ТзОВ "Західтранссервіс плюс"

Редактировать данные компании ТзОВ Нашли ошибку? Вход для представителя ТзОВ Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Волынская область, Луцк г., Луцький р-н,с.Гірка Полонка, вул.Луцька,8, Луцк, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (66) 076-40-84
  -
  директор
  +380 (67) 361-50-20
  -
  директор
  +380 (66) 627-94-22
  -
  менеджер зі збуту
  +380 (96) 019-02-04
  -
  менеджер зі збуту
 • Сайты
  Официальный сайт ТзОВ http://zahdtransservs-plyus.uaprom.net
 • Описание

  Управлінська компанія «ЗахідТрансСервіс Плюс» заснована у 2010 році. На сьогоднішній день підприємство орієнтоване на створення сучасної та вигідної інфраструктури для перевізників (від водія до власника транспортної компанії), а також сучасних та прогресивних власників підприємств, які хочуть розмістити свої офіси, торгові чи виробничі потужності у зеленій зоні поблизу міста.
  «ЗахідТрансСервіс Плюс» знаходиться на трасі Луцьк-Львів в двох кілометрах від Луцька (с. Гірка Полонка). Площа підприємства складає майже 7,2 гектарів асфальтованої території з будівлями під склади, офіси та виробничі приміщення.
  Для зручності клієнтів та партнерів на території підприємства функціонують мотель, столова з літнім відкритим майданчиком, спеціалізовані станції обслуговування та ремонту великогабаритного та легкового транспорту, склади з кран-балками та відкрита площадка з козловим краном та вагами, 2 парковки на 110 вантажних автомобілів.
  Невелика віддаленість від міста (~2км) дала можливість забезпечити підприємство оптоволоконними лініями зв'язку для високошвидкісного доступу до мережі інтернет, без обмежень та на високій швикості, – де-факто стандарт для сучасного ділового світу. Новітня цифрова АТС надає послуги якісного телефонного зв'язку.


 • Товары и услуги
  - Борона дискова навісна БДН-3,0,
  - Агрегат передпосівної підготовки грунту АПГ 6.0,
  - Агрегат передпосівної підготовки грунту АПГ 4,5.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Сельскохозяйственная техника / Сельхозтехника и оборудование» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Луцк и Луцкий район, Волынская область, Украина. Компания ТзОВ "Західтранссервіс плюс" находится по адресу Луцький р-н,с.Гірка Полонка, вул.Луцька,8, Луцк, Украина в Луцке. Связаться с администрацией можно по телефонам +380 (66) 076-40-84, +380 (67) 361-50-20, +380 (66) 627-94-22, +380 (96) 019-02-04. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://zahdtransservs-plyus.uaprom.net.
Распечатать Редактировать данные компании ТзОВ Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Волынская область, Луцк г., Луцький р-н,с.Гірка Полонка, вул.Луцька,8, Луцк, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ТзОВ "Західтранссервіс плюс"

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ТзОВ "Західтранссервіс плюс". Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ТзОВ "Західтранссервіс плюс"

QR-код с контактной информацией организации ТзОВ
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ТзОВ "Західтранссервіс плюс", и добавить их в адресную книгу вашего устройства.