Лубенский молочный завод (ТМ Гармония), ООО

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (5361) 74402 Дирекция
+380 (5361) 709-15-73988 — Отдел сбыта
+380 (5361) 73990 — Отдел маркетинга
7211.ua.all.biz
Украина,Полтавская область, Лубны,37500, ул. Индустриальная, 2 Полтавская область, Лубны г., Украина
Ошибка в описании?
Лубенский молочный завод (ТМ Гармония), ООО
+380 (5361) 74402
Украина,Полтавская область, Лубны,37500, ул. Индустриальная, 2, Лубны

Отзывы о Лубенский молочный завод (ТМ Гармония), ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Лубенский молочный завод (ТМ Гармония), ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

ТОВ «Лубенський молочний завод» - одне з найбільших молокопереробних підприємств Полтавщини, виробник продукції з незбираного молока, масла та морозива. Продукція випускається під зареєстрованою торговою маркою «Гармонія», відомою далеко за межами області.

Наша продукція – наша гордість Асортимент продукції числить більше 200 найменувань, серед яких: Молоко та продукція з незбираного молока: кефір, ряжанка, сметана Йогурти та соковмісні напої; Функціональні профілактичні продукти; Кисломолочний сир та вироби з нього: солодкі сирки, десерти, сиркові маси, сири плавлені, сири м’які та розсільні; Масло солодковершкове; Морозиво; Напівфабрикати; Кондитерські вироби. Виготовлена з натурального, природного молока, продукція «Гармонія» не просто поживна, але й надзвичайно корисна для організму. Що вже говорити про те, що й смак у «гармонійних» молочних продуктів надзвичайний. Спробуйте самі! Напрямок – тільки вперед! Лубенський молочний завод - сучасне підприємство харчової промисловості, що постійно росте і розвивається. Щороку на технічне переобладнання на заводі витрачають до 60% прибутку. Підприємство нарощує нові потужності, відкриває нові підрозділи і цілі виробництва. Щодоби підприємство виробляє близько 100 тонн цільномолочної продукції, окрім того працює виробництво морозива та масла. Раніше Лубенський молокозавод завжди сприймався як регіональний локальний бренд, що забезпечував своєю продукцією Полтавську і навколишні області, нині ж ми позиціонуємо себе як національний виробник, і продукція ТМ “Гармонія” продається на 85 відсотках території України від Львова до Луганська. Система якості Ідучи в ногу із часом, ТОВ «Лубенський молочний завод» одним з перших серед молочних підприємств України розробив і впровадив у себе систему менеджменту якості, що відповідає вимогам міжнародного стандарту ІSО 9001:2000 і ДСТУ ІСО 9001-2001. В лютому 2004 р. успішно пройшла її сертифікація. Крім того, безперервно підвищується рівень кваліфікації і мотивації кадрів, розширюється асортимент продукції, успішно освоюються нові напрямки діяльності. Продукція повністю відповідає основним концептуальним принципам торгової марки «Гармонія», – смак, якість, натуральність, - та користується незмінним попитом. Тож покваптеся за новинками та добре зарекомендованою «класикою» і Ви будете приємно здивовані поєднанням відмінної якості та смаку!

Товары и услуги
- Выпечка кондитерских изделий. Кондитерские изделия от производителя..
Оставьте отзыв первым
Телефон не указан
Адрес не указан.

Кратко об организации

Фирма Лубенский молочный завод (ТМ Гармония), ООО из Лубен предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Кейтеринг. Находится по адресу Украина,Полтавская область, Лубны,37500, ул. Индустриальная, 2 в Лубнах. Связаться с контактным лицом организации Лубенский молочный завод (ТМ Гармония), ООО по интересующим Вас вопросам вы можете через сайт 7211.ua.all.biz, с помощью телефонов +380 (5361) 74402, +380 (5361) 7091573988, +380 (5361) 73990.