Адвокат Квак Вадим Васильович

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (96) 274-73-17
http://jurist-lviv.uaprom.net
Україна, м. Львів, вул. Героїв УПА 73, Львов, Україна Львовская область, Львовский городской совет, Украина
Ошибка в описании?
Адвокат Квак Вадим Васильович
+380 (96) 274-73-17
Україна, м. Львів, вул. Героїв УПА 73, Львов, Україна, Львов

Отзывы о Адвокат Квак Вадим Васильович

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Адвокат Квак Вадим Васильович. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Як адвокат у Львові я пропоную клієнтам кваліфіковані юридичні послуги.

Адвокат Квак Вадим Васильович надає усі види юридичних та адвокатських послуг. Супровід господарської діяльності; складання ділових та процесуальних документів; представництво в судах у господарських, цивільних, сімейних, спадкових, трудових, адміністративних, земельних спорах; стягнення боргів, вилучення майна тощо.

Якщо у Вас виникла потреба і захисті Ваших особистих не майнових і майнових прав, то Вам обов’язково знадобиться допомога адвоката. Адвокат Квак Вадим Васильович - тривалий час займаюсь юридичною діяльністю, накопичений досвід та знання дозволяють мені швидко та правильно проводити професійну діяльність, оскільки мій професійний рівень дає змогу знайти відповіді для вирішення різних питань у різни галузях права - цивільній, адмінісраивній, господарській. Порівняно зі звичайним юристом, адвокат володіє значно більшим обсягом прав, а також можливостями доступу до необхідних доказів у різних категоріях справ. Права та обов’язки адвоката закріплені в Законі України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність", а право на захист прав та законних інтересів кваліфікованим спеціалістом закріплено в чинній Конституції України, а також великою кількістю міжнародних норм. Використовуючи надані законом, особливі процесуальні повноваження, а також індивідуальний правовий статус, адвокат володіє широким колом повноважень. Поєднуючи їх з набутим досвідом і професійними знаннями, захисник більш вдало може захистити особисті права та законні інетереси клієнта. Високий професійний рівень та кваліфікований рівень послуг, які надаються, обумовлені використанням ефективних знань набутих у престижному навчальному закладі, а накопичений професійний досвід, дозволяє заверджувати правильні і ефекивні рішення. З-поміж обов’язків адвоката мабуть найважливішим є обов’язок не розголошення отриманих від клієнта відомостей, або адвокатська таємниця. Вона убезпечує клієнта від можливих порушень його особистих прав щодо захисту інформації. Адвокат - це ефекивний помічник, який може швидко зорієнтуватися у ситуації, за результаи оцінювання прийняти найбільш обгруноване рішення, вибраи необхідні методи захисту, сформувати правову позицію, зібрати і подати необхідні докази, заяви, звернення тощо. Свою адвокатську діяльність я здійснюю не лише у Львові, а і у Львівській області та Західних областях України. Прийшовши за допомогою до Квак Вадима Васильовича, Ви зможете отримати, розгорнуту консультацію на основі ґрунтовного аналізу вашої проблеми. Проаналізувавши ваші вимоги, я здійнсню дієвий і висококвалівікований зихист Ваших особистих майнових і не майнових прав у судах будь-якої інстанції, правоохоронних органах, Службі БезпекиУкраїни, прокуратурі та інших державних органах на усіх стадіях провадження.

Товары и услуги
- Розлучення і поділ майна подружжя,
- Сімейні спори,
- Адміністративні правопорушення і суперечки,
- Вирішення питань з нерухомості,
- Юридична консультація,
- Вирішення цивільних спорів,
- Відшкодування моральної та матеріальної шкоди,
- Вирішення питань по спадщині,
- Адвокат по ДТП.
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 649-47-08
Украина,Львовская область, Львов,ул. Б.Хмельницького, 176., Львов
Престиж, ЧП Агентство недвижимости Престиж. Принципами нашей работы являются профессионализм, порядочность, индивидуальный подход к каждому клиенту и конфиденциальность. Преимущества работы с нами: 1. большой выбор вариантов, скорость и качество отбора 2. целостность соглашения о конфиденциальности и безопасности 3. Проверка "чистоты недвижимости", долгов. Помощь в документном оформлении и регистрация приобретенной квартиры. 5. Помощь и консультации по вопросам кредитования и страхования 6. Разумные тарифы на наши услуги -25% скидка на услуги Агентства при обмене квартиры. Мы имеем репутацию профессионального и надежного партнера, о чем свидетельствуют многочисленные отзывы клиентов компании. Наши опытные сотрудники специалисты, которые готовы предложить Вам комплексные решения при проведении любых операций с недвижимостью.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 793-88-87
Украина,Львовская область, Львов,ул.М.Кривнса 35/8, Львов
Адвокатские услуги по семейным, наследственным делам и делам в сфере международного права (Международный Арбитраж)
Оставьте отзыв первым
+380 (50) 431-08-92
Украина,Львовская область, Львов,ул. Батальна, Львов
Услуги адвоката по западной Украине и Киев.
Оставьте отзыв первым
+380 (63) 357-90-69
Украина,Львовская область, Львов,ул. Вернадского, 26/101, Львов
"Венгир Корп" работает в сфере торговли сельскохозяйственной продукции.
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 297-60-19
Украина,Львовская область, Львов,79002, ул. Леси Украинки, 5, Львов
Нотариальные услуги · Нотариальные конторы · Частный нотариус Юридические услуги - организации · Частный нотариус
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 906-79-06
Украина,Львовская область, Львов,79000, ул. Костюшка, 3/3, Львов
Нотариальные и юридические услуги

Кратко об организации

Фирма Адвокат Квак Вадим Васильович из Львова предоставляет заказчикам товары и услуги в направлении Юридические услуги. Компанию можно найти по адресу Україна, м. Львів, вул. Героїв УПА 73, Львов, Україна в Львове. Связаться с представителем организации Адвокат Квак Вадим Васильович по интересующим Вас вопросам вы можете по телефону +380 (96) 2747317, на сайте http://jurist-lviv.uaprom.net.