ЮА "Юридична допомога"

Редактировать данные компании ЮА Нашли ошибку? Вход для представителя ЮА Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., вул. Жилянська, Киев, Україна
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (93) 361-21-61
 • Сайты
  Официальный сайт ЮА http://counsels.uaprom.net
 • Описание


  ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА – створена з метою допомоги у різноманітних юридичних питаннях з якими фізичні чи юридичні особи стикаються у повсякденному житті. На теперішній час виникає досить велика необхідність бути обізнаним в законодавстві країни на території якої проживаєш, адже у самих елементарних правовідносинах які виникають, наприклад, між громадянином та банком, у правовідносинах з роботодавцем, при розлученні, між підприємцем та податковою – необхідно знати законодавство, щоб захистити себе від ймовірних ризиків, які в подальшому можуть випливти для особи у вигляді моральних або навіть матеріальних збитків.


  Так, як законів існує велика кількість, розібратися в них самому стає досить важко, а часом і взагалі неможливо. А що наприклад робити коли ви отримали судову повістку і вас викликають до суду в якості відповідача? В такому разі не знаючи своїх законних прав та обов’язків в межах судового процесу, обравши неправильний метод захисту порушеного права, можливо понести значні збитки в залежності від позовних вимог які було висунуто до вас позивачем!


  В такому разі при виникненні спірної ситуації, коли вагаєшся яке прийняти рішення, ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА завжди готова допомогти, надавши професійну, БЕЗКОШТОВНУ юридичну консультацію, інші юридичні послуги в залежності від вашої потреби. Наша спеціалізація це:


  · Професійні юридичні консультації з різноманітних правових питань (БЕЗКОШТОВНО);


  · Складання процесуальних документів (позовних заяв, клопотань, апеляційних та касаційних скарг та ін.);


  · Складання договорів (оренди, поставки, застави, позики та ін.);


  · Представництво інтересів в суді;


  · Спори з податковою;


  · Спадкові спори;


  · Господарські та корпоративні спори;


  · Стягнення заборгованості у судовому порядку;


  · Захист від колекторів;


  · Інші юридичні послуги.


  Тому, якщо у вас є якісь проблемні питання звертайтеся до нас і ми як мінімум надамо вам консультацію та допоможемо побудувати подальші ваші кроки!


  з повагою, ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА


 • Товары и услуги
  - Спадкові спори,
  - Написання позовних заяв, скарг,
  - Спори з податковою,
  - Абонентське обслуговування.
 • Кратко об организации
  Организация ЮА "Юридична допомога" из Киева может предложить покупателям услуги и товары в рубрике Консалтинговые услуги для бизнеса.
  Фирму можно найти по адресу вул. Жилянська, Киев, Україна в Киеве.
  Связаться с контактным лицом фирмы ЮА "Юридична допомога", чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете через сайт http://counsels.uaprom.net, с помощью телефона +380 (93) 361-21-61.
Распечатать Редактировать данные компании ЮА Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., вул. Жилянська, Киев, Україна. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ЮА "Юридична допомога"

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ЮА "Юридична допомога". Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ЮА "Юридична допомога"

QR-код с контактной информацией организации ЮА
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ЮА "Юридична допомога", и добавить их в адресную книгу вашего устройства.