Алекс, ЧП

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (93) 040-50-50 Дирекция
http://135276.ua.all.biz
Украина,Львовская область, Львов,ул.Зализнычная Львовская область, Львовский городской совет, Украина
Ошибка в описании?
Алекс, ЧП
+380 (93) 040-50-50
Украина,Львовская область, Львов,ул.Зализнычная, Львов

Отзывы о Алекс, ЧП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Алекс, ЧП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Ми не стоїмо на місці, відповідно до сучасних потреб постійно вдосконалюємось.

Працюємо в трьох напрямках:

1. На умовах давальницької сировини

2. Під замовлення з власної сировини

3. Реалізація власних моделей

Асортимент продукції, що випускається дуже широкий, причому колекція постійно оновлюється відповідно до останніх тенденцій моди. Крім того на фабриці налагоджено жорсткий контроль за якістю товару. Швейна фабрика працює з оптовими і дрібнооптовими клієнтами і відкрита для співпраці нових пропозицій. Дякуємо що відвідали нашу сторінку. Ми впевнені, що успіх нашого підприємства повністю залежить від стабільної та успішної роботи наших партнерів - саме тому ми цінуємо довіру і надійність в наших партнерських відносинах і прикладаємо всіх зусиль для розвитку довгострокового і взаємовигідного партнерства.Також ми співпрацюємо з багатьма іноземними швейними виробництвами,і пропонуємо їхню продукцію на нашому ринку.

Ми раді працювати з вами!

Надіємось вас зацікавить наша продукція.
Товары и услуги
- Виробництво із давальницької сировини.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 674-25-85
ул. Промысловая, 50, Львов, 79000, Украина, Львов
Оптовая и розничная торговля текстилем для интерьера, разработка текстильного дизайна, изготовление, монтаж.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 971-56-55
Украина,Львовская область, Львов,00001, ул. Львовская, Львов
Пошив трикотажной одежды под заказ: раскрой, пошив, упаковка. Предприятие открыто для долгосрочного сотрудничества из заказчиками. Со своей стороны гарантируем высокое качество производимой продукции. Примем заказ на пошив любой трикотажной одежды: детской, мужской, женской. Минимальный заказ от 100 шт. Заказы выполняем быстро и качественно!!! Работаем по Украине, на экспорт.
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 245-36-31
Украина,Львовская область, Львов,79035, ул. Навроцкого 6, Львов
Производство и реализация спецодежды, форменной и камуфлированной летней и утеплённой одежды, рабочей обуви, средств индивидуальной защиты, разработка и нанесение логотипов, пошив технических изделий, другие швейные услуги. Возможно изготовление одежды из материалов заказчика.
Оставьте отзыв первым
+380 (50) 647-60-21
ул.Соняшникова,20А, Львов, 79000, Україна, Львов
Сервісний центр пропонує ряд послуг: — по ремонту, вдосконаленню та обслуговуванню Вашої комп’ютерної техніки та принтерів (БФП). — сканування, роздрук ч/б та кольоровий (формати А3, А4), ламінування, брошурування, набір текстів. — Якщо у Вас залишилися старі відеокасети, кіноплівки, фотоплівки ( негативи, позитиви, ч/б та кольорові) їм можна подарувати друге життя. Не чекайте поки записи повністю знищаться. Оцифровка відео та фото — це єдиний засіб зберегти запис, а з ним і пам’ять минулих подій. — Розробка індивідуальних схем для ручної вишивки хрестиком за Вашими ескізами, картинками, фотографіями тощо. — Створення машинної вишивки картин, фотографій на основі Ваших даних. — Машинна вишивка емблем, картин, фотографій. — Оздоблення одягу різноманітною вишивкою – Роздрібна торгівля подарунками, сувенірною продукцієюРеквизиты компании:свидельство плательщика единого налога Б№766286
Оставьте отзыв первым
+380 (63) 642-23-00
Княжий Міст, Львов, 81340, Украина, Львов
Доброго дня! Пропонуємо Вам весільні фати повністю розшиті японським та чеським бісером, камінцями сваровські, перлинками. Бокали оздоблені кружевом в'язаним крючком. Весільні парасольки, капелюшки ручної роботи. Можлива вишивка різними узорами під замовлення. Можемо розшити бісером кружево та ін. Ціна за домовленістю в залежності від складності роботи.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 799-68-01
Львів, Львов, Украина, Львов
Товари сток гуртом

Кратко об организации

Компания Алекс, ЧП из Львова предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Ателье по пошиву и ремонту одежды. Организацию можно найти по адресу Украина,Львовская область, Львов,ул.Зализнычная в Львове. Связаться с контактным лицом компании Алекс, ЧП по всем вопросам вы можете через сайт http://135276.ua.all.biz, с помощью телефона +380 (93) 0405050.