Юридическая Компания "ЛЕКС ЛТД" "LEX LLC", ООО

Редактировать данные компании Юридическая Компания Нашли ошибку? Вход для представителя Юридическая Компания Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,ул. Бориспольская 2А
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (44) 3844946
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Юридическая Компания http://61298.ua.all.biz
 • Описание
  Шановні відвідувачі!
  Юридична компанія "LEX LLC" спеціалізується по корпоративній тематиці, зокрема реєстрації ТОВ,реєстрації СПД, проведенню корпоративних змін та ліквідації підприємств.
  Хочемо звернути увагу, що ми не просто компанія, яка займається виключно реєстраційними діями. Протягом багатьох років фахівці нашої компанії активно допомагають нашим клієнтам вирішувати найскладніші питання в корпоративній сфері. Наші юристи мають великий досвід роботи з крупними українськими підприємствами, а також з іноземними компаніями з Росії, Німеччини, Польщі, Фінляндії, Нідерландів.
  Ми супроводжуємо всі та будь-які корпоративні процедури, починаючи від реєстрації зміни видів діяльності, а закінчуючи проведенням злиттів та поглинань, здійсненням інших реорганізацій та супроводженням діяльності акціонерних товариств.
  World Law Group більшою мірою спрямований на сегмент надання реєстраційних послуг з відповідною ціновою політикою. Основна його мета – забезпечити клієнтів детальною інформацією про послуги компанії в сфері корпоративного права.
  Ми проводимо реєстрацію суб’єктів господарювання всіх форм власності: приватні підприємства, товариства з обмеженою відповідальністю, акціонерні товариства, фізичні особи – підприємці, представництва іноземних компаній тощо. Також наша компанія супроводжує всі можливі корпоративні зміни: директора, адреси, реєстрація філій тощо.
  Окрім простого проведення реєстраційних дій наші юристи готові проконсультувати Вас по всіх питаннях ведення бізнесу та оптимального вирішення корпоративних питань. Ми допоможемо обрати найвигіднішу форму господарювання для Вашого бізнесу та оптимізувати оподаткування.
  При виникненні конфліктів ми, завжди допоможемо у їх вирішення на користь клієнтів як в досудовому порядку, так і в суді.
  Працюємо по всій Україні.
 • Товары и услуги
  - Ликвидация ООО ЧП ФЛП,
  - Получение НДС.
 • Кратко об организации
  Компания Юридическая Компания "ЛЕКС ЛТД" "LEX LLC", ООО из Киева предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Юридические услуги.
  Организацию можно найти по адресу Украина,Киев,ул. Бориспольская 2А в Киеве.
  Связаться с контактным лицом компании Юридическая Компания "ЛЕКС ЛТД" "LEX LLC", ООО по всем вопросам вы можете через сайт http://61298.ua.all.biz, с помощью телефона +380 (44) 3844946.
Распечатать Редактировать данные компании Юридическая Компания Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,ул. Бориспольская 2А. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Юридическая Компания "ЛЕКС ЛТД" "LEX LLC", ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Юридическая Компания "ЛЕКС ЛТД" "LEX LLC", ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Юридическая Компания "ЛЕКС ЛТД" "LEX LLC", ООО

QR-код с контактной информацией организации Юридическая Компания
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Юридическая Компания "ЛЕКС ЛТД" "LEX LLC", ООО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.