УкрЭско, ЗАО

Редактировать данные компании УкрЭско, ЗАОНашли ошибку? Вход для представителя УкрЭско, ЗАОЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,04112, ул.Ивана Гонты, 1, оф. 22
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (44) 4981491,4981494
  -
  Дирекция
  +380 (44) 4981492
  -
  Дирекция
  +380 (44) 4981493
  -
  Отдел сбыта
 • Сайты
  Официальный сайт УкрЭско, ЗАО http://98951.ua.all.biz
 • Описание
  Закрите Акціонерне Товариство „Українська Енергозберігаюча Сервісна Компанія” (УкрЕСКО) – це перша в Україні та країнах СНД енергозберігаюча сервісна компанія, яка виконує енергозберігаючі проекти „під ключ” із залученням фінансових коштів Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР).
  УкрЕСКО заснована у 1998 році на виконання положень Кредитної Угоди „Фінансування української ЕСКО” між Україною та ЄБРР від 09.05.98р., що ратифікована Законом України №648-XIV від 13.05.99р., згідно умов якої Україна отримала цільовий (для фінансування енергозберігаючих проектів на малих та середніх підприємствах України) кредит у розмірі 20 млн. дол. США. Кредит був успішно освоєний, кошти вчасно в повному обсязі (з усіма процентами, комісіями) повернуті ЄБРР, що стало передумовою надання ще 20 млн. дол. США. На даний час ЗАТ «УкрЕСКО» продовжує впроваджувати енергозберігаючі проекти, фінансуючи їх коштами ЄБРР (за винятком українських податків та зборів) в рамках виконання Кредитної угоди „Фінансування української ЕСКО (друга фаза)” від 21.10.05р., що ратифікована Законом України №3536-IV від 15.03.06р.
  УкрЕСКО є лідером серед компаній, що спеціалізуються на впровадженні енергозберігаючих проектів „під ключ” на малих та середніх підприємствах України. Компанією були успішно виконані на умовах товарного кредиту 30 енергозберігаючих проектів на багатьох українських підприємствах. Вартість проектів складає від 200 тис. до 5 млн. дол. США, термін окупності 1 - 4 роки, строк товарного кредиту до 4-х років. Впровадження таких проектів дало змогу підприємствам знизити витрати на енергоносії на 25-50 відсотків. Всі проекти, що реалізує ЗАТ «УкрЕСКО», відповідно до вимог ЄБРР, є екологічно безпечними.
  Умовами реалізації проекту та залучення фінансування ЄБРР є підтверджена платоспроможність підприємства-замовника та надання забезпечення виконання зобов’язань таким підприємством: (а) застава (іпотека) у розмірі не менш 140% від ціни проекту, або (б) безумовна безвідклична гарантія банків на суму на менше 100% ціни проекту.
  Крім того, УкрЕСКО виконує енергетичні аудити підприємств, в т.ч., інвестиційного класу.
  Наші замовники це підприємства, що займають чільне місце в економіці України: ЗАТ «Вознесенське шкіряне об’єднання «ВОЗКО», ЗАТ «Куп’янський молочноконсервний комбінат», ВАТ «Шосткінський місьмолкомбінат», ВАТ «Гостомельський склозавод», ЗАТ «Кримський Титан», ЗАТ "Оріль-Лідер", ЗАТ «Кондитерська фабрика "А.В.К.", м. Дніпропетровськ», ТОВ "Керамікбудсервіс", ДП «Дослідне господарство «Асканійське» Інституту олійних культур Української академії аграрних наук» та ін.
  УкрЕСКО працює у сфері енергозбереження як бізнес-структура, яка поєднує в собі європейські цінності та національній досвід і традиції.
 • Товары и услуги
  - Юридическое сопровождение,
  - Привлечение финансирования,
  - Подготовка бизнес-планов,
  - Инженерное сопровождение.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Финансовый консалтинг / Консалтинг» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Киев и Киевский горсовет, Киевская область, Украина. Компания УкрЭско, ЗАО находится по адресу Украина,Киев,04112, ул.Ивана Гонты, 1, оф. 22 в Киеве. Связаться с администрацией можно по телефонам +380 (44) 4981491,4981494, +380 (44) 4981492, +380 (44) 4981493. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://98951.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании УкрЭско, ЗАОНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,04112, ул.Ивана Гонты, 1, оф. 22. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о УкрЭско, ЗАО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании УкрЭско, ЗАО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации УкрЭско, ЗАО

QR-код с контактной информацией организации УкрЭско, ЗАО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании УкрЭско, ЗАО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.