Айслаг, ЧП

Редактировать данные компании Айслаг, ЧПНашли ошибку? Вход для представителя Айслаг, ЧПЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Волынская область, Луцк г., Украина,Волынская область, Луцк,43021, ул. Стрилецкая, 4
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (332) 241152,770574
  -
  Дирекция
  +380 (332) 246251
  -
  Дирекция
  +380 (332) 799889
  -
  Отдел снабжения
  +380 (332) 242528
  -
  Отдел маркетинга
 • Сайты
  Официальный сайт Айслаг, ЧП http://142124.ua.all.biz
 • Описание
  Приватне підприємство «Айслаг» засноване у 1994-му році.
  Видами діяльності підприємства є:
  Оптова та роздрібна торгівля світлими нафтопродуктами, прийом відпрацьованих мастил;
  Послуги у сфері громадського харчування;
  Вантажні перевезення на території України, в тому числі спеціалізованим транспортом;
  Торгівля продовольчими та супутніми товарами;
  Торгівля товарами для систем опалення та водопроводу, їх монтаж та введення в експлуатацію;
  Оптова торгівля цементом та бітумом;
  Виготовлення поліграфічної та рекламної продукції.
  На даний момент Компанія позиціонує себе серед важливих учасників локального ринку дистрибуції дизельного палива та бензинів (Волинська, Рівненська, Львівська та ряд суміжних областей).
  Свою місію менеджмент підприємства «Айслаг» вбачає у забезпеченні належної якості як продукту, так і його ефективної доставки на цільові ринки, якими є агропромисловий сектор та споживацький роздріб (АЗС та автоперевізники).
  Оскільки ПП «Айслаг» проводить закупівлю нафтопродуктів від трейдерів, котрі отримують товар від заводів-виробників або його розмитнюють, то у ланцюжкові виробник – постачальник – споживач, таким чином, скорочується кількість посередників. Ефективність нашої роботи суттєво впливає на життєздатність суб’єктів виробничого і транспортного секторів регіону та на задоволення базових потреб індивідуальних споживачів (населення) у рідких енергоносіях.
  Ми надаємо послуги, від яких залежить розвиток економіки, потреби населення та виробничого сектора. Компанія враховує вимоги споживачів, створює умови для партнерства, шанобливо ставиться до конкурентів.
  Підприємство базує свою роботу на індивідуальному підході до кожного клієнта, пропонує гнучку систему знижок на різні види товарів та привабливі умови співпраці для своїх замовників. Ми прагнемо вести наш бізнес, щоб досягти максимальних результатів, найбільш ефективно використовуючи наявні ресурси. В умовах підвищеної концентрації ринку енергоносіїв зростає його залежність від вимог екологічної безпеки. Тому, ми усвідомлюємо важливість дотримання таких вимог у регіонах, де присутня Компанія, – і як потужний господарник, і як суб’єкт, відповідальний за збереження довкілля. Ми ставимо собі за мету – з опорою на власну розвинуту інфраструктуру, досвідчений персонал та достатній потенціал розвитку – у перспективі найближчих років вийти на рівень лідерів профільного ринку в регіоні.
 • Товары и услуги
  - Цемент,
  - Светлые нефтепродукты,
  - Цемент в мешках,
  - Нефтебаза.Ровно.,
  - Битум,
  - Спец транспорт,
  - Недвижимость.Владимир-Волынский.,
  - Аренда офиса,
  - Аренда помещения,
  - Перевозка спец транспортом.
 • Кратко об организации
  Компания Айслаг, ЧП из Луцка предлагает клиентам товары и услуги в сфере деятельности Промышленная химия, Химическое сырьё.
  Располагается по адресу Украина,Волынская область, Луцк,43021, ул. Стрилецкая, 4 в Луцке.
  Связаться с представителем компании Айслаг, ЧП по всем вопросам вы можете по телефонам +380 (332) 241152,770574, +380 (332) 246251, +380 (332) 799889, +380 (332) 242528, на сайте http://142124.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании Айслаг, ЧПНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Волынская область, Луцк г., Украина,Волынская область, Луцк,43021, ул. Стрилецкая, 4. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Айслаг, ЧП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Айслаг, ЧП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Айслаг, ЧП

QR-код с контактной информацией организации Айслаг, ЧП
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Айслаг, ЧП, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.