Адвокат Квак Вадим Васильович

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (96) 274-73-17
jurist-lviv.uaprom.net
Україна, м. Львів, вул. Героїв УПА 73, Львов, Україна Львовская область, Львовский городской совет, Украина
Ошибка в описании?
Адвокат Квак Вадим Васильович
+380 (96) 274-73-17
Україна, м. Львів, вул. Героїв УПА 73, Львов, Україна, Львов

Отзывы о Адвокат Квак Вадим Васильович

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Адвокат Квак Вадим Васильович. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Як адвокат у Львові я пропоную клієнтам кваліфіковані юридичні послуги.

Адвокат Квак Вадим Васильович надає усі види юридичних та адвокатських послуг. Супровід господарської діяльності; складання ділових та процесуальних документів; представництво в судах у господарських, цивільних, сімейних, спадкових, трудових, адміністративних, земельних спорах; стягнення боргів, вилучення майна тощо.

Якщо у Вас виникла потреба і захисті Ваших особистих не майнових і майнових прав, то Вам обов’язково знадобиться допомога адвоката. Адвокат Квак Вадим Васильович - тривалий час займаюсь юридичною діяльністю, накопичений досвід та знання дозволяють мені швидко та правильно проводити професійну діяльність, оскільки мій професійний рівень дає змогу знайти відповіді для вирішення різних питань у різни галузях права - цивільній, адмінісраивній, господарській. Порівняно зі звичайним юристом, адвокат володіє значно більшим обсягом прав, а також можливостями доступу до необхідних доказів у різних категоріях справ. Права та обов’язки адвоката закріплені в Законі України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність", а право на захист прав та законних інтересів кваліфікованим спеціалістом закріплено в чинній Конституції України, а також великою кількістю міжнародних норм. Використовуючи надані законом, особливі процесуальні повноваження, а також індивідуальний правовий статус, адвокат володіє широким колом повноважень. Поєднуючи їх з набутим досвідом і професійними знаннями, захисник більш вдало може захистити особисті права та законні інетереси клієнта. Високий професійний рівень та кваліфікований рівень послуг, які надаються, обумовлені використанням ефективних знань набутих у престижному навчальному закладі, а накопичений професійний досвід, дозволяє заверджувати правильні і ефекивні рішення. З-поміж обов’язків адвоката мабуть найважливішим є обов’язок не розголошення отриманих від клієнта відомостей, або адвокатська таємниця. Вона убезпечує клієнта від можливих порушень його особистих прав щодо захисту інформації. Адвокат - це ефекивний помічник, який може швидко зорієнтуватися у ситуації, за результаи оцінювання прийняти найбільш обгруноване рішення, вибраи необхідні методи захисту, сформувати правову позицію, зібрати і подати необхідні докази, заяви, звернення тощо. Свою адвокатську діяльність я здійснюю не лише у Львові, а і у Львівській області та Західних областях України. Прийшовши за допомогою до Квак Вадима Васильовича, Ви зможете отримати, розгорнуту консультацію на основі ґрунтовного аналізу вашої проблеми. Проаналізувавши ваші вимоги, я здійнсню дієвий і висококвалівікований зихист Ваших особистих майнових і не майнових прав у судах будь-якої інстанції, правоохоронних органах, Службі БезпекиУкраїни, прокуратурі та інших державних органах на усіх стадіях провадження.

Товары и услуги
- Розлучення і поділ майна подружжя,
- Сімейні спори,
- Адміністративні правопорушення і суперечки,
- Вирішення питань з нерухомості,
- Юридична консультація,
- Вирішення цивільних спорів,
- Відшкодування моральної та матеріальної шкоди,
- Вирішення питань по спадщині,
- Адвокат по ДТП.
Оставьте отзыв первым
+380 (50) 372-54-01
Украина,Львовская область, Львов,79015, ул.Смаль-Стоцкого, 1, 28 корпус, 3 этаж, Львов
Оставьте отзыв первым
+380 (50) 674-97-84
Украина,Львовская область, Львов,ул. И. Кокорудза, 10, к. 9, Львов
Оставьте отзыв первым
+380 (93) 954-20-07
Украина,Львовская область, Львов,г.Львов, ул.Зелена 86, Львов
Оставьте отзыв первым
+380 (96) 072-89-08
Украина,Львовская область, Львов,00001, Карбишева, 9/3, Львов
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 255-52-20
Украина,Львовская область, Львов,пл. Св.Теодора,10 (начало пр. Чорновола), 3 этаж, Львов
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 332-50-11
Украина,Львовская область, Львов,ул. Пимоненка, Львов

Кратко об организации

Фирма Адвокат Квак Вадим Васильович из Львова предоставляет заказчикам товары и услуги в направлении Юридические услуги. Компанию можно найти по адресу Україна, м. Львів, вул. Героїв УПА 73, Львов, Україна в Львове. Связаться с представителем организации Адвокат Квак Вадим Васильович по интересующим Вас вопросам вы можете по телефону +380 (96) 2747317, на сайте jurist-lviv.uaprom.net.