Аква Центр Львов, ООО

Редактировать данные компании Аква Центр Львов, ОООНашли ошибку? Вход для представителя Аква Центр Львов, ОООЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Украина,Львовская область, Львов,03048, ул. Стрыйская, 202 оф. 321
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (67) 6730204
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Аква Центр Львов, ООО http://85996.ua.all.biz
 • Описание
  Компанія "Аква Центер Львів" заснована в 2006 році колективом талановитих людей з багаторічним досвідом роботи - різних в житті, але об'єднаних однією ідеєю - створювати красу та дарувати її людям. Ми пропонуємо повний комплекс послуг по ландшафтному дизайну: озеленення та благоустрій, створення водних інсталяцій, встановлення систем атоматичного поливу. Основною конкурентною перевагою, яка виділяє нас серед інших, є комплексний підхід у виконанні робіт, що дозволяє замовнику уникнути спілкування з великою кількістю підрядників. Це значно покращує якість роботи та термін її виконання. Використання обладнання відомих світових лідерів (Oase, Rain Bird) гарантує надійну роботу всіх технічних елементів проекту. Основою нашої діяльності являється якість виконуваних робіт, велика віповідальність за взяті на себе обов'язки, гнучка цінова політика. Високий рівень попередньої роботи над проектом дозволяє бути впевненими в правильності наших технічних рішень, а великий досвід та професіоналізм нашої компанії в перевіреній надійності обладнання. Кваліфікований персонал готовий включитись в роботу на будь-якому етапі. Благоустрій та озеленення - справа, від якої ми отримуємо задоволення, кожен новий проект наближає нас до краси та гармонії.
  Нашими клієнтами є не лише приватні замовники, але й ландшафтні організації, приватні ландшафтні дизайнери, та ряд будівельних компаній, які співпрацюють з нами на постійних взаємовигідних умовах.

  Наші переваги:
  Штат кваліфікованих працівників з фаховою освітою та досвідом роботи до 10-ти років.
  Використання обладнання відомих світових виробників перевіреного в українських кліматичних умовах. Все обладнання сертифіковане в Україні. Розумна цінова політика. Гнучка система знижок. Гарантія на монтаж і обладнання. Гарантійне і сервісне обслуговування систем автоматичного поливу. Порядність та індивідуальний підхід до кожного замовника. Безкоштовні професійні консультації.

  Зупиняючи свій вибір на нашій компанії, Ви отримаєте надійного та професійного партнера.
 • Товары и услуги
  - Шланг гофрований зелений 3/4" 25 м,
  - Насосы для чистой воды,
  - Lunaqua 3 Set 1,
  - Neptun 12000,
  - Фильтры для озер.
 • Кратко об организации
  Фирма Аква Центр Львов, ООО из Львова предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Магазины продуктов.
  Находится по адресу Украина,Львовская область, Львов,03048, ул. Стрыйская, 202 оф. 321 в Львове.
  Связаться с контактным лицом организации Аква Центр Львов, ООО по интересующим Вас вопросам вы можете через сайт http://85996.ua.all.biz, с помощью телефона +380 (67) 6730204.
Распечатать Редактировать данные компании Аква Центр Львов, ОООНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Украина,Львовская область, Львов,03048, ул. Стрыйская, 202 оф. 321. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Аква Центр Львов, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Аква Центр Львов, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Аква Центр Львов, ООО

QR-код с контактной информацией организации Аква Центр Львов, ООО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Аква Центр Львов, ООО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.