Русиняк, ООО

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (67) 340-05-87 Дирекция
http://59464.ua.all.biz
Украина,Винницкая область, Литин,ул.Садова, 35 Винницкая область, Литин пгт, Украина
Ошибка в описании?
Русиняк, ООО
+380 (67) 340-05-87
Украина,Винницкая область, Литин,ул.Садова, 35, Литин

Отзывы о Русиняк, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Русиняк, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании
Оборудование для производства пеллет
Товары и услуги
- Оборудование для производства пеллет.
Оставьте отзыв первым
+380 (98) 591-69-90
смт.Литин,ул. Сосонское шосе 17, Литин, Украина, Литин
Наша компанія з 2000 року пропонує своїм клієнтам якісну продукцію.В нашому асортименті – надійні та красиві дерев'яні вікна та двері. Наші дерев'яні вікна та двері виготовляються лише на ваше індивідуальне замовлення. Ми виконуємо професійний монтаж, надаємо гарантійне та сервісне обслуговування. Продукція, яка постачається спроможна задовольнити найвимогливішого покупця. Характеристики дерев'яних вікон • Насамперед це екологічно чистий матеріал, з якого вони виготовлені: вони повинні бути безпечними для дорослих та дітей. • Важлива та невід'ємна характеристика дерев'яних вікон - це довгий термін служби, стійкість до температурних коливань, не електростатичні. • Вони повинні добре пропускати світло та одночасно оберігати від вуличного шуму, пилі, вологості та холоду. • Надійний захист від вилому – ще одна важлива характеристика на яку потрібно звернути увагу. • Пам'ятайте – якісне та надійне дерев'яне вікно не буде потребувати регулярного ремонту чи заклеювання. Відповідність до усіх названих умов буде гарантувати відчуття комфорту від перебування у будинку (квартирі, офісі, заміському котеджі). Наша компанія дає вам можливість замовити надійні дерев'яні вікна та двері від європейського лідера. Ви можете бути впевненні що при їх виготовленні використовуються матеріали найвищої якості та найновіші технології. Ми гарантуємо високу якість, надійність, довговічність та неперевершений зовнішній вигляд продукції, а також високий рівень сервісу. Ми можемо вирішити будь-які питання наших замовників, так як продаж та встановлення дерев'яних вікон та дверей – наша робота. Звертайтесь до нас і ми підберемо вам найкращі вікна.

Кратко об организации

Компания Русиняк, ООО из Литина предлагает клиентам товары и услуги в сфере деятельности Промышленное оборудование. Располагается по адресу Украина,Винницкая область, Литин,ул.Садова, 35 в Литине. Связаться с представителем компании Русиняк, ООО по всем вопросам вы можете при помощи телефона +380 (67) 3400587, на официальном сайте http://59464.ua.all.biz.