Укрхимклининг Профи, ООО

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (44) 206-08-55 Дирекция
http://28957.ua.all.biz
Украина,Киев,пр-т Победы, 67, корп. B, оф. 102 Киевская область, Киев г., Украина
Ошибка в описании?
Укрхимклининг Профи, ООО
+380 (44) 206-08-55
Украина,Киев,пр-т Победы, 67, корп. B, оф. 102, Киев

Отзывы о Укрхимклининг Профи, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Укрхимклининг Профи, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Національна клінінгова компанія ТОВ «Укрхімклінінг-Профі» - це багатопрофільна компанія, що динамічно розвивається, має більше ніж десятирічний досвід надання широкого спектра клінінгових послуг.

Місія компанії - відобразити всі грані чистоти і комфорту життя, зробити світ навколо нас чистим та затишним!!!

Ціль компанії - надання клінінгових послуг, використовуючи світові і інноваційні стандарти якості і контролю, сучасного устаткування, кваліфікованих кадрів і професійних засобів, для якісного й швидкого задоволення бажань клієнтів у досягненні чистоти.

Головна цінність — довіра клієнтів, як найкоштовніший актив компанії. На підтвердження цих слів організованна програма лояльності для постійних клієнтів. Результатом нашої націленості на довіру клієнтів є велика і зростаюча кількість постійних партнерів. Відвертість і прозорість є також першочерговими цінностями нашої компанії. Ми завжди надаємо нашим клієнтам чесні і прозорі розцінки на послуги.

За роки нашої роботи сотні клієнтів довірили нам прибирання своїх приміщень і більшість з них стали постійними партнерами.

Наші клієнти - це наш безумовний пріоритет! Індивідуальний підхід до кожного клієнта допомагає нам оперативно відреагувати на будь-які зміни в процесі роботи з клієнтом. Знаходячись в постійному контакті з клієнтами впродовж здійснення проекту, ми розраховуємо на розуміння загальних цілей і завдань в рамках співпраці. Ми прагнемо до збільшення кількості постійних клієнтів шляхом ефективного надання клінінгових послуг.

Наша команда - це справжні професіонали в своїй галузі! Надаючи своїм співробітникам всі можливості для максимальної самореалізації, ми прагнемо до зміцнення авторитету компанії серед конкурентів і до формування репутації компанії, як повноправного лідера, на українському ринку клінінгових послуг. Наша позиція - професіональні співробітники, які здатні ефективно реалізувати найскладніші і масштабніші проекти.

Наша компанія входить в групу компаній, одна з яких є виробником професійних мийних засобів власного виробництва під зареєстрованою торговельною маркою ПРОФІ, що дає нам змогу якісно та фахово надавати клінінгові послуги. Всі мийні засоби сертифіковані МОЗ України і цілковито безпечні для здоров'я, Сертифікат № UA 1.003.0160377-06 від 19 жовтня 2006р. Також наша компанія є єдиною компанією, яка має інструкцію з застосування миючих засобів затверджену МОЗ України.

Пріоритети нашої компанії:

Досвід роботи більше 10 років;

Сучасне професійне обладнання (Karcher, Nilfisk);

Використання лише професійних, безпечних і сертифікованих миючих засобів;

Відсутність витрат на придбання дорогої прибиральної техніки, а отже на її ремонт;

Прибирання приміщень може здійснюватися у будь-який час доби;

Постійний контроль менеджера на об'єкті, що гарантує високу якість робіт;

Витрати на послуги з прибирання приміщень віднімают
Товары и услуги
- Уборка квартир,
- Уборка офисов,
- Генеральная уборка,
- Уборка после ремонта,
- Ежедневная уборка,
- Уборка и вывоз мусора,
- Генеральная уборка офиса,
- Влажная уборка,
- Уборка офисов ежедневная,
- Генеральная уборка территорий.
Оставьте отзыв первым
+380 (44) 228-65-42
Украина,Киев,город Киев, Киев
Оставьте отзыв первым
+380 (44) 228-37-32
Украина,Киев,ул. Лысенка 4Б, оф. 83, Киев
Оставьте отзыв первым
+380 (93) 531-07-47
Украина,Киев,01001, Деснянский район, Радужный, Петра Вершигоры, 1, Киев
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 235-03-19
Украина,Киев,б-р, Др.Народов, 18/7, Киев
Оставьте отзыв первым
+380 (44) 501-56-15
Украина,Киев,ул. Большая Окружная 4б, оф. 25, Киев
Оставьте отзыв первым
+380 (44) 502-57-28
Украина,Киев,ул. Беличанская, 1, Киев

Кратко об организации

Компания Укрхимклининг Профи, ООО из Киева предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Озеленение и благоустройство. Организацию можно найти по адресу Украина,Киев,пр-т Победы, 67, корп. B, оф. 102 в Киеве. Связаться с контактным лицом компании Укрхимклининг Профи, ООО по всем вопросам вы можете через сайт http://28957.ua.all.biz, с помощью телефона +380 (44) 2060855.