ТОВ "Судова незалежна експертиза України", Товариство з обмеженою відповідальністю

Редактировать данные компании Товариство з обмеженою відповідальністю ТОВ Нашли ошибку? Вход для представителя ТОВ Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., вул. Стрітенська, 15, Киев, 04053, Україна
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (44) 392-14-48
  -
  Київ
  +380 (48) 734-41-54
  -
  Одеса
  +380 (462) 61-61-72
  -
  Чернігів
 • Сайты
  Официальный сайт ТОВ http://ekspertiza-ua.uaprom.net
 • Описание

  Судова незалежна експертиза України – недержавна експертна організація, яка була заснована у 2009 році в м. Києві.
  Основна мета нашої діяльності – надання можливості суддям, окремим юридичним та фізичним особам у стислий термін проводити незалежні дослідження з питань, що виникають у судовому процесі чи у повсякденному житті та потребують застосування спеціальних знань.
  Пріоритетне завдання – сприяння розвитку судово-експертної діяльності на території України та формування цивілізованого ринку послуг в сфері недержавної судової експертизи.
  За досить невеликий термін існування, Судова незалежна експертиза України зарекомендувала себе, як надійний помічник суддів при вирішенні справ де необхідні спеціальні знання. Експертизи, виконані фахівцями нашої організації, неодноразово слугували вагомим підґрунтям, в утвердженні принципу верховенства права та справедливості при вирішенні судових спорів.
  Всі спеціалісти Судової незалежної експертизи України мають Свідоцтва Міністерства юстиції України про присвоєння відповідної кваліфікації судового експерта та внесені до єдиного Реєстру атестованих судових експертів. Роботи з проведення експертних досліджень виконуються у повній відповідності до діючого законодавства України та нормативно правових актів Міністерства юстиції України, що стосуються проведення судових експертиз та досліджень спеціаліста.
  Географія розташування наших фахівців, дає можливість поширювати діяльність на більшість областей України та проводити по-справжньому об’єктивні та обґрунтовані експертизи, вирішуючи питання будь-якої складності.

  Год основания:2009

 • Товары и услуги
  - Будівельно-технічна експертиза (будівельна експертиза),
  - Товарознавча експертиза, експертиза товарів, експертиза обладнання.
 • Кратко об организации
  Организация Товариство з обмеженою відповідальністю ТОВ "Судова незалежна експертиза України" из Киева может предложить покупателям товары и услуги в рубрике Услуги для бизнеса.
  Расположена по адресу вул. Стрітенська, 15, Киев, 04053, Україна в Киеве.
  Связаться с представителем фирмы ТОВ "Судова незалежна експертиза України", чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете при помощи телефонов +380 (44) 392-14-48, +380 (48) 734-41-54, +380 (462) 61-61-72, на официальном сайте http://ekspertiza-ua.uaprom.net.
Распечатать Редактировать данные компании Товариство з обмеженою відповідальністю ТОВ Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., вул. Стрітенська, 15, Киев, 04053, Україна. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ТОВ "Судова незалежна експертиза України", Товариство з обмеженою відповідальністю

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ТОВ "Судова незалежна експертиза України", Товариство з обмеженою відповідальністю. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ТОВ "Судова незалежна експертиза України", Товариство з обмеженою відповідальністю

QR-код с контактной информацией организации ТОВ
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ТОВ "Судова незалежна експертиза України", Товариство з обмеженою відповідальністю, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.