ТОВ МП "Атлант"

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (98) 591-69-90
mp-atlant-cs1101924.uaprom.net
смт.Литин,ул. Сосонское шосе 17, Литин, Украина Винницкая область, Литин пгт, Украина
Ошибка в описании?
ТОВ МП "Атлант"
+380 (98) 591-69-90
смт.Литин,ул. Сосонское шосе 17, Литин, Украина, Литин

Отзывы о ТОВ МП "Атлант"

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ТОВ МП "Атлант". Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Наша компанія з 2000 року пропонує своїм клієнтам якісну продукцію.В нашому асортименті – надійні та красиві дерев'яні вікна та двері. Наші дерев'яні вікна та двері виготовляються лише на ваше індивідуальне замовлення. Ми виконуємо професійний монтаж, надаємо гарантійне та сервісне обслуговування. Продукція, яка постачається спроможна задовольнити найвимогливішого покупця.

Характеристики дерев'яних вікон • Насамперед це екологічно чистий матеріал, з якого вони виготовлені: вони повинні бути безпечними для дорослих та дітей. • Важлива та невід'ємна характеристика дерев'яних вікон - це довгий термін служби, стійкість до температурних коливань, не електростатичні. • Вони повинні добре пропускати світло та одночасно оберігати від вуличного шуму, пилі, вологості та холоду. • Надійний захист від вилому – ще одна важлива характеристика на яку потрібно звернути увагу. • Пам'ятайте – якісне та надійне дерев'яне вікно не буде потребувати регулярного ремонту чи заклеювання.

Відповідність до усіх названих умов буде гарантувати відчуття комфорту від перебування у будинку (квартирі, офісі, заміському котеджі).

Наша компанія дає вам можливість замовити надійні дерев'яні вікна та двері від європейського лідера. Ви можете бути впевненні що при їх виготовленні використовуються матеріали найвищої якості та найновіші технології.

Ми гарантуємо високу якість, надійність, довговічність та неперевершений зовнішній вигляд продукції, а також високий рівень сервісу.

Ми можемо вирішити будь-які питання наших замовників, так як продаж та встановлення дерев'яних вікон та дверей – наша робота.

Звертайтесь до нас і ми підберемо вам найкращі вікна.

Товары и услуги
- Деревянні міжкімнатні двері,
- Деревяні вхідні двері,
- Деревянні вікна,
- Сходи із дерева.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 340-05-87
Украина,Винницкая область, Литин,ул.Садова, 35, Литин

Кратко об организации

Фирма ТОВ МП "Атлант" из Литина предоставляет заказчикам товары и услуги в направлении Промышленное оборудование. Компанию можно найти по адресу смт.Литин,ул. Сосонское шосе 17, Литин, Украина в Литине. Связаться с представителем организации ТОВ МП "Атлант" по интересующим Вас вопросам вы можете по телефону +380 (98) 5916990, на сайте mp-atlant-cs1101924.uaprom.net.