляції, водопостачання; надає послуги з газифікації та встановлення кондиціонерів;

УПРАВЛІННЯ РЕМОНТНО-ОЗДОБЛЮВАЛЬНИХ РОБІТ: надає послуги з дизайну та оформлення інтер’єрів, демонтажу, перепланування; ремонту квартир, офісів, будинків, котеджів, магазинів;

УПРАВЛІННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЇ: надає житлово-комунальні послуги: обслуговує інженерно-технічні комунікації; здійснюють прибирання територій, ремонтні роботи в квартирах;

УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗАЦІЇ: надає обладнання, інструменти та спецтехніку для будівництва та ремонту в оренду та забезпечує роботу будівельної техніки.

"ПЕТРА БУД" працює в ролі генпідрядника (ЖК "Петрівський квартал", ЖК "Уютный"), адже здатен професійно і якісно організувати всі етапи зведення будівель. Вступаючи в партнерські відносини, ми намагаємося не тільки виконати всі вимоги Замовника, а й оптимізувати його витрати.Ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, що дозволяє в більшій мірі задовольняти Ваші потреби і зробити співпрацю з нами надійною і приємною.

Нашими Замовниками за часи співпраці були: ПБК «Укрмонолітспецбуд», ВАТ «Трест« Київміськбуд-5 », Корпорація« Аладдін », банк« ПриватБанк », Акціонерно комерційний банк «Промислово-фінансовий банк », ДП ЗАТ« Оболонь », «Пивоварня Зіберта» та ін.

На нашому досвіді зведено будинки у різних куточках Київської області:у Києві, Борисполі, Фастові, Броварах, Ірпіні, Боярці, Обухові, Василькові, Вишневому, Гостомелі, Білогородці, Софіївській Борщагівці, Бородянці і Гореничах . Також нами збудовані православні церкви у Переяслав-Хмельницькому і Мотовилівці (Фастівський район), виконані ремонтні та оздоблювальні роботи в Києво-Богословській семінарії і Державній історичній бібліотеці Києво-Печерської Лаври, також ми приймали участь у реконструкції НСК «Олімпійського»

Нашому будівництву підкорюються території підвищеної сейсмічності і території зі складними інженерно-геологічними умовами. Тому ми можемо побудувати Ваш дім як в чистому полі, так і в середмісті, що перевірено на багаторічному досвіді.

Наші переваги:

• своєчасне виконання замовлення і в рамках бюджету; • відповідальність перед своїми партнерами; • чіткий контроль за кожним з етапів будівництва; • високоякісне виконання робіт відповідно до проектної документації; • професіоналізм і досвідченість наших будівельників; • використання нашою компанією сучасних технологій та матеріалів.

Відповідальність,якість,досвід і професіоналізм - це ті чотири якості, на яких стоїть фундамент нашої будівельної компанії. Ми гарантуємо своєчасність і якість виконання робіт, забезпечуємо повний і своєчасний документообіг; у відносинах проявляємо повагу, чесність і прозорість . При роботі компанія використовує тільки найкращі матеріали. Для здійснення діяльності в нашій компанії є всі необхідні ліцензії і дозволи. Наші працівники - це дружня і злагоджена команда професіоналів, які володіють великим досвідом і високими знаннями, щоб виконати завдання будь-якого рівня складності пов'язаних з будівництвом, ремонтом, оздобленням та експлуатацією будинків. У своєму арсеналі ми маємо власні будівельні бригади, технічне оснащення, а також забезпечуємо охорону об’єктів під час будівництва. Десятки наших співробітників працюють щоденно заради того, щоб Ви стали повноцінним власником житла.

ПЕТРА БУД: БУДУЄМО МАЙБУТНЄ РАЗОМ!

Год основания:2007
Количество сотрудников:51-100 человек
Товары и услуги
- БУДІВНИЦТВО.
+380 (44) 361-93-59
Бажана 14 офис 20, Киев, Украина, Киев
Владимир: Заказывал визитки и листовки. Очень доволен качеством. Огромное спасибо!
+380 (63) 719-75-00
ул. Драгоманова, Киев, Украина, Киев
Сергій Чміль: магазин работаен нормально заказал оплатил получил я доволен
+380 (44) 362-86-85
ул. Новоконстантиновская 1, Киев, Украина, Киев
Андрей Олексиенко: Андрей. Кузня «Геркулес» г. Ирпень. Заказываю поликарбонат Polynex 8 и 10 мм. Регулярно заказываю у Сергея поликарбонат для навесов. Работали с разными компаниями, но убедились что у «ЕПластик» лучшая цена, всегда качественный поликарбонат и лучший сервис. Бывает, что позвонил, заказал, а через 2 часа мне уже привезли поликарбонат. Плюсы: Лучшая цена, постоянно есть в наличии нужный материал, хороший сервис, доставка, скидки для постоянных клиентов. Минусы: нет
+380 (44) 362-01-42
ул. Электриков 21,Киев,Украина, Киев
Артюхов Игорь: Заказывали и устанавливали систему очистки сточных вод Топас. Сделали все качественно и в оговоренные сроки. Плюсы: Бесплатный выезд на объект, качество монтажа Минусы: нету
+380 (44) 222-91-42
ул. Ревуцкого, 42а, 0 этаж, Киев, Украина, Киев
иван: заказали сайдинг, приехали в офис, выбрали, ребята все объяснили и пощитали, в тот же день сделали доставку. Деньги оплатили сразу, и ничего не потеряли. Супер! вот так и нужно работать. рекомендуем знакомым.
+380 (44) 228-52-25
улица Ярославов Вал, 13/2, Киев, Украина, Киев
Вадим Прокофьев: Как Заслуженный деятель науки и техники Украины, отдаю должное команде ученых и производителей этих уникальных и необходимых новаторских систем отопления и оздоровления. Желаю пройти все трудности и донести до людей зтот уникальный продукт. Так держать!!!

Кратко об организации

Организация Общество с ограниченной ответственностью ТОВ «БМК «Петра Буд» из Киева может предложить покупателям товары и услуги в рубрике Услуги в сфере строительства и недвижимости. Расположена по адресу Вул. Тимошенко, 2, Киев, 04212, Украина в Киеве. Связаться с представителем фирмы ТОВ «БМК «Петра Буд», чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете при помощи телефонов +380 (44) 2298113, +380 (44) 2213934, на официальном сайте http://petra-bud.uaprom.net.