Автоальянс Захид, ООО

Редактировать данные компании Автоальянс Захид, ОООНашли ошибку? Вход для представителя Автоальянс Захид, ОООЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Волынская область, Луцк г., Украина,Волынская область, Луцк,43024, ул. Карпенка-Карого, 17
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (332) 773300
  -
  Дирекция
  +380 (332) 773313
  -
  Дирекция
  +380 (332) 773305
  -
  Отдел сбыта
 • Сайты
  Официальный сайт Автоальянс Захид, ООО http://38560.ua.all.biz
 • Описание

  Товариство з обмеженою відповідальністю «Автоальянс-Захід» Офіційний дилер Mitsubishi Motors у Волинській області з 2004 року

  Основними напрямками діяльності компанії є продаж автомобілів марки Mitsubishi, продаж оригінальних запчастин, аксесуарів та додаткового обладнання, та надання повного комплексу послуг технічного обслуговування в авторизованому сервісному центрі.
  Успіх роботи компанії забезпечується не тільки продажем першокласних автомобілів, випущених на базі передових технологій, але й програмою післяпродажного сервісу, яка гарантує нашим покупцям високий якісний рівень обслуговування після того, як вони придбали свій автомобіль. На сьогоднішній день компанія представлена сучасним автомобільним комплексом в структуру якого входять салон нових автомобілів (show room), відділ прийому замовлень та зручна кімната для очікування, вікно якої дає можливість спостерігати за всіма діями механіків в зоні сервісу, станція технічного обслуговування та малярно-рихтувальний комплекс, мийка, офісні та складські приміщення та спеціально відведені площі для розміщення автомобілів на території автоцентру м. Луцьку за адресою: вул. Карпенка-Карого,17. В салоні представлений весь модельний ряд автомобілів Mitsubishi, включаючи нові моделі Galant, Pajero Sport, ASX, Outlander XL. Mitsubishi - це виробник, який пропонує покупцям один з найбільших асортиментів автомобілів-позашляховиків. Усі запропоновані автомобілі адаптовані для експлуатації на дорогах в Україні. Наша компанія пропонує централізовану систему придбання та обслуговування автомобілів. В перелік послуг входять: консультації досвідчених менеджерів з продажу, оформлення прямих покупок, покупок в кредит чи лізинг, гарантійне та післягарантійне обслуговування, сервісні послуги. Безпосередньо в салоні клієнти можуть оформити усі необхідні документи для придбання автомобіля в кредит та для оформлення страховки на придбане авто. Працює система trade-in, яка надає можливість обміну вживаного автомобіля на новий з доплатою. Авторизований сервісний центр компанії оснащений найновішим обладнанням, що забезпечує можливість надавати якісні послуги з ремонту будь-якої складності. Відділ запасних частин є невід'ємною складовою авторизованого сервісного центру. Його працівники здійснюють продаж запасних частин, автомобільних аксесуарів та додаткового обладнання, у разі необхідності - організовують замовлення та доставку відсутніх на складі запчастин у найкоротші терміни. ТзОВ «Автоальянс-Захід» гарантує відповідність ремонтних послуг усім вимогам імпортера автомобілів марки Mitsubishi в Україні. На усі виконані роботи та встановлені запасні частини надається гарантія. Завдяки наданню повного комплексу автомобільних послуг, високому рівню обслуговування та індивідуальному підходу до роботи з клієнтами, компанії вдалося завоювати високий авторитет у своїх клієнтів та лідируючі позиції на ав
 • Товары и услуги
  - Автосервіс,
  - Mitsubishi L 200,
  - Mitsubishi ASX,
  - LADA Самара 21144-110-40,
  - Mitsubishi Lancer X,
  - Lada Granta 21906-110-41,
  - Renault Master,
  - Volkswagen Transporter T5,
  - Peugeot Expert,
  - LADA Пріора 21713-135-21.
 • Кратко об организации
  Организация Автоальянс Захид, ООО из Луцка может предложить покупателям товары и услуги в рубрике Услуги проката и аренды, обслуживание и ремонт авто-мото-велотехники.
  Расположена по адресу Украина,Волынская область, Луцк,43024, ул. Карпенка-Карого, 17 в Луцке.
  Связаться с представителем фирмы Автоальянс Захид, ООО, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете при помощи телефонов +380 (332) 773300, +380 (332) 773313, +380 (332) 773305, на официальном сайте http://38560.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании Автоальянс Захид, ОООНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Волынская область, Луцк г., Украина,Волынская область, Луцк,43024, ул. Карпенка-Карого, 17. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Автоальянс Захид, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Автоальянс Захид, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Автоальянс Захид, ООО

QR-код с контактной информацией организации Автоальянс Захид, ООО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Автоальянс Захид, ООО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.