Каменярня Боремчуков

Редактировать данные компании Каменярня БоремчуковНашли ошибку? Вход для представителя Каменярня БоремчуковЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Волынская область, Луцк г., Украина,Волынская область, Луцк,43000, ул. Мельничная, дом 13
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (99) 3048480
  -
  Дирекция
  +380 (332) 244353
  -
  Дирекция
  +380 (332) 240881
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Каменярня Боремчуков http://156146.ua.all.biz
 • Описание

  Каменярня Боремчука пропонує Вам пам'ятники та інші надгробні вироби з базальту та граніту різних порід.
  Ми зобов'язуємося якісно і в строк виконувати свою роботу, незалежно від замовлення. Наша гранітна майстерня - це не просто люди, що займаються виробами з граніту, а кваліфіковані професіонали, які знають свою справу.
  Те, що ми пропонуємо вам - це співвідношення низької ціни і високої якості матеріалу, плюс бездоганне виконання своїх зобов'язань. Наші майстри з розумінням поставляться до вас і постараються якомога ретельніше опрацювати всі дрібні нюанси, з якими доведеться зіткнутися в ході виготовлення.
  Як вам відомо, для виготовлення гранітних пам'ятників і надгробків використовується величезна кількість різноманітних інструментів для гравіювання і різання. Наша гранітна майстерня може похвалитися тим, що виготовляє надгробні пам'ятники на високотехнологічному обладнанні, тому ми не боїмося давати тривалу гарантію на нашу роботу.
  Гранітні пам'ятники, надгробки виготовлені та встановлені нами є частиною необхідної роботи, необхідної для того, щоб зберегти вашу пам'ять про тих, хто дорогий вам, і звести до мінімуму безліч проблем, з якими доводиться зіткнутися в процесі життя напевно кожному з нас ....
  1. Виготовлення виробів з базальту та граніту різних порід.
  2. Виготовлення та встановлення огорож, лавок, столів.
  3. Зберігання готових виробів.
  4. Доставка готових виробів
  5. Установка вироблених виробів на всіх кладовищах.
  6. Демонтаж старих пам'ятників, огорож і т. д.
  Терміни виконання приємно Вас здивують!
  Умови оплати
  - Вироби з натурального каменю: передоплата в розмірі 50% від вартості замовлення при його оформленні; залишок вартості оплачується за фактом доставки або установки (монтажу).
  Останні слова поминальної молитви далеких предків свідчать: "Ми живемо, поки пам'ятають..."
  Зберігаючи пам'ять про близьких і коханих людей, ми спрямовує свій погляд у майбутнє з Вірою, Надією та Любов'ю.


 • Товары и услуги
  - Камины из натурального мрамора,
  - Столешницы из гранита,
  - Плитка гранитная облицовочная,
  - Подоконники из гранита,
  - Ступени гранитные,
  - Перила из мрамора и гранита,
  - Камины из гранита,
  - Лавки из гранита.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Монтаж и проектирование систем отопления и теплоснабжения / Инженерные коммуникации» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Луцк и Луцкий район, Волынская область, Украина. Компания Каменярня Боремчуков находится по адресу Украина,Волынская область, Луцк,43000, ул. Мельничная, дом 13 в Луцке. Связаться с администрацией можно по телефонам +380 (99) 3048480, +380 (332) 244353, +380 (332) 240881. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://156146.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании Каменярня БоремчуковНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Волынская область, Луцк г., Украина,Волынская область, Луцк,43000, ул. Мельничная, дом 13. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Каменярня Боремчуков

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Каменярня Боремчуков. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Каменярня Боремчуков

QR-код с контактной информацией организации Каменярня Боремчуков
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Каменярня Боремчуков, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.