Укрхимклининг Профи, ООО

Редактировать данные компании Укрхимклининг Профи, ОООНашли ошибку? Вход для представителя Укрхимклининг Профи, ОООЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,пр-т Победы, 67, корп. B, оф. 102
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (44) 2060855
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Укрхимклининг Профи, ООО http://28957.ua.all.biz
 • Описание

  Національна клінінгова компанія ТОВ «Укрхімклінінг-Профі» - це багатопрофільна компанія, що динамічно розвивається, має більше ніж десятирічний досвід надання широкого спектра клінінгових послуг.

  Місія компанії - відобразити всі грані чистоти і комфорту життя, зробити світ навколо нас чистим та затишним!!!

  Ціль компанії - надання клінінгових послуг, використовуючи світові і інноваційні стандарти якості і контролю, сучасного устаткування, кваліфікованих кадрів і професійних засобів, для якісного й швидкого задоволення бажань клієнтів у досягненні чистоти.

  Головна цінність — довіра клієнтів, як найкоштовніший актив компанії. На підтвердження цих слів організованна програма лояльності для постійних клієнтів. Результатом нашої націленості на довіру клієнтів є велика і зростаюча кількість постійних партнерів. Відвертість і прозорість є також першочерговими цінностями нашої компанії. Ми завжди надаємо нашим клієнтам чесні і прозорі розцінки на послуги.

  За роки нашої роботи сотні клієнтів довірили нам прибирання своїх приміщень і більшість з них стали постійними партнерами.

  Наші клієнти - це наш безумовний пріоритет! Індивідуальний підхід до кожного клієнта допомагає нам оперативно відреагувати на будь-які зміни в процесі роботи з клієнтом. Знаходячись в постійному контакті з клієнтами впродовж здійснення проекту, ми розраховуємо на розуміння загальних цілей і завдань в рамках співпраці. Ми прагнемо до збільшення кількості постійних клієнтів шляхом ефективного надання клінінгових послуг.

  Наша команда - це справжні професіонали в своїй галузі! Надаючи своїм співробітникам всі можливості для максимальної самореалізації, ми прагнемо до зміцнення авторитету компанії серед конкурентів і до формування репутації компанії, як повноправного лідера, на українському ринку клінінгових послуг. Наша позиція - професіональні співробітники, які здатні ефективно реалізувати найскладніші і масштабніші проекти.

  Наша компанія входить в групу компаній, одна з яких є виробником професійних мийних засобів власного виробництва під зареєстрованою торговельною маркою ПРОФІ, що дає нам змогу якісно та фахово надавати клінінгові послуги. Всі мийні засоби сертифіковані МОЗ України і цілковито безпечні для здоров'я, Сертифікат № UA 1.003.0160377-06 від 19 жовтня 2006р. Також наша компанія є єдиною компанією, яка має інструкцію з застосування миючих засобів затверджену МОЗ України.

  Пріоритети нашої компанії:

  Досвід роботи більше 10 років;

  Сучасне професійне обладнання (Karcher, Nilfisk);

  Використання лише професійних, безпечних і сертифікованих миючих засобів;

  Відсутність витрат на придбання дорогої прибиральної техніки, а отже на її ремонт;

  Прибирання приміщень може здійснюватися у будь-який час доби;

  Постійний контроль менеджера на об'єкті, що гарантує високу якість робіт;

  Витрати на послуги з прибирання приміщень віднімают
 • Товары и услуги
  - Уборка квартир,
  - Уборка офисов,
  - Генеральная уборка,
  - Уборка после ремонта,
  - Ежедневная уборка,
  - Уборка и вывоз мусора,
  - Генеральная уборка офиса,
  - Влажная уборка,
  - Уборка офисов ежедневная,
  - Генеральная уборка территорий.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Озеленение и благоустройство / Благоустройство и озеленение» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Киев и Киевский горсовет, Киевская область, Украина. Компания Укрхимклининг Профи, ООО находится по адресу Украина,Киев,пр-т Победы, 67, корп. B, оф. 102 в Киеве. Связаться с администрацией можно по телефону +380 (44) 2060855. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://28957.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании Укрхимклининг Профи, ОООНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,пр-т Победы, 67, корп. B, оф. 102. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Укрхимклининг Профи, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Укрхимклининг Профи, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Укрхимклининг Профи, ООО

QR-код с контактной информацией организации Укрхимклининг Профи, ООО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Укрхимклининг Профи, ООО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.