УКРАИНСКИЙ НАУЧНО-ИССЛЕДОВАТЕЛЬСКИЙ ПРОЕКТНО-КОНСТРУКТОРСКИЙ ИНСТИТУТ СТРОИТЕЛЬНЫХ МАТЕРИАЛОВ И ИЗДЕЛИЙ (НИИСМИ ), ГП

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (44) 425-56-32 Дирекция
http://61341.ua.all.biz
Украина,Киев,04080, ул. Константиновская, 68 Киевская область, Киев г., Украина
Ошибка в описании?

Отзывы о УКРАИНСКИЙ НАУЧНО-ИССЛЕДОВАТЕЛЬСКИЙ ПРОЕКТНО-КОНСТРУКТОРСКИЙ ИНСТИТУТ СТРОИТЕЛЬНЫХ МАТЕРИАЛОВ И ИЗДЕЛИЙ (НИИСМИ ), ГП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании УКРАИНСКИЙ НАУЧНО-ИССЛЕДОВАТЕЛЬСКИЙ ПРОЕКТНО-КОНСТРУКТОРСКИЙ ИНСТИТУТ СТРОИТЕЛЬНЫХ МАТЕРИАЛОВ И ИЗДЕЛИЙ (НИИСМИ ), ГП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании
Державне підприємство «Український науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут будівельних матеріалів та виробів «НДІБМВ» створено у 1928 р. В останні роки пріоритетними напрямками роботи інституту визнано розроблення енергоощадних технологій і матеріалів, імпортозамінних матеріалів і виробів, продукції підвищеної якості. Завдяки розробкам останніх років створено нові підприємства з виробництва теплоефективних та імпортозамінних будівельних матеріалів, що дозволило зменшити імпорт плитних волокнистих утеплювачів зі 100 до 25 %, сухих будівельних сумішей до 20 %, м’яких покрівельних матеріалів європейської якості (євроруберойду) до 25 %, збільшити потужності з виробництва виробів з ніздрюватого бетону майже в 6 разів (до 3,5 млн.м3) та практично зупинити імпорт блоків з Білорусії, Польщі, Туреччини. Завдяки розробкам інституту впродовж останніх 10 років збільшується виробництво ефективного утеплювача – спученого перліту та теплоізоляційних перлітових матеріалів: створено і створюються нові виробництва не тільки в Україні, а і в інших країнах (Росія, Вірменія, Грузія, Греція, Монголія).
Спеціалісти інституту здійснюють науково-технічну підтримку вітчизняних галузевих підприємств – пропонують та допомагають налагодити випуск нових видів продукції (теплоізоляційні вироби, сухі будівельні суміші, ніздрюваті бетони тощо).
Сьогодні інститут як базова організація Мінрегіону України з науково-технічної діяльності у сфері промисловості будівельних матеріалів супроводжує та приймає участь у супроводі понад 250 стандартів на будівельні матеріали і методи їх випробування та визначає державну науково-технічну політику України.
Наказом Мінрегіонбуду України від 21.07.2011 р. № 81 створено Технічний комітет стандартизації «Будівельні вироби і матеріали», здійснювати функції секретаріату якого доручено інституту.
Національним агентством з акредитації України проведено акредитацію інституту на право проведення випробувань, в т.ч. сертифікаційних, будівельних матеріалів і виробів понад 120 найменувань.
Наявна лабораторно-експериментальна база та кадровий склад інституту дозволяють на сучасному апаратурному і методичному рівні проводити широкий спектр досліджень та випробувань сировини і будівельних матеріалів.
Підтвердженням цього є те, що інститут — єдина українська організація, яка неодноразово приймала участь в європейських міжлабораторних випробуваннях теплоізоляційних матеріалів і довела, що якість виконання робіт з випробувань знаходиться на рівні 15 провідних лабораторій Європи, зокрема, Німеччини, Бельгії, Данії, Фінляндії, Франції, Португалії, Іспанії, Польщі, Словаччини, Чехії, Литви, Естонії, Словенії.
Товары и услуги
- Лаборатория Лаборатория полимерных кровельных и теплоизоляционных материалов,
- Приэктно конструкторскийе услуги.
Оставьте отзыв первым
+380 (68) 251-20-23
Тимирязевская, 2, Киев, Украина, Киев
Оставьте отзыв первым
+380 (44) 384-05-79
Киев, ул.Петра Вершигоры 9, оф.А, Киев, 02218, Украина, Киев
Оставьте отзыв первым
+380 (44) 331-56-79
Украина,Киев,ул. Машиностроительная, 37, Киев
Оставьте отзыв первым
+380 (44) 507-12-21
Украина,Киев,03160, переулок Радищева, 3, оф. 320, Киев
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 443-09-39
Украина,Киев,04112, ул. Оранжерейная, 1, Киев
Оставьте отзыв первым
+38038 (044) 353-23-53
ул. Семьи Хохловых, 8, Киев

Кратко об организации

Компания УКРАИНСКИЙ НАУЧНО-ИССЛЕДОВАТЕЛЬСКИЙ ПРОЕКТНО-КОНСТРУКТОРСКИЙ ИНСТИТУТ СТРОИТЕЛЬНЫХ МАТЕРИАЛОВ И ИЗДЕЛИЙ (НИИСМИ ), ГП из Киева предлагает клиентам товары и услуги в сфере деятельности Инжиниринговые услуги. Располагается по адресу Украина,Киев,04080, ул. Константиновская, 68 в Киеве. Связаться с представителем компании УКРАИНСКИЙ НАУЧНО-ИССЛЕДОВАТЕЛЬСКИЙ ПРОЕКТНО-КОНСТРУКТОРСКИЙ ИНСТИТУТ СТРОИТЕЛЬНЫХ МАТЕРИАЛОВ И ИЗДЕЛИЙ (НИИСМИ ), ГП по всем вопросам вы можете при помощи телефона +380 (44) 4255632, на официальном сайте http://61341.ua.all.biz.