Сауны Камины, Салон-магазин

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (67) 190-20-02 Дирекция
http://69736.ua.all.biz
Украина,Волынская область, Луцк,ул. Шопена 13 Волынская область, Луцк г., Украина
Ошибка в описании?
Сауны Камины, Салон-магазин
+380 (67) 190-20-02
Украина,Волынская область, Луцк,ул. Шопена 13, Луцк

Отзывы о Сауны Камины, Салон-магазин

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Сауны Камины, Салон-магазин. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании
Салон „Сауни Каміни" пропонує: Виготовлення та встановлення камінів.Камінні обудови (від 4500 грн), камінні топки, топки з водяним контуром, барбекю ,печі (EdilKamin), (SUPRA), дров'яні та електричні кам'янки для саун від провідних компаній світу (Harvia), (Narvi ) та аксесуари до них. Сауни підключ. Вироби з дерева.
Товары и услуги
- Каминный портал CHARLESTON SUPRA Франция,
- Дровяная печь Kerpen 2U4P black,
- Каменки дрова и электро для саун,
- Камін Кутовий,
- Топки каминные Топка Side 3 Італія Украина купить цена.,
- Камін Mazur,
- Каминная топка Uniflam 600,
- Камины мраморный,
- Порталы изразцовые.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 332-32-68
Украина,Волынская область, Луцк,43000, Волынская обл Луцк
- продажа супутствующих товаров для отопления (насосы, радиаторы, бойлера, счетчики, химводоочистки,...); - расчет теплопотерь помещений; - оптимальные решения по уменьшению теплопотерь расходов энергоносителей (энергоаудит); - подбор мощности котлов и нагревательных приборов; - монтажные работы отопительного оборудования Опыт работы с государственными и коммерческими структурами Региональные представительства
Оставьте отзыв первым
+380 (50) 515-46-17
ул. Ершова 11, Луцк, Украина
Оставьте отзыв первым
+380 (99) 304-84-80
Украина,Волынская область, Луцк,43000, ул. Мельничная, дом 13
Каменярня Боремчука пропонує Вам пам'ятники та інші надгробні вироби з базальту та граніту різних порід. Ми зобов'язуємося якісно і в строк виконувати свою роботу, незалежно від замовлення. Наша гранітна майстерня - це не просто люди, що займаються виробами з граніту, а кваліфіковані професіонали, які знають свою справу. Те, що ми пропонуємо вам - це співвідношення низької ціни і високої якості матеріалу, плюс бездоганне виконання своїх зобов'язань. Наші майстри з розумінням поставляться до вас і постараються якомога ретельніше опрацювати всі дрібні нюанси, з якими доведеться зіткнутися в ході виготовлення. Як вам відомо, для виготовлення гранітних пам'ятників і надгробків використовується величезна кількість різноманітних інструментів для гравіювання і різання. Наша гранітна майстерня може похвалитися тим, що виготовляє надгробні пам'ятники на високотехнологічному обладнанні, тому ми не боїмося давати тривалу гарантію на нашу роботу. Гранітні пам'ятники, надгробки виготовлені та встановлені нами є частиною необхідної роботи, необхідної для того, щоб зберегти вашу пам'ять про тих, хто дорогий вам, і звести до мінімуму безліч проблем, з якими доводиться зіткнутися в процесі життя напевно кожному з нас .... 1. Виготовлення виробів з базальту та граніту різних порід. 2. Виготовлення та встановлення огорож, лавок, столів. 3. Зберігання готових виробів. 4. Доставка готових виробів 5. Установка вироблених виробів на всіх кладовищах. 6. Демонтаж старих пам'ятників, огорож і т. д. Терміни виконання приємно Вас здивують! Умови оплати - Вироби з натурального каменю: передоплата в розмірі 50% від вартості замовлення при його оформленні; залишок вартості оплачується за фактом доставки або установки (монтажу). Останні слова поминальної молитви далеких предків свідчать: "Ми живемо, поки пам'ятають..." Зберігаючи пам'ять про близьких і коханих людей, ми спрямовує свій погляд у майбутнє з Вірою, Надією та Любов'ю.
Оставьте отзыв первым
+380 (332) 788-88-7788277787007788889
Украина,Волынская область, Луцк,Олеся Гончара, 3
Компания “Амико-Керамика” работает на рынке строительно-отделочных материалов с 1997 года . Основная деятельность – оптовая и розничная торговля материалами для строительства и отделки. Основные направления деятельности: Розничная и оптовая продажа строительных материалов , материалов для внутренней и внешней отделки, а также сопутствующих им товаров.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 189-74-39
Украина,Волынская область, Луцк,Железнодорожная,2
Компания "Kostrzewa" лидер гранульных котлов на украинском рынке и в Польше. Высококачественные котлы на твердом топливе. Работают на дровах, пеллетах, угле и т.д. Большой модельный ряд различных технических характеристик позволяет подобрать для вашего дома наиболее выгодный и экономичный и оптимальный вариант котла.
Оставьте отзыв первым
+380 (332) 776460
Украина,Волынская область, Луцк,ул. Ковельська, 22
ТзОВ „Атланта Сервіс” реалізує такі топові торгові марки у своїх галузях, як «VAILLANT» та «ARISTON» серед газових котлів та бойлерів, GRUNDFOS та AQUARIO серед циркуляційних помп, NEVALUX серед газових проточних водонагрівачів, «FEG» серед виробників газових конвекторів та «KALVIS» серед виробників твердопаливних котлів, «MORATOP» та «KOSPEL» серед електричних котлів, «Grandini» та «DiColor» серед сталевих алюмінієвих радіаторів.

Кратко об организации

Фирма Сауны Камины, Салон-магазин из Луцка предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Монтаж и проектирование систем отопления и теплоснабжения. Находится по адресу Украина,Волынская область, Луцк,ул. Шопена 13 в Луцке. Связаться с контактным лицом организации Сауны Камины, Салон-магазин по интересующим Вас вопросам вы можете на web-странице http://69736.ua.all.biz, по номеру +380 (67) 1902002.