Юридична компанія"ПРАЙМ БІЗНЕС — КЛАС», Товариство з обмеженою відповідальністю

Редактировать данные компании Товариство з обмеженою відповідальністю Юридична компаніяНашли ошибку? Вход для представителя Юридична компаніяЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., вул. Стадіонна 21/1, оф. 28 А, Киев, 03049, Україна
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (95) 841-11-61
 • Сайты
  Официальный сайт Юридична компанія http://yuk-prajm-bznes--kla.uaprom.net
 • Описание

  Ліцензія на заготівлю, збирання відходів як вторсировини (Макулатура, Склобій, Відходи полімерні, Відходи гумові, у тому числі зношені шини, Матеріали текстильні вторинні, Використана металева тара (ящики, фляги, каністри, банки, зокрема алюмінієві банки з-під напоїв, балончики).
  Зирання, заготівля відходів як вторинної сировини — діяльність, пов'язана із збиранням, купівлею, прийманням, зберіганням, обробленням, перевезенням, реалізацією і постачанням відходів переробним підприємствам на утилізацію.
  Отримання листа — погодження, роз'яснення, дозволу, що випливають з участі у Базельській конвенції про контроль за транскордонними перевезеннями небезпечних відходів та їх видаленням та з метою забезпечення дотримання вимог екологічної безпеки під час транскордонних перевезень небезпечних відходів.
  ПОЛОЖЕННЯ про контроль за транскордонними перевезеннями небезпечних відходів та їх утилізацією/видаленням визначає порядок здійснення державного контролю за транскордонними перевезеннями небезпечних відходів та їх утилізацією/видаленням під час їх експорту з України, імпорту в Україну чи транзиту через територію України.
  Дія пунктів 6 — 33 цього Положення поширюється на такі відходи, що є об'єктом транскордонного перевезення:

  а) небезпечні відходи, що включені до розділу А Жовтого переліку відходів;


  б) відходи, які потребують окремого розгляду, що включені до розділу Б Жовтого переліку відходів;


  в) відходи, що включені до Зеленого переліку відходів і є об'єктом транскордонного перевезення, у разі, коли вони містять матеріали, наведені у додатку 2 до цього Положення, в таких кількостях, що можуть виявляти небезпечні властивості, наведені у переліку небезпечних властивостей (затверджується Мінекології), а також якщо транскордонні перевезення таких відходів підпадають під державне регулювання у заінтересованих державах.


  В інших випадках відходи, що включені до Зеленого переліку відходів, не підпадають під дію пунктів 6 — 33 цього Положення.


  Висновок щодо того, чи підпадають відходи Зеленого переліку відходів, які є об'єктом експорту або імпорту, під дію пунктів 6 — 33 цього Положення, чи не підпадають, надає Мінекологія.


  Транскордонні перевезення відходів, що включені до Зеленого переліку відходів і відповідно не підпадають під дію пунктів 6 — 33 цього Положення, під час їх транзиту через територію України, здійснюються відповідно до існуючих заходів контролю, які звичайно застосовуються під час торговельних операцій. Відсутність у відходах небезпечних складників має підтверджуватися відповідним документом, що супроводжує транскордонні перевезення відходів.


  Транскордонне перевезення відходів як вторинної сировини, для яких Кабінетом Міністрів України встановлено квоти на ввезення в Україну для утилізації, допускається тільки в межах таких квот та за умови відповідного підтвердження.


  Контакти:
  Тел. 520-06-08;
  Моб. 8-067-504-30-50;
  www.urprime.com.ua
 • Товары и услуги
  - ЛІЦЕНЗІЯ НА АВТОПЕРЕВЕЗЕННЯ,
  - ЛИЦЕНЗИЯ ДЛЯ ВАШЕГО ПРЕДПРИЯТИЯ,
  - ЛІЦЕНЗУВАННЯ ВТОРСИРОВИНИ. Озоноруйнівні речовини і продукція,
  - ЛІЦЕНЗУВАННЯ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ,
  - Надання юридичних послуг. Ліцензування господорської діяльності,
  - ЛІЦЕНЗІЯ НА МЕТАЛОБРУХТ. ВТОРСИРОВИНУ. АВТОПЕРЕВЕЗЕННЯ.,
  - ЛИЦЕНЗИРОВАНИЕ. СТРОИТЕЛЬНАЯ ЛИЦЕНЗИЯ,
  - Дозвіл Держнаглядохоронпраці на проведення робіт підвищеної небезпеки.
 • Кратко об организации
  Компания Товариство з обмеженою відповідальністю Юридична компанія"ПРАЙМ БІЗНЕС — КЛАС» из Киева предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Юридические услуги.
  Организацию можно найти по адресу вул. Стадіонна 21/1, оф. 28 А, Киев, 03049, Україна в Киеве.
  Связаться с контактным лицом компании Юридична компанія"ПРАЙМ БІЗНЕС — КЛАС» по всем вопросам вы можете на web-странице http://yuk-prajm-bznes--kla.uaprom.net, по номеру +380 (95) 841-11-61.
Распечатать Редактировать данные компании Товариство з обмеженою відповідальністю Юридична компаніяНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., вул. Стадіонна 21/1, оф. 28 А, Киев, 03049, Україна. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Юридична компанія"ПРАЙМ БІЗНЕС — КЛАС», Товариство з обмеженою відповідальністю

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Юридична компанія"ПРАЙМ БІЗНЕС — КЛАС», Товариство з обмеженою відповідальністю. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Юридична компанія"ПРАЙМ БІЗНЕС — КЛАС», Товариство з обмеженою відповідальністю

QR-код с контактной информацией организации Юридична компанія
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Юридична компанія"ПРАЙМ БІЗНЕС — КЛАС», Товариство з обмеженою відповідальністю, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.