Лубенский молочный завод (ТМ Гармония), ООО

Редактировать данные компании Лубенский молочный завод (ТМ Гармония), ОООНашли ошибку? Вход для представителя Лубенский молочный завод (ТМ Гармония), ОООЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Полтавская область, Лубны г., Украина,Полтавская область, Лубны,37500, ул. Индустриальная, 2
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (5361) 74402
  -
  Дирекция
  +380 (5361) 70915,73988
  -
  Отдел сбыта
  +380 (5361) 73990
  -
  Отдел маркетинга
 • Сайты
  Официальный сайт Лубенский молочный завод (ТМ Гармония), ООО http://7211.ua.all.biz
 • Описание

  ТОВ «Лубенський молочний завод» - одне з найбільших молокопереробних підприємств Полтавщини, виробник продукції з незбираного молока, масла та морозива. Продукція випускається під зареєстрованою торговою маркою «Гармонія», відомою далеко за межами області.

  Наша продукція – наша гордість
  Асортимент продукції числить більше 200 найменувань, серед яких:
  Молоко та продукція з незбираного молока: кефір, ряжанка, сметана
  Йогурти та соковмісні напої;
  Функціональні профілактичні продукти;
  Кисломолочний сир та вироби з нього: солодкі сирки, десерти, сиркові маси, сири плавлені, сири м’які та розсільні;
  Масло солодковершкове;
  Морозиво;
  Напівфабрикати;
  Кондитерські вироби.
  Виготовлена з натурального, природного молока, продукція «Гармонія» не просто поживна, але й надзвичайно корисна для організму. Що вже говорити про те, що й смак у «гармонійних» молочних продуктів надзвичайний. Спробуйте самі!
  Напрямок – тільки вперед!
  Лубенський молочний завод - сучасне підприємство харчової промисловості, що постійно росте і розвивається. Щороку на технічне переобладнання на заводі витрачають до 60% прибутку. Підприємство нарощує нові потужності, відкриває нові підрозділи і цілі виробництва. Щодоби підприємство виробляє близько 100 тонн цільномолочної продукції, окрім того працює виробництво морозива та масла. Раніше Лубенський молокозавод завжди сприймався як регіональний локальний бренд, що забезпечував своєю продукцією Полтавську і навколишні області, нині ж ми позиціонуємо себе як національний виробник, і продукція ТМ “Гармонія” продається на 85 відсотках території України від Львова до Луганська.
  Система якості
  Ідучи в ногу із часом, ТОВ «Лубенський молочний завод» одним з перших серед молочних підприємств України розробив і впровадив у себе систему менеджменту якості, що відповідає вимогам міжнародного стандарту ІSО 9001:2000 і ДСТУ ІСО 9001-2001. В лютому 2004 р. успішно пройшла її сертифікація. Крім того, безперервно підвищується рівень кваліфікації і мотивації кадрів, розширюється асортимент продукції, успішно освоюються нові напрямки діяльності.
  Продукція повністю відповідає основним концептуальним принципам торгової марки «Гармонія», – смак, якість, натуральність, - та користується незмінним попитом. Тож покваптеся за новинками та добре зарекомендованою «класикою» і Ви будете приємно здивовані поєднанням відмінної якості та смаку!


 • Товары и услуги
  - Выпечка кондитерских изделий. Кондитерские изделия от производителя..
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Кейтеринг / Ресторанные услуги» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Лубны и Лубенский район, Полтавская область, Украина. Компания Лубенский молочный завод (ТМ Гармония), ООО находится по адресу Украина,Полтавская область, Лубны,37500, ул. Индустриальная, 2 в Лубнах. Связаться с администрацией можно по телефонам +380 (5361) 74402, +380 (5361) 70915,73988, +380 (5361) 73990. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://7211.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании Лубенский молочный завод (ТМ Гармония), ОООНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Полтавская область, Лубны г., Украина,Полтавская область, Лубны,37500, ул. Индустриальная, 2. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Лубенский молочный завод (ТМ Гармония), ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Лубенский молочный завод (ТМ Гармония), ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Лубенский молочный завод (ТМ Гармония), ООО

QR-код с контактной информацией организации Лубенский молочный завод (ТМ Гармония), ООО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Лубенский молочный завод (ТМ Гармония), ООО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.