Адвокат Квак Вадим Васильович

Редактировать данные компании Адвокат Квак Вадим ВасильовичНашли ошибку? Вход для представителя Адвокат Квак Вадим ВасильовичЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Україна, м. Львів, вул. Героїв УПА 73, Львов, Україна
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (96) 274-73-17
 • Сайты
  Официальный сайт Адвокат Квак Вадим Васильович http://jurist-lviv.uaprom.net
 • Описание


  Як адвокат у Львові я пропоную клієнтам кваліфіковані юридичні послуги.


  Адвокат Квак Вадим Васильович надає усі види юридичних та адвокатських послуг. Супровід господарської діяльності; складання ділових та процесуальних документів; представництво в судах у господарських, цивільних, сімейних, спадкових, трудових, адміністративних, земельних спорах; стягнення боргів, вилучення майна тощо.


  Якщо у Вас виникла потреба і захисті Ваших особистих не майнових і майнових прав, то Вам обов’язково знадобиться допомога адвоката. Адвокат Квак Вадим Васильович - тривалий час займаюсь юридичною діяльністю, накопичений досвід та знання дозволяють мені швидко та правильно проводити професійну діяльність, оскільки мій професійний рівень дає змогу знайти відповіді для вирішення різних питань у різни галузях права - цивільній, адмінісраивній, господарській.
  Порівняно зі звичайним юристом, адвокат володіє значно більшим обсягом прав, а також можливостями доступу до необхідних доказів у різних категоріях справ. Права та обов’язки адвоката закріплені в Законі України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність", а право на захист прав та законних інтересів кваліфікованим спеціалістом закріплено в чинній Конституції України, а також великою кількістю міжнародних норм.
  Використовуючи надані законом, особливі процесуальні повноваження, а також індивідуальний правовий статус, адвокат володіє широким колом повноважень. Поєднуючи їх з набутим досвідом і професійними знаннями, захисник більш вдало може захистити особисті права та законні інетереси клієнта.
  Високий професійний рівень та кваліфікований рівень послуг, які надаються, обумовлені використанням ефективних знань набутих у престижному навчальному закладі, а накопичений професійний досвід, дозволяє заверджувати правильні і ефекивні рішення.
  З-поміж обов’язків адвоката мабуть найважливішим є обов’язок не розголошення отриманих від клієнта відомостей, або адвокатська таємниця. Вона убезпечує клієнта від можливих порушень його особистих прав щодо захисту інформації.
  Адвокат - це ефекивний помічник, який може швидко зорієнтуватися у ситуації, за результаи оцінювання прийняти найбільш обгруноване рішення, вибраи необхідні методи захисту, сформувати правову позицію, зібрати і подати необхідні докази, заяви, звернення тощо.
  Свою адвокатську діяльність я здійснюю не лише у Львові, а і у Львівській області та Західних областях України.
  Прийшовши за допомогою до Квак Вадима Васильовича, Ви зможете отримати, розгорнуту консультацію на основі ґрунтовного аналізу вашої проблеми. Проаналізувавши ваші вимоги, я здійнсню дієвий і висококвалівікований зихист Ваших особистих майнових і не майнових прав у судах будь-якої інстанції, правоохоронних органах, Службі БезпекиУкраїни, прокуратурі та інших державних органах на усіх стадіях провадження.


 • Товары и услуги
  - Розлучення і поділ майна подружжя,
  - Сімейні спори,
  - Адміністративні правопорушення і суперечки,
  - Вирішення питань з нерухомості,
  - Юридична консультація,
  - Вирішення цивільних спорів,
  - Відшкодування моральної та матеріальної шкоди,
  - Вирішення питань по спадщині,
  - Адвокат по ДТП.
 • Кратко об организации
  Фирма Адвокат Квак Вадим Васильович из Львова предоставляет заказчикам товары и услуги в направлении Юридические услуги.
  Компанию можно найти по адресу Україна, м. Львів, вул. Героїв УПА 73, Львов, Україна в Львове.
  Связаться с представителем организации Адвокат Квак Вадим Васильович по интересующим Вас вопросам вы можете по телефону +380 (96) 274-73-17, на сайте http://jurist-lviv.uaprom.net.
Распечатать Редактировать данные компании Адвокат Квак Вадим ВасильовичНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Україна, м. Львів, вул. Героїв УПА 73, Львов, Україна. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Адвокат Квак Вадим Васильович

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Адвокат Квак Вадим Васильович. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Адвокат Квак Вадим Васильович

QR-код с контактной информацией организации Адвокат Квак Вадим Васильович
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Адвокат Квак Вадим Васильович, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.