ВКО "Дельта-Агро"

Редактировать данные компании ВКО Нашли ошибку? Вход для представителя ВКО Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., Киев, Киев, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (44) 492-77-43
  +380 (44) 492-93-93
  +380 (44) 599-29-00
 • Сайты
  Официальный сайт ВКО http://delta-agro.uaprom.net
 • Описание
  Шановні добродії !

  Компанія «Дельта-Агро» створена у 2000 році з метою забезпечення галузевих підприємств України насінням сільськогосподарських культур, мінеральними добривами та хімічними засобами захисту рослин.

  Багато років нашими стратегічними партнерами у цьому напрямку є відомі вітчизняні і визнані світові виробники хімічних засобів захисту рослин, кращі європейські селекційні центри зі створення високоврожайних сортів та гібридів овочевих культур, а також сертифіковані насіннєві і елітні господарства України з вирощування зернових і технічних культур. Клієнтами нашої компанії є ціла низка відомих українських сільськогосподарських підприємств та закордонні інвестиційні підприємства більш ніж у 20-ти областях України.

  Щорічно ми проводимо біля 10-ти тематичних семінарів та наукових конференцій, є постійними учасниками багатьох міжнародних та українських спеціалізованих виставок та форумів. Товариство «Дельта-Агро» також є співзасновником Всеукраїнської насіннєвої асоціації «Відродження»

  З 2006 року наше підприємство започаткувало видавничий напрямок, що безпосередньо пов’язаний із сільськогосподарською галуззю і освітянською роботою, та стало найбільшим видавцем періодичних аграрних видань в Україні.

  Сьогодні ми пропонуємо наступні професійні загальноукраїнські видання журнального формату:

  - «Сучасні Аграрні Технології» (www.pro-sat.com.ua) – це новини, актуальні інтерв’ю наших кореспондентів про семінари, виставки, конференції в галузі АПК, цікавий редакційний матеріал про реалізацію передових світових агротехнологій у господарствах, розповідь про успіхи виробників сільгосподарської техніки та спеціалізовані торговельні компанії, наукові організації та багато іншого.

  - «Овощи и фрукты» (http://www.pro-of.com.ua/) – щомісячне видання з практичного застосування світового досвіду в овочівництві і садівництві, інформація про сучасні технології вирощування овочевих і плодово-ягідних культур, новини від світових селекційних центрів, інститутів та компаній, інформація про сортове різноманіття та помологічні особливості культур та багато іншого.

  - «Земельний інвестиційний вісник України» (www.zemnews.com.ua) – щомісячне видання інформаційно-аналітичного формату, що дає детальну інформацію про земельний ринок України, включаючи свіжі новини про події з питань земельних відносин. Багато цінної інформації щодо юридичного супроводу земельних договорів, коментарі галузевих фахівців про зміни законодавчих та нормативних документів, а також корисна інформація для українських аграрних підприємств, які шукають закордонні інвестиції.

  - «Цветы и газоны» (www.gardenmedia.com.ua) – щомісячний надзвичайно яскравий журнал про квіти та нові світові тенденції розвитку мистецтва ландшафтного дизайну, а також садової архітектури. Ексклюзивні статті наших закордонних кореспондентів та досвідчений авторський колектив видання допомагають створювати садові шедеври власними руками.

  На початку 2012 року, у зв’язку з розширенням нашої діяльності, підприємство реорганізовано у ТОВ «Виробничо-комерційне об’єднання «Дельта-Агро».

  Ми впевнені, що шлях розвитку, який обрала професійна команда нашого підприємства, дасть змогу і в подальшому бути корисними партнером для вдалої співпраці.

   

  З повагою,

  Генеральний директор

  Березовський Сергій Петрович


 • Товары и услуги
  - Огірок для мас. вирощування, крупногорбкуватий - Гектор F1 10 000 шт (шт.),
  - Огірок для мас. вирощування, крупногорбкуватий - Гектор F1 1 000 шт (шт.),
  - Огірок для мас. вирощування, крупногорбкуватий - Делпіна F1 500 шт (шт.),
  - Огірок для мас. вирощування, крупногорбкуватий - Делпіна 1000 шт (шт.),
  - Огірок для переробки, крупногорбкуватий - Кріспіна F1 10 000 шт (шт.),
  - Огірок для мас. вирощування, крупногорбкуватий - Спарта F1 500 шт (шт.),
  - Томат для цільноплідного консервування - Дональд F1 25 000 шт (шт.),
  - Томат для цільноплідного консервування - Солєроссо F1 25 000 шт (шт.),
  - Томат для цільноплідного консервування - Солєроссо F1 25 000 шт (шт.) драже,
  - Томат для цільноплідного консервування - Солєроссо F1 1000 шт (шт.).
 • Кратко об организации
  Организация ВКО "Дельта-Агро" из Киева может предложить покупателям услуги и товары в рубрике Сельскохозяйственное производство.
  Фирму можно найти по адресу Киев, Киев, Украина в Киеве.
  Связаться с контактным лицом фирмы ВКО "Дельта-Агро", чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете через сайт http://delta-agro.uaprom.net, с помощью телефонов +380 (44) 492-77-43, +380 (44) 492-93-93, +380 (44) 599-29-00.
Распечатать Редактировать данные компании ВКО Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., Киев, Киев, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ВКО "Дельта-Агро"

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ВКО "Дельта-Агро". Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ВКО "Дельта-Агро"

QR-код с контактной информацией организации ВКО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ВКО "Дельта-Агро", и добавить их в адресную книгу вашего устройства.