ТОВ «Корма України» основний сайт http://kormaua.com, Товариство з обмеженою відповідальністю

Редактировать данные компании Товариство з обмеженою відповідальністю ТОВ «Корма України» основний сайт http://kormaua.comНашли ошибку? Вход для представителя ТОВ «Корма України» основний сайт http://kormaua.com, Товариство з обмеженою відповідальністюЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., Васильковская, Киев, Україна
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (44) 393-00-26
  +380 (44) 393-00-26
  -
  факс
  +380 (67) 230-91-11
 • Сайты
  Официальный сайт ТОВ «Корма України» основний сайт http://kormaua.com, Товариство з обмеженою відповідальністю http://kormaua.com
 • Описание

  "ТОВ "КОРМА УКРАЇНИ"
  займається виробництвом та реалізацією повнораціонних збалансованих високоефективних комбікормів.  Пропоновані нами комбікорма повністю задовільняють потреби у поживних речовинах, біологічно-активних компонентах, вітамінах та мікроелементах.  Розрахунок та оптимізація рецептури кормів проводиться за допомогою найсучаснішого программного забезпечення та іноземних фахівців, що дозволяє досягти максимальних результатів при вирощувані тварин, птиці та риби, як в промисловості так і в домашніх умовах.  Крім того, досягається оптимальне співвідношення ціна-якість, що дозволяє нам пропонувати комбікорма за оптимальною відпускною ціною.  Гарантуємо найвищу якість, своєчасну доставку, та відкрите ділове партнерство!  Ми працюємо на Ваш результат!  Запрошуємо до співпраці регіональних представників на взаємовигідних умовах!!!


 • Товары и услуги
  - Комбікорм для свиней,
  - Комбикорм для перепелов,
  - Комбикорм для свиней,
  - Комбікорм для бройлера,
  - Комбикорм для несушек,
  - Комбікорм для курей-несучок,
  - Комбикорм для бройлеров,
  - Комбікорм для перепілок,
  - Комбикорм для бройлеров,
  - Фасований комбікорм.
 • Кратко об организации
  Компания Товариство з обмеженою відповідальністю ТОВ «Корма України» основний сайт http://kormaua.com из Киева предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Сельскохозяйственное производство.
  Организацию можно найти по адресу Васильковская, Киев, Україна в Киеве.
  Связаться с контактным лицом компании ТОВ «Корма України» основний сайт http://kormaua.com по всем вопросам вы можете через сайт http://kormaua.com, с помощью телефонов +380 (44) 393-00-26, +380 (44) 393-00-26, +380 (67) 230-91-11.
Распечатать Редактировать данные компании Товариство з обмеженою відповідальністю ТОВ «Корма України» основний сайт http://kormaua.comНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., Васильковская, Киев, Україна. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ТОВ «Корма України» основний сайт http://kormaua.com, Товариство з обмеженою відповідальністю

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ТОВ «Корма України» основний сайт http://kormaua.com, Товариство з обмеженою відповідальністю. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ТОВ «Корма України» основний сайт http://kormaua.com, Товариство з обмеженою відповідальністю

QR-код с контактной информацией организации ТОВ «Корма України» основний сайт http://kormaua.com, Товариство з обмеженою відповідальністю
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ТОВ «Корма України» основний сайт http://kormaua.com, Товариство з обмеженою відповідальністю, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.