Юридична компанія"ПРАЙМ БІЗНЕС — КЛАС» Товариство з обмеженою відповідальністю

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (95) 841-11-61
yuk-prajm-bznes--kla.uaprom.net
вул. Стадіонна 21/1, оф. 28 А, Киев, 03049, Україна Киевская область, Киев г., Украина
Ошибка в описании?

Отзывы о Юридична компанія"ПРАЙМ БІЗНЕС — КЛАС», Товариство з обмеженою відповідальністю

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Юридична компанія"ПРАЙМ БІЗНЕС — КЛАС», Товариство з обмеженою відповідальністю. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Ліцензія на заготівлю, збирання відходів як вторсировини (Макулатура, Склобій, Відходи полімерні, Відходи гумові, у тому числі зношені шини, Матеріали текстильні вторинні, Використана металева тара (ящики, фляги, каністри, банки, зокрема алюмінієві банки з-під напоїв, балончики).
Зирання, заготівля відходів як вторинної сировини — діяльність, пов'язана із збиранням, купівлею, прийманням, зберіганням, обробленням, перевезенням, реалізацією і постачанням відходів переробним підприємствам на утилізацію.
Отримання листа — погодження, роз'яснення, дозволу, що випливають з участі у Базельській конвенції про контроль за транскордонними перевезеннями небезпечних відходів та їх видаленням та з метою забезпечення дотримання вимог екологічної безпеки під час транскордонних перевезень небезпечних відходів.
ПОЛОЖЕННЯ про контроль за транскордонними перевезеннями небезпечних відходів та їх утилізацією/видаленням визначає порядок здійснення державного контролю за транскордонними перевезеннями небезпечних відходів та їх утилізацією/видаленням під час їх експорту з України, імпорту в Україну чи транзиту через територію України.
Дія пунктів 6 — 33 цього Положення поширюється на такі відходи, що є об'єктом транскордонного перевезення:

а) небезпечні відходи, що включені до розділу А Жовтого переліку відходів;


б) відходи, які потребують окремого розгляду, що включені до розділу Б Жовтого переліку відходів;


в) відходи, що включені до Зеленого переліку відходів і є об'єктом транскордонного перевезення, у разі, коли вони містять матеріали, наведені у додатку 2 до цього Положення, в таких кількостях, що можуть виявляти небезпечні властивості, наведені у переліку небезпечних властивостей (затверджується Мінекології), а також якщо транскордонні перевезення таких відходів підпадають під державне регулювання у заінтересованих державах.


В інших випадках відходи, що включені до Зеленого переліку відходів, не підпадають під дію пунктів 6 — 33 цього Положення.


Висновок щодо того, чи підпадають відходи Зеленого переліку відходів, які є об'єктом експорту або імпорту, під дію пунктів 6 — 33 цього Положення, чи не підпадають, надає Мінекологія.


Транскордонні перевезення відходів, що включені до Зеленого переліку відходів і відповідно не підпадають під дію пунктів 6 — 33 цього Положення, під час їх транзиту через територію України, здійснюються відповідно до існуючих заходів контролю, які звичайно застосовуються під час торговельних операцій. Відсутність у відходах небезпечних складників має підтверджуватися відповідним документом, що супроводжує транскордонні перевезення відходів.


Транскордонне перевезення відходів як вторинної сировини, для яких Кабінетом Міністрів України встановлено квоти на ввезення в Україну для утилізації, допускається тільки в межах таких квот та за умови відповідного підтвердження.


Контакти:
Тел. 520-06-08;
Моб. 8-067-504-30-50;
www.urprime.com.ua
Товары и услуги
- ЛІЦЕНЗІЯ НА АВТОПЕРЕВЕЗЕННЯ,
- ЛИЦЕНЗИЯ ДЛЯ ВАШЕГО ПРЕДПРИЯТИЯ,
- ЛІЦЕНЗУВАННЯ ВТОРСИРОВИНИ. Озоноруйнівні речовини і продукція,
- ЛІЦЕНЗУВАННЯ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ,
- Надання юридичних послуг. Ліцензування господорської діяльності,
- ЛІЦЕНЗІЯ НА МЕТАЛОБРУХТ. ВТОРСИРОВИНУ. АВТОПЕРЕВЕЗЕННЯ.,
- ЛИЦЕНЗИРОВАНИЕ. СТРОИТЕЛЬНАЯ ЛИЦЕНЗИЯ,
- Дозвіл Держнаглядохоронпраці на проведення робіт підвищеної небезпеки.
+380 (44) 223-10-10
ул. Ахматовой 5, Киев, 02068, Украина, Киев
+380 (44) 221-47-30
Дніпровська набережна, 26а, Киев, Україна, Киев
+380 (44) 532-86-56
Киев, ул. Бальзака, 100/31, Киев, 02097, Украина, Киев
+380 (95) 498-42-25
г. Киев, Красногвардейская, 10, офис 10, Киев, 02094, Украина, Киев
+380 (097) 728-99-89
стрoительная 9а, Киев, Украина, Киев
+380 (66) 807-49-93
Жилянская 126А, Киев, Украина, Киев

Кратко об организации

Компания Товариство з обмеженою відповідальністю Юридична компанія"ПРАЙМ БІЗНЕС — КЛАС» из Киева предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Юридические услуги. Организацию можно найти по адресу вул. Стадіонна 21/1, оф. 28 А, Киев, 03049, Україна в Киеве. Связаться с контактным лицом компании Юридична компанія"ПРАЙМ БІЗНЕС — КЛАС» по всем вопросам вы можете на web-странице yuk-prajm-bznes--kla.uaprom.net, по номеру +380 (95) 8411161.