ТОВ "Науково-сервісна фірма "ОТАВА", Общество с ограниченной ответственностью

Редактировать данные компании Общество с ограниченной ответственностью ТОВ Нашли ошибку? Вход для представителя ТОВ Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., вул. Академіка Заболотного, 150, Киев, 03680, Украина
 • Часы работы
  Время работы Общество с ограниченной ответственностью ТОВ Пн-Пт: 09:00 - 18:00
  Сб-Вс: выходной
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (44) 221-55-31
 • Сайты
  Официальный сайт ТОВ http://www.otava.ua
 • Описание

  Науково-сервісна фірма «ОТАВА» спеціалізується в галузі наукових досліджень на замовлення для українських та зарубіжних підприємств. У разі необхідності компанія залучає до співпраці провідних українських учених, що мають великий досвід науково-дослідної роботи. Серед них хіміки, біологи, фізики та патентознавці, об'єднані зусилля яких сприяють успішному виконанню складних контрактів.


  ОТАВА розробляє для українських приватних підприємств нові товари та послугина основі найкращих зарубіжних аналогів.


  Зокрема компанією пропонуються наукові-дослідні роботи з розробки хімічних засобів по догляду за тваринами, побутової хімії, акваріумної хімії, хімії для басейнів, агро- та автохімії, автокосметики, технічних миючих засобів, хімічних засобів чищення тканин тощо. Проводиться інформаційна та патентна підтримка розроблених товарів. Товари патентуються в Україні, про них пишуться рекламні статті, прес-релізи тощо.


  Важливим напрямом діяльності НСФ «ОТАВА» є проведення складних наукових аналізів для приватних підприємців, дрібних та середніх фірм. Як правило, ці аналізи не виконуються у звичайних аналітичних лабораторіях, оскільки вимагають роботи з англомовною науковою літературою, поєднання різнопланових біологічних і хімічних аналітичних методів, висококваліфікованого персоналу та дорогого в обслуговуванні обладнання. Такі аналізи ОТАВА, зокрема, виконує для фірм, що експортують хімічні та біологічні товари з Китаю, розробляють нові продукти на основі західних зразків. Подібні аналізи виконуються з метою виявлення підробок серед косметичних товарів, БАДів, визначення токсичних речовин, генно-модифікованих продуктів, медичних засобів, вакцин тощо.


  OTAВА виконує комплексні еколого-гігієнічні дослідження квартир, дач, будинків, котеджів, виробничих приміщень, офісів, присадибних ділянок тощо. Разом з результатами екологічного моніторингу клієнтам надаються підготовлені науковцями-екологами та гігієністами практичні рекомендації щодо усунення небезпечних для людського здоров’я чинників.


  За бажанням замовника юристи компанії здійснюють юридичний супровід (подача позовних заяв у суд для вирішення питань і компенсації морального та інших збитків унаслідок порушень, що виявлені при комплексному еколого-гігієнічному дослідженні).

  Год основания:2005

 • Товары и услуги
  - Екрануюча фарба,
  - Комплексне наукове еколого-гігієнічне дослідження,
  - Аналіз природної та хімічної сировини,
  - Співробітництво з аналітичними лабораторіями,
  - Визначення важких металів,
  - Розробка хімічних товарів,
  - Комплексне юридичне обслуговування на основі еколого-гігієнічних досліджень,
  - Розробка рецептури товарів промислової та побутової хімії: миючих засобів, лакофарбових матеріалів.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Инжиниринговые услуги / Услуги в сфере строительства» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Киев и Киевский горсовет, Киевская область, Украина. Компания Общество с ограниченной ответственностью ТОВ "Науково-сервісна фірма "ОТАВА" находится по адресу вул. Академіка Заболотного, 150, Киев, 03680, Украина в Киеве. Связаться с администрацией можно по телефону +380 (44) 221-55-31. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://www.otava.ua. Часы работы организации - Пн-Пт: 09:00 - 18:00 Сб-Вс: выходной.
Распечатать Редактировать данные компании Общество с ограниченной ответственностью ТОВ Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., вул. Академіка Заболотного, 150, Киев, 03680, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ТОВ "Науково-сервісна фірма "ОТАВА", Общество с ограниченной ответственностью

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ТОВ "Науково-сервісна фірма "ОТАВА", Общество с ограниченной ответственностью. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ТОВ "Науково-сервісна фірма "ОТАВА", Общество с ограниченной ответственностью

QR-код с контактной информацией организации ТОВ
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ТОВ "Науково-сервісна фірма "ОТАВА", Общество с ограниченной ответственностью, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.