Юридична компанія"ПРАЙМ БІЗНЕС — КЛАС» Товариство з обмеженою відповідальністю

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (95) 841-11-61
http://yuk-prajm-bznes--kla.uaprom.net
вул. Стадіонна 21/1, оф. 28 А, Киев, 03049, Україна Киевская область, Киев г., Украина
Ошибка в описании?

Отзывы о Юридична компанія"ПРАЙМ БІЗНЕС — КЛАС», Товариство з обмеженою відповідальністю

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Юридична компанія"ПРАЙМ БІЗНЕС — КЛАС», Товариство з обмеженою відповідальністю. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Ліцензія на заготівлю, збирання відходів як вторсировини (Макулатура, Склобій, Відходи полімерні, Відходи гумові, у тому числі зношені шини, Матеріали текстильні вторинні, Використана металева тара (ящики, фляги, каністри, банки, зокрема алюмінієві банки з-під напоїв, балончики). Зирання, заготівля відходів як вторинної сировини — діяльність, пов'язана із збиранням, купівлею, прийманням, зберіганням, обробленням, перевезенням, реалізацією і постачанням відходів переробним підприємствам на утилізацію. Отримання листа — погодження, роз'яснення, дозволу, що випливають з участі у Базельській конвенції про контроль за транскордонними перевезеннями небезпечних відходів та їх видаленням та з метою забезпечення дотримання вимог екологічної безпеки під час транскордонних перевезень небезпечних відходів. ПОЛОЖЕННЯ про контроль за транскордонними перевезеннями небезпечних відходів та їх утилізацією/видаленням визначає порядок здійснення державного контролю за транскордонними перевезеннями небезпечних відходів та їх утилізацією/видаленням під час їх експорту з України, імпорту в Україну чи транзиту через територію України. Дія пунктів 6 — 33 цього Положення поширюється на такі відходи, що є об'єктом транскордонного перевезення:

а) небезпечні відходи, що включені до розділу А Жовтого переліку відходів;

б) відходи, які потребують окремого розгляду, що включені до розділу Б Жовтого переліку відходів;

в) відходи, що включені до Зеленого переліку відходів і є об'єктом транскордонного перевезення, у разі, коли вони містять матеріали, наведені у додатку 2 до цього Положення, в таких кількостях, що можуть виявляти небезпечні властивості, наведені у переліку небезпечних властивостей (затверджується Мінекології), а також якщо транскордонні перевезення таких відходів підпадають під державне регулювання у заінтересованих державах.

В інших випадках відходи, що включені до Зеленого переліку відходів, не підпадають під дію пунктів 6 — 33 цього Положення.

Висновок щодо того, чи підпадають відходи Зеленого переліку відходів, які є об'єктом експорту або імпорту, під дію пунктів 6 — 33 цього Положення, чи не підпадають, надає Мінекологія.

Транскордонні перевезення відходів, що включені до Зеленого переліку відходів і відповідно не підпадають під дію пунктів 6 — 33 цього Положення, під час їх транзиту через територію України, здійснюються відповідно до існуючих заходів контролю, які звичайно застосовуються під час торговельних операцій. Відсутність у відходах небезпечних складників має підтверджуватися відповідним документом, що супроводжує транскордонні перевезення відходів.

Транскордонне перевезення відходів як вторинної сировини, для яких Кабінетом Міністрів України встановлено квоти на ввезення в Україну для утилізації, допускається тільки в межах таких квот та за умови відповідного підтвердження.

Контакти: Тел. 520-06-08; Моб. 8-067-504-30-50; www.urprime.com.ua
Товары и услуги
- ЛІЦЕНЗІЯ НА АВТОПЕРЕВЕЗЕННЯ,
- ЛИЦЕНЗИЯ ДЛЯ ВАШЕГО ПРЕДПРИЯТИЯ,
- ЛІЦЕНЗУВАННЯ ВТОРСИРОВИНИ. Озоноруйнівні речовини і продукція,
- ЛІЦЕНЗУВАННЯ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ,
- Надання юридичних послуг. Ліцензування господорської діяльності,
- ЛІЦЕНЗІЯ НА МЕТАЛОБРУХТ. ВТОРСИРОВИНУ. АВТОПЕРЕВЕЗЕННЯ.,
- ЛИЦЕНЗИРОВАНИЕ. СТРОИТЕЛЬНАЯ ЛИЦЕНЗИЯ,
- Дозвіл Держнаглядохоронпраці на проведення робіт підвищеної небезпеки.
+380 (44) 507-20-02
ул Архитектора Вербицкого1П оф1, Киев, 02091, Украина, Киев
Богдан: Добрый день Заказал емкосные датчики — качество отличное еще и гарантия 3 года, очень доволен
+380 (66) 977-36-71
Шолуденка,28, стадион "Старт", Киев, Украина, Киев
Камнев Алексей: заказывал разливную установку на бездник, отличное живое пиво, все были оч довольны, а от себя отдельное спасибо за гуманные цены!
+380 (98) 688-40-48
Ул. Леонида Первомайского,3, Киев, Украина, Киев
Кириленко Иван: Обращался в C&K груп плюс оказать помощь в получении сертификата соответствия на продукты. Сотрудниками C&K груп плюс было дано полную информацию относительно необходимых документов, сроков изготовления и выдержано весь процес получения, который был указан. Плюсы: Квалифицированный подход к каждому рабочему моменту, соответсвие указанных сроков изготовление, как виз так и сертификатов соответствия, очень хорошие качество бумажных стаканчиков изготовляемые на производстве C&K груп плюс
+380 (456) 399278
ул. Бажова, 1, к.7., Киев, Украина, Киев
Боднарчук Николай,: Заказывали электродвигатели 0,37 кВт, 900 об/мин с редким для такого количества полюсов размером - 71. "ТехноDрайв-Т" справился с данной задачей на отлично. Плюсы: Наличие на складе, грамотный и исполнительный менеджер Минусы: нет
+380 (68) 101-11-38
ул. П. Шутова, 14 в, Киев, Украина, Киев
Сергей: Делал документы на переоборудование, форд транзит с груза в пассажир. Сделал все как надо и главное быстро. В МРЕВ без проблем. Респект.
+380 (96) 776-47-50
Украина,Киев,ул. Маршала Гречко, 13, офис 1012, Киев
Алексей: Настоящие профессионалы, все договоренность выполняют в срок и добросовестно. Сотрудники вежливы и учтивы в общении с клиентами.

Кратко об организации

Компания Товариство з обмеженою відповідальністю Юридична компанія"ПРАЙМ БІЗНЕС — КЛАС» из Киева предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Юридические услуги. Организацию можно найти по адресу вул. Стадіонна 21/1, оф. 28 А, Киев, 03049, Україна в Киеве. Связаться с контактным лицом компании Юридична компанія"ПРАЙМ БІЗНЕС — КЛАС» по всем вопросам вы можете на web-странице http://yuk-prajm-bznes--kla.uaprom.net, по номеру +380 (95) 8411161.