Комунальне підприємство «Лубенське бюро технічної інвентаризації», ООО

 • Сферы деятельности
 • Адрес
  37500, Украина, Полтавская область, Лубны г., Володимирський майдан, 4/1
 • Часы работы
  Время работы ООО Комунальне підприємство «Лубенське бюро технічної інвентаризації»Пн-Пт: 08:00 - 16:30 (перерыв: c 12:30 до 13:00)
  Сб-Вс: выходной
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (50) 9380052
  -
  начальник
  +380 (5361) 74911
  -
  телефон-факс
 • Сайты
  Официальный сайт Комунальне підприємство «Лубенське бюро технічної інвентаризації», ООО http://kplmbti.etov.ua/
 • E-mail
 • Описание
  Швидке та якісне виготовлення технічної документації на житлові та нежитлові будівлі ( житлові будинки, квартири, гаражі, для здачі будівель в експлуатацію та підключення до газової, електричної та водяної мереж) Підприємство обслуговує юридичних осіб по всій тереторії України, та фізичних осіб в Полтавській області.

  А саме: Лубенський, Оржицький, Гребінківський, Пирятинський, Чорнухинський, Лохвицький, Хорольський та Семенівський райони.
 • Товары и услуги
  Підприємство надає фізичним та юридичним особам в найкоротший термін та за найнижчими цінами такі послуги по:

  - виготовленню технічної документації на нерухоме майно (нежитлові та житлові будівлі, квартири, гаражі) для здачі будівель в експлуатацію, та підключення до газової, електричної та водопровідної мережі;

  - виготовленню технічної документації та інформаційних довідок про кількісний, та якісний склад об’єктів нерухомості для оформлення договорів купівлі-продажу, дарування, спадщини, іпотеки;

  - видачі довідок про наявність реєстрації права власності (що проводилася бюро до 29.12.2012 року) на нерухоме майно;

  - виконує реєстрацію будинкових книг;

  - узаконення самовільно збудованих будівель, перепланування та добудов (технічне обстеження об’єктів нерухомості);

  - виготовляє звіти про оцінку нерухомого майна (експертна оцінка);

  - надає безкоштовно кваліфіковані консультації щодо оформлення технічної документації на нерухоме майно, та проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомості при цьому гарантуємо захист персональних даних;

  - приймаємо участь у виконанні робіт для юридичних осіб згідно тендерних конкурсів
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Бюро технической инвентаризации / Отделы и управления ЖКХ» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Лубны и Лубенский район, Полтавская область, Украина. Компания ООО Комунальне підприємство «Лубенське бюро технічної інвентаризації» находится по адресу 37500, Володимирський майдан, 4/1 в Лубнах. Связаться с администрацией можно по телефонам +380 (50) 9380052, +380 (5361) 74911. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://kplmbti.etov.ua/. Часы работы организации - Пн-Пт: 08:00 - 16:30 (перерыв: c 12:30 до 13:00) Сб-Вс: выходной.
 •   Задать вопрос представителю организации
Распечатать PDF-карточка компании

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу 37500, Украина, Полтавская область, Лубны г., Володимирський майдан, 4/1. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать PDF-карточка компании

Отзывы о Комунальне підприємство «Лубенське бюро технічної інвентаризації», ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Комунальне підприємство «Лубенське бюро технічної інвентаризації», ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Комунальне підприємство «Лубенське бюро технічної інвентаризації», ООО

QR-код с контактной информацией организации Комунальне підприємство «Лубенське бюро технічної інвентаризації», ООО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Комунальне підприємство «Лубенське бюро технічної інвентаризації», ООО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.