Бразерс&Ком, ЧП (BRAZERS&COM)

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (95) 133-69-53 Дирекция
http://74210.ua.all.biz
Украина,Волынская область, Ковель,ул. Ковель, 11 Волынская область, Ковель г., Украина
Ошибка в описании?
Бразерс&Ком, ЧП (BRAZERS&COM)
+380 (95) 133-69-53
Украина,Волынская область, Ковель,ул. Ковель, 11, Ковель

Отзывы о Бразерс&Ком, ЧП (BRAZERS&COM)

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Бразерс&Ком, ЧП (BRAZERS&COM). Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании
Строительные услуги
Товары и услуги
- Строительные услуги,
- Электромонтажные коробки для строительства.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 361-53-55
Украина,Волынская область, Ковель,ул. Сагайдачного, 10а, оф. 1, Ковель
Дерев’яний будинок – це здоровий клімат, природна краса і комфорт. Сьогодні дерев’яний будинок поєднав чарівність природної краси, та втілив в собі мрію про справжній будинок. Екологічний дерев’яний будинок для постійного проживання став важливим елементом сучасної культури багатьох країн, так як затишок і комфорт, це те чого прагне кожна людина. Компанія «Дім мрії» пропонує Вам виготовлення дерев’яних будинків для постійного проживання та сезонного використання: котеджі, бані, альтанки, мисливські будиночки. Ми виготовляємо оциліндрований брус з напівкруглим пазом діаметром від 160 до 280 мм. Будь-який із наших проектів ми можемо перепланувати з урахуванням Ваших побажань, тобто втілити особисто Вашу мрію. Професіоналізм наших спеціалістів дозволяє поєднати Ваші побажання з найсучаснішими інженерно-технічними рішеннями в оздобленні та комунікації. Наявність власної виробничої бази дозволяє зменшити вартість будівництва. Звертайтеся, ми втілимо вашу мрію в реальність. Ми чекаємо на Вас! Наш принцип – немає нічого неможливого!

Кратко об организации

Организация Бразерс&Ком, ЧП (BRAZERS&COM) из Ковеля может предложить покупателям услуги и товары в рубрике Услуги в сфере строительства и недвижимости. Фирму можно найти по адресу Украина,Волынская область, Ковель,ул. Ковель, 11 в Ковеле. Связаться с контактным лицом фирмы Бразерс&Ком, ЧП (BRAZERS&COM), чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете через сайт http://74210.ua.all.biz, с помощью телефона +380 (95) 1336953.