Бюро находок "Надежда" Субъект предпринимательской деятельности

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (96) 424-43-96
+380 (536) 701990
http://nahodki-kremen.uaprom.net
бульвар Пушкина, 15, Кременчуг, 39600, Украина Полтавская область, Кременчуг г., Украина
Ошибка в описании?
Субъект предпринимательской деятельности Бюро находок "Надежда"
+380 (96) 424-43-96
бульвар Пушкина, 15, Кременчуг, 39600, Украина, Кременчуг

Отзывы о Бюро находок "Надежда", Субъект предпринимательской деятельности

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Бюро находок "Надежда", Субъект предпринимательской деятельности. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Бюро знахідок «Надія» в м. Кременчук. Інформація про загублені речі та знахідки. Відроджена добра традиція, яка відома ще з часів СРСР. Але сьогодні, велика частина українців - в Інтернеті! Ця інтернет-сторінка призначена для формування бази даних про втрачені, знайдені та забуті речі в нашому місті. Тому, проаналізувавши ситуацію в рідному Кременчуці, мною було прийнято рішення. Кременчужане, закликаю всіх - давайте разом упорядкуємо ситуацію!

Як тільки дізнаєтеся про втрати, знахідки, - поділитеся цією інформацією якомога швидше. Адже так, в наш важкий час ми зможемо допомогти один одному! Інформацію можна повідомляти мені різними способами - телефон, e-mail, особиста зустріч. Безумовно, чим швидше ми повідомлятимемо один одному про знахідки, втрати, - тим краще буде наше життя, менше будуть адміністративні витрати. На цьому сайті я надав повну інформацію про себе, в т.ч. свідоцтво про реєстрацію.

ВАЖЛИВО. Шановні відвідувачі сайту бюро знахідок! Якщо Ви розміщуєте оголошення про загублені документи або яких-небудь інших речей та вказуєте свій номер телефону, - будьте готові, що вам можуть подзвонити шахраї. Взнайте у людини, що вийшла з Вами на зв'язок, номер і серію зниклих документів, будь-які деталі, які можете знати лише Ви та людина, що дійсно знайшла Ваші документи. Це наприклад, - адреса реєстрації, дата реєстрації шлюбу, інше. Якщо ви не отримали зрозумілої відповіді, це означає, - Вас намагаються ОБДУРИТИ! Це - ШАХРАЇ, вони вимагають винагороду!


Знахідка. Про що свідчить Законодавство України.

Отже, ви знайшли загублену кимось річ. Як вам поступити? Не з точки зору громадянського обов'язку, совісті, а з точки зору законодавства України? Бюро знахідок «Надія» звертає увагу, на те що, всі питання відносно знахідок регулюються в Україні Цивільним кодексом. Стаття 338 Цивільного кодексу свідчить, що особа, яка знайшла загублену річ -зобов'язана негайно повідомити про це особу, яка втратила або власника цього предмету, повернути цю річ! Іншими словами, все що вами знайдено, має бути повернене!

Якщо втрачена річ знайдена вами в транспорті або в приміщенні, тоді ви зобов'язані передати цю річ особі, яка представляє власника приміщення або власникові транспортного засобу. Інакше кажучи, якщо вами щось знайдене на ринку, вокзалі, кінотеатрі, ресторані, торгівельному центрі, передайте знахідку адміністрації; якщо щось знайдене в суспільному транспорті або таксі – передайте водієві.

Пам'ятаЙте, що з передачею знахідки, ви передаєте свої права та зобов'язання, як особи, яка знайшла. У разі, коли знайти власника знахідки не представляється можливим, ви повинні заявити про знахідку в бюро знахідок, міліцію або в органи місцевої самоврядності. Додаткову увагу слід приділити питанню зберігання знахідки. Ви, як особа що знайшла, можете зберігати її у себе, а можете передати в бюро знахідок, міліцію або в орган місцевої самоврядності.

Також, якщо ваша знахідка швидкопсувна або витрати на її зберігання непропорційно великі, в порівнянні з вартістю, така знахідка може бути вами продана. Якщо ви все ж зважилися продати, не забудьте залишити документальні підтвердження суми виручки від продажу. Виручка від продажу підлягає поверненню особі, який має права на знахідку.

У той же час, окрім зобов'язань, у вас є і права – право на винагороду, на відшкодування матеріальних витрат на предмет знахідки (зберігання, розшук власника, продаж). Відповідно до ст. 339 Цивільного кодексу, розмір винагороди складає до 20% від вартості знахідки. При захованні предмету знахідки або не заяві про знахідку, особа, що знайшла, - втрачає право на винагороду!

Бюро знахідок «Надія» також хоче попередити, що відповідно до статті 338 Цивільного кодексу, власником знайденого ви зможете стати тільки після 6 місяців з дати подання інформації про знахідку в бюро знахідок, міліцію або органи місцевої самоврядності, при дотриманні наступних умов: не встановлена особа власника знахідки або іншої особи, яка має право на здобуття знахідки; власник втраченої речі не заявить про свої права на неї до міліції, органів місцевої самоврядності, бюро знахідок.

Бюро знахідок наразі розшукує приміщення у м. Кременчук, де можливо буде розташувати наш офіс! Будь-ласка, якщо ви обладаєте інформацією про таке приміщення, - повідомте нам. Наразі розглядаємо всі можливі варіанти.

м. Кременчук, бульвар Пушкіна,15 - наша юридична адреса. Тому, тимчасово, звертайтесь до нас по телефону або e-mail.

Год основания:2012
Количество сотрудников:Менее 5 человек
Уставный капитал:Менее 10 тыс. USD
Годовые продажи:До 50 тыс. USD
Заказов в год:До 50 тыс. USD
Реквизиты компании:yuras2003@mail.ru
Товары и услуги
- Поиск людей.
Оставьте отзыв первым
+380 (66) 344-10-34
ул. Героев Бреста 44-а, Кременчуг, Украина, Кременчуг
услуги населению
Оставьте отзыв первым
+380 (5366) 62332
Украина,Полтавская область, Кременчуг,39621, ул. И. Приходько, 33, Кременчуг
К главным задачам ГП „УкрНИИВ” сегодня относит: Теоретические и экспериментальные исследования по созданию и освоению производства новых и модернизированных объектов железнодорожного подвижного состава для железных дорог, промышленного железнодорожного транспорта и городского хозяйства; Экспертная оценка технических характеристик подвижного состава железных дорог, промышленного железнодорожного подвижного состава и городского хозяйства; Научно-исследовательские работы по стандартизации, сертификации и метрологии, в том числе гармонизированные с международными и европейскими
Оставьте отзыв первым
+380 (93) 794-77-97
Украина,Полтавская область, Кременчуг,ул. Шевченко, 36, Кременчуг
Юридическая компания "Юкон" предлагает: Защита в уголовных делах; Гражданские споры; Хозяйственные споры; Административные споры; Жилищные споры; Земельные споры; Трудовые споры; Абонентское обслуживание предприятий; Договорная работа; Исполнительное производство; Помощь при ДТП; Составление исковых заявлений; Представление интересов в судах; Наследство.
Оставьте отзыв первым
+380 (96) 297-00-37
Украина,Полтавская область, Кременчуг,ул. Шевченко, 16/5, Кременчуг
Рад, что Вы зашли на мой сайт, я, как адвокат, осуществляю деятельность в г. Кременчуге по защите, представительству и предоставлению всех необходимых видов юридической помощи всем обратившимся. Моя главная цель – помочь Вам реализовать Ваши права и законные интересы, не допустить их нарушения, а также в случае их нарушения,содействовать в их восстановлении. Я помогу Вам решить возникшую проблему и добиться желаемого Вам результата. Имею 14-летний опыт оказания правовой помощи и юридического обслуживания гражданам, организациям и предприятиям. Специализируюсь в сферах гражданского, трудового, уголовного, семейного, налогового и административного права. В своей деятельности я применяю индивидуальный подход к каждому Клиенту и предоставляю ему полную и объективную информацию для принятия верных решений, при этом гарантирую клиентам полную конфиденциальность и сохранение адвокатской тайны.
Оставьте отзыв первым
+380 (5366) 21959
Украина,Полтавская область, Кременчуг,39600, ул.Ленина , 32/29, к.90, Кременчуг
Нотариальные услуги · Нотариальные конторы · Частный нотариус Юридические услуги - организации · Частный нотариус
Оставьте отзыв первым
+380 (50) 346-86-84
Ул. Первомайская, 20-а, офис 501, Кременчуг, 39600, Украина, Кременчуг
Полный спектр юридических услуг: - Защита в уголовном, гражданском, административном процессе; - Разбирательство в делах о ДТП; - Обжалование административных протоколов и других незаконных решений работников ГАИ; - Разрешение трудовых споров; - Юридический аутсорсинг; - Представительство физических и юридических лиц в судах и органах власти; - Составление исковых заявлений и других документов; - Помощь в проведении сделки (от разработки проекта договора до его подписания); - Устные и письменные консультации; - Бесплатные консультации по телефону круглосуточно.

Кратко об организации

Компания Субъект предпринимательской деятельности Бюро находок "Надежда" из Кременчуга предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Юридические услуги. Организацию можно найти по адресу бульвар Пушкина, 15, Кременчуг, 39600, Украина в Кременчуге. Связаться с контактным лицом компании Бюро находок "Надежда" по всем вопросам вы можете на web-странице http://nahodki-kremen.uaprom.net, по номерам +380 (96) 4244396, +380 (536) 701990.