Укрлесконсалтинг, ГП

Редактировать данные компании Укрлесконсалтинг, ГПНашли ошибку? Вход для представителя Укрлесконсалтинг, ГПЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,01013, ул. Деревообрабатывающая 1
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (44) 5457358
  -
  Дирекция
  +380 (44) 2215108
  -
  Отдел маркетинга
  +380 (67) 2492540
  -
  Отдел маркетинга
 • Сайты
  Официальный сайт Укрлесконсалтинг, ГП http://46238.ua.all.biz
 • Описание
  Державне підприємство «Український лісогосподарський центр консалтингу та логістики «УКРЛІСКОНСАЛТИНГ»

  Державне підприємство «УКРЛІСКОНСАЛТИНГ» знаходиться в прямому підпорядкуванні Державному Агентству лісового господарства України.

  Враховуючи розвиток ринку декоративного садивного матеріалу, зростаючий попит компаній та фізичноих осіб, а також з метою розвитку державного виробництва декоративного садивного матеріалу, ДП "УКРЛІСКОНСАЛТИНГ" розпочинає новий проект - "Декоративні рослини, ландшафтне будівництво, та лісові рекреаційні об'єкти.

  Метою данно проекту стане розвиток національного пітомніководства на базі лісових господарств, та налагодження довгострокової та плідної співпраці з компаніями та організаціями які виробляють та споживають посадковий матеріал.

  Також ми готові надати якісні послуги по проектуванню обєктів озеленення, візуального та дизайнерського оформлення територій, розробки денндрапланів, створенню систем полива, та дренажних систем, створенню газонів, посадці рослин та уходу за рослинами та територією.

  Державне підприємство "Укрлісконсалтинг" пропонує до реалізації техніку для лісової галузі власного виробництва, яка виготовляється на власному ремонтно-механічному комплексі у м. Києві.

  Вся наша продукція пройшла випробування часом та зарекомндувала себе як надійна та високоефективна. Ми пропонуємо до реалізації та приймаємо попердні замволення на виробництво плугів ПЛ-75-М, культиваторів КЛБ-1.7, розмушувачів грунту РЛ-70, присторої трелювальні Краб, та багато іншої техніки для лісової галузі.

  Враховуючи жосткі умови обробки грунтів в лісовій галузі ми спеціально виробляємо техніку яка здатна витримати великі навантадення при обробці грунтів, та при роботах повязанних з лісозаготівлею.

  Крім продукції для лісової галузі наш ремонтно-механічний комплекс виготовляє товари широко попиту такі як, котли, решіткі ковані віконні, секції парканів, лави, контейнери для відходів виробництва, та багадто іншого.

  Також Державне підприємство "Укрлісконсалтинг" пропонує до реалізаціїформенний одяг для працівників лісової галузі.


 • Товары и услуги
  - Плуг ПЛ-75-М для лесного хозяйства,
  - Ландшафтный дизайн Киев,
  - Розы сорт Блек Меджик Керио Корвет Голубой Нил Альянс Черри Бренди Боинг Дольче Вита,
  - Культиватор лесной дисковый КЛБ-17м,
  - Сварочные работы изготовление сварных конструкций в Киеве,
  - Работы по устройству газона Посевные газоны Рулонные газоны Газоны на скосах с использованием георешеток Стрижка вычесывание аэрация ремонт газона,
  - Изготовление изделий из металла на заказ по чертежам,
  - Коньки для перевозки лесоматериалов спецавторанспортом,
  - Кронирование деревьев обрезка деревьев кустарников,
  - Почворыхлители для лесных хозяйств РЛ-70.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Озеленение и благоустройство / Благоустройство и озеленение» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Киев и Киевский горсовет, Киевская область, Украина. Компания Укрлесконсалтинг, ГП находится по адресу Украина,Киев,01013, ул. Деревообрабатывающая 1 в Киеве. Связаться с администрацией можно по телефонам +380 (44) 5457358, +380 (44) 2215108, +380 (67) 2492540. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://46238.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании Укрлесконсалтинг, ГПНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,01013, ул. Деревообрабатывающая 1. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Укрлесконсалтинг, ГП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Укрлесконсалтинг, ГП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Укрлесконсалтинг, ГП

QR-код с контактной информацией организации Укрлесконсалтинг, ГП
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Укрлесконсалтинг, ГП, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.