Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси (УАВПП), Асоціація

Редактировать данные компании Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси (УАВПП), АсоціаціяНашли ошибку? Вход для представителя Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси (УАВПП), АсоціаціяЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,вул. Межигірська 22, оф.20, 3 поверх (ст. метро “Контрактова площа”)
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (44) 4255787
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси (УАВПП), Асоціація http://20830.ua.all.biz
 • Описание
  Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси (УАВПП) є добровільною, недержавною неприбутковою організацією – асоціацією видавців, які об’єднали зусилля для того, щоб сприяти розвитку ринку друкованих ЗМІ, та докладати зусиль до збільшення його рекламної ємності, спрощення правил та регулювань, покращення умов для ведення бізнесу, підвищення його інвестиційної привабливості. З моменту створення (у 2001 році) УАВПП послідовно докладає зусиль як до покращення законодавства та норм, які регламентують ведення бізнесу, так і передає видавцям знання та технології, необхідні для розвитку видавничих компаній.
  УАВПП є со-ініціатором та співорганізатором Європейської Конференції Видавців та Розповсюджувачів Преси, співзасновником та співорганізатором «Газетного Клубу», засновником та організатором «Юридичного Медіа Клубу» со-ініціатором та співорганізатором Конкурсу професійної журналістики «Честь Професії», ініціатором розробником Класифікатора друкованих ЗМІ.
  УАВПП докладає постійних зусиль до покращення рівня професійної освіти працівників галузі, підвищення стандартів професійної журналістики, створення рівних та сприятливих умов для ведення видавничого бізнесу в Україні. Окрема велика увага приділяється до підвищення якості аналітичних даних та досліджень аудиторій ЗМІ, вимірюваності та прозорості друкованих ЗМІ як каналу розповсюдження інформації. У травні 2009 року УАВПП оголосила про розробку та запуск в експлуатацію «Класифікатора ЗМІ».
  УАВПП виконує проекти за підтримки організації «Міжнародна підтримка ЗМІ», Фонду розвитку українських ЗМІ Посольства США в Україні, Міжнародного фонду «Відродження», проекту «У-Медіа», постійно організовує та проводить тренінги для працівників видавництв.
  Фінансування організації здійснюється за рахунок членських внесків, добровільних пожертв та благодійних внесків, цільових внесків на проведення конференцій, тренінгів та інших заходів, а також за рахунок донорської підтримки.
  УАВПП послідовно збирає, відстежує та аналізує дані про галузь друкованих ЗМІ в Україні, готує щорічні статистичні та аналітичні довідки та звіти, в тому числі, для розміщення у світових професійних аналітичних збірках – наприклад, World Press Trends (видає WAN – Всесвітня Газетна Асоціація) та World Magazine Trends (видає FIPP – Міжнародна Федерація Періодичної Преси).
 • Товары и услуги
  - Юридический консалтинг в сфере медийного бизнеса,
  - Издание корпоративных газет журналов,
  - Аутсорсинговая пресс-служба,
  - Курсы тележурналистики.
 • Кратко об организации
  Организация Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси (УАВПП), Асоціація из Киева может предложить покупателям услуги и товары в рубрике Консалтинговые услуги для бизнеса.
  Фирму можно найти по адресу Украина,Киев,вул. Межигірська 22, оф.20, 3 поверх (ст. метро “Контрактова площа”) в Киеве.
  Связаться с контактным лицом фирмы Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси (УАВПП), Асоціація, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете через сайт http://20830.ua.all.biz, с помощью телефона +380 (44) 4255787.
Распечатать Редактировать данные компании Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси (УАВПП), АсоціаціяНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,вул. Межигірська 22, оф.20, 3 поверх (ст. метро “Контрактова площа”). Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси (УАВПП), Асоціація

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси (УАВПП), Асоціація. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси (УАВПП), Асоціація

QR-код с контактной информацией организации Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси (УАВПП), Асоціація
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси (УАВПП), Асоціація, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.