ФОП Корчевич Г.М., Приватне підприємство

Редактировать данные компании Приватне підприємство ФОП Корчевич Г.М.Нашли ошибку? Вход для представителя ФОП Корчевич Г.М., Приватне підприємствоЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Кировоградская область, Кировоград г., ул. Хоменка 7, Кировоград, 25000, Україна
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (50) 731-02-74
 • Сайты
  Официальный сайт ФОП Корчевич Г.М., Приватне підприємство http://glassmebel.uaprom.net
 • Описание

  Компанія «Скляні Меблі» займається розробкою і виготовленням меблів та виробів зі скла, а зокрема ми виготовляємо: тумби під телевізори (плазмові телевізори, ЖК телевізори), підставки під аудіо та відео апаратуру, меблі для Hi-Fi компонентів і домашніх кінотеатрів, скляні журнальні та кухонні столики. Меблі зі скла мають високу міцність і довговічність. Тумби під телевізори або підставки під аудіо та відео апаратуру, будуть добре поєднуватися практично з будь-яким сучасним інтер'єром, а скляний журнальний столик у будинку або офісі буде не тільки дуже цікавим рішенням, але досить практичним елементом.
  Сучасний світ важко уявити без техніки. Телевізори, відео, аудіо апаратура, компютери і ще багато іншої техніки є у всіх житлових квартирах, будинках і офісах. Телевізори, відео, аудіо апаратура займають як правило головне місце в наших квартирах, будинках, місцях де збирається вся сім'я, де ми приймаємо гостей, де ми проводимо багато часу в наших квартирах, будинках. Хочеться, і в цьому немає нічого дивного щоб місце де розташований наш телевізор, чи AV апаратура виглядало сучасно, стильно, відповідав зовнішній вигляд, було зручно. В цьому найкраще нам допоможуть меблі зі скла: тумби під телевізори, підставки під аудіо та відео апаратуру, меблі для Hi-Fi компонентів і домашніх кінотеатрів, скляні журнальні та кухонні столики.
  Ви можете вибрати зразок з нашого каталогу, замовити дизайн та виготовлення скляних виробів відповідно до вимог інтер'єру, замовити виріб за своїм кресленням.
  Пропонуємо меблі зі скла оптом і в роздріб. Асортимент серійних, сучасних моделей тумб під телевізори, підставок під AV апаратуру, меблі для Hi-Fi компонентів і домашніх кінотеатрів, скляні журнальні столи зі скла, металу, дерева, ДСП і МДФ задовільнять побажання кожного клієнта.
  Запрошуємо до співпраці на взаємовигідних умовах інтернет магазини, меблеві салони, меблеві центри, магазини побутової техніки.


 • Товары и услуги
  - Подставка под телевизор TV 906(black),
  - Подставка под телевизор, аудио, видео аппаратуру из стекла..
 • Кратко об организации
  Компания Приватне підприємство ФОП Корчевич Г.М. из Кировограда предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Строительное оборудование.
  Организацию можно найти по адресу ул. Хоменка 7, Кировоград, 25000, Україна в Кировограде.
  Связаться с контактным лицом компании ФОП Корчевич Г.М. по всем вопросам вы можете на web-странице http://glassmebel.uaprom.net, по номеру +380 (50) 731-02-74.
Распечатать Редактировать данные компании Приватне підприємство ФОП Корчевич Г.М.Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Кировоградская область, Кировоград г., ул. Хоменка 7, Кировоград, 25000, Україна. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ФОП Корчевич Г.М., Приватне підприємство

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ФОП Корчевич Г.М., Приватне підприємство. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ФОП Корчевич Г.М., Приватне підприємство

QR-код с контактной информацией организации ФОП Корчевич Г.М., Приватне підприємство
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ФОП Корчевич Г.М., Приватне підприємство, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.