БЭСТ-Маркетинг, ЧП

Редактировать данные компании БЭСТ-Маркетинг, ЧПНашли ошибку? Вход для представителя БЭСТ-Маркетинг, ЧПЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Кировоградская область, Кировоград г., Украина,Кировоградская область, Кировоград,25006, просп.Коммунистический, 1-А, офис 18
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (94) 9388723
  -
  Дирекция
  +380 (522) 245069,276723
  -
  Дирекция
  +380 (99) 9003098
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт БЭСТ-Маркетинг, ЧП http://144065.ua.all.biz
 • Описание
  Наше підприємство працює на інформаційному ринку Кіровоградщини з 1994 року. Ми забезпечуємо своїх партнерів продукцією та послугами для автоматизації бухобліку та торгівлі, процесів звітності, довідниковими системами з законодавства, рекламно-довідковими друкованими та Інтернет-каталогами підприємств, товарів та послуг.
  На сьогодні “БЕСТ-Маркетинг” є лідером інформаційного ринку Кіровограда та області. Передові позиції нам забезпечують згуртована команда професіоналів, високі корпоративні стандарти, відомі на всю Україну бренди “Золоті сторінки”, «БЕСТ-ЗВІТ», «Український сертифікаційний центр», «M.E.Doc», «1С:», «Ліга-Закон», «БЕСТ-Маркетинг» і, головне - тисячі наших користувачів та партнерів.
  За своєю структурою та концепцією наше видання - це сучасний щомісячний довідник, який містить виключно надійну та достовірну інформацію про підприємства та організації Кіровограда та області. Він безкоштовно розповсюджується в офісах Кіровограда.
  Партнери клубу «БЕСТ-Маркетинг» мають можливість постійно розширювати свою клієнтську базу на умовах взаємовигідної співпраці на пільгових умовах та за рекламно-інформаційної та маркетингової підтримки наших друкованих та Інтернет-видань.
  Інтернет-ресурс www.best-m.info є логічним продовженням та доповненням щомісячної друкованної версії довідника з найбільш повною та актуальною базою данних підприємств, яка постійно оновлюється. Унікальність сайту надає поєднання інструментів для роботи з інформацією:
  надійна та повна база підприємств, з можливістю пошуку за назвою, адресою, телефонами та видами діяльності підприємств
  можливість знайти кожне підприємство на карті міста та області
  електронна версія друкованого довідника
  Шановні партнери та користувачі “БЕСТ-Маркетинг”, процес розширення нашого кола, поповнення та оновлення інформації відбувається постійно і направлений на економію Вашого часу та коштів, надаючи точну та потрібну Вам інформацію та нових партнерів для розвитку Вашого бізнесу!
 • Товары и услуги
  - Реклама в каталоге предприятий и интернете,
  - Ремонт и обслуживание офисной техники,
  - Автоматизация бизнеса бухгалтерского учета и процессов сдачи отчетности,
  - Лига-ЗАКОН.
 • Кратко об организации
  Фирма БЭСТ-Маркетинг, ЧП из Кировограда предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Консалтинговые услуги для бизнеса.
  Находится по адресу Украина,Кировоградская область, Кировоград,25006, просп.Коммунистический, 1-А, офис 18 в Кировограде.
  Связаться с контактным лицом организации БЭСТ-Маркетинг, ЧП по интересующим Вас вопросам вы можете через сайт http://144065.ua.all.biz, с помощью телефонов +380 (94) 9388723, +380 (522) 245069,276723, +380 (99) 9003098.
Распечатать Редактировать данные компании БЭСТ-Маркетинг, ЧПНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Кировоградская область, Кировоград г., Украина,Кировоградская область, Кировоград,25006, просп.Коммунистический, 1-А, офис 18. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о БЭСТ-Маркетинг, ЧП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании БЭСТ-Маркетинг, ЧП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации БЭСТ-Маркетинг, ЧП

QR-код с контактной информацией организации БЭСТ-Маркетинг, ЧП
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании БЭСТ-Маркетинг, ЧП, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.