«АР Деко»

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (97) 520-09-68
http://ar-deko.uaprom.net
вул. Стрийська 99/147, Львов, Украина Львовская область, Львовский городской совет, Украина
Ошибка в описании?
«АР Деко»
+380 (97) 520-09-68
вул. Стрийська 99/147, Львов, Украина, Львов

Отзывы о «АР Деко»

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании «АР Деко». Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

ТЗоВ «АР Деко» та його архітектурна група «СОНЯЧНИЙ ДІМ» мають більш як 10-річний досвід роботи на архітектурно-будівельному ринку, мають значний кадровий потенціал, фахово-інтелектуальні можливості та пропонують наступні послуги: 1. Консультації спеціалістів у галузях комфорту середовища, енергетичної ощадності, використання альтернативних природних джерел енергії взагалі та сонячної енергії зокрема. 2. Розрахунку систем природного (бокового, верхнього, комбінованого) та штучного (внутрішнього та зовнішнього, функціонального та декоративно-архітектурного) освітлення, а також інсоляції архітектурних об’єктів. 3. Дизайн інтер’єрів та екстер’єрів житла кафе, ресторанів та інших громадських об’єктів, а також садів, парків та інших ландшафтних елементів з його відповідною стилізацією та візуалізацією. 4. Проектування нових архітектурних об’єктів житлового, громадського та іншого призначення з використанням сонячної енергії у пасивному, активному та інтегральному режимах. 5. Реконструкція, надбудови, прибудови існуючих архітектурних об’єктів зі збереженням стильових особливостей та вписуванням у історичне оточення та природне середовище. 6. Реставрація історичних об’єктів з елементами скульптури, ліпними прикрасами та художніми розписами. 7. Проектування та виконання архітектурного освітлення з використанням економічних приладів на світлових діодах та світло динамічних систем. 8. Проектування ландшафтних об’єктів з глибоким врахуванням природно-кліматичних умов та широким використанням елементів води, рельєфу та рослинності.

Ліцензія АА 775736 от 09.12.04

Товары и услуги
- Розробка інтер'єрів,
- Розробка інтер'єрів,
- Розробка інтер'єрів,
- архітектурне освітлення,
- архітектурне освітлення,
- архітектурне освітлення,
- Розробка інтер'єрів,
- проектування індивідуального житла. Реновація та реставрація об'єктів,
- архітектурне освітлення,
- архітектурне освітлення.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 947-73-47
Львов, Львов, Украина, Львов
ЗАЙМАЮСЯ УЛЮБЛЕНОЮ СПРАВОЮ Дизайн інтерєрів (кафе, ресторанів, приватних будинків, квартир) реалістична 3Д-візуалізація, мої проекти є реалістичними що до втілення, тому що багато років займався ремонтом і будівництвом, закладаю в проект реальні оздоблювальні матеріали. Особисто і з задоволенням втілюю художні ідеї в життя (панно, барельєф, імітація неба і багато іншого) Співпрацюю з виробниками меблів, продавцями оздоблювальних матеріалів. Дизайн ітерєру- це спільна робота дизайнера і замовника. Інтерєр має мати власне лице, бути індивідуальним, неповторним, як і його власник. СТВОРІМО РАЗОМ ВАШ ІНТЕРЄР.
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 243-05-57
вул. Володимира Великого, буд. 4, оф. 307, Львов, 79026, Украина, Львов
Дизайн інтер'єру - це процес створення унікального об'єкту, куди вкладаємо наші професійні навики, відчуття стилю і частинку душі. Наше завдання - відчути і зрозуміти Ваш настрій, вподобання і стиль і відобразити їх в інтер'єрі. Ваш інтер'єр - це не просто красива картинка. Це результат нашої із Вами співпраці. Це поєднання архітектурної форми, пропорції, ритму, кольору і світла. Це вміння ергономічно і гармонійно використовувати простір, наповнивши його змістом і естетикою. Щоб Ви могли насолоджуватись самобутнім і комфортним, а головне - Вашим інтер'єром. наш сайт - www.artindesign.com.ua
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 247-13-73
м. Львів, вул. Шевченка, 120, Львов, Україна, Львов
«Сучасний Стиль ™» пропонує для продажу меблі, вітражі, ковані вироби. — МЕБЛІ ( корпусні-модульні меблі, вітальні, дитячі меблі, меблі для спальні, меблі для передпокою, офісні меблі, меблі для кухні, меблі для магазинів, прилавки…) — ВІТРАЖІ ( художній вітраж, для дверей, для мебелі, для вікон та стін, вітражні лампи та бра, сувенірний вітраж…) — КОВАНІ ВИРОБИ ( брами, огорожі, грати, поручні, балкони, дашки, декор, мангали, ковані елементи…) СУЧАСНИЙ СТИЛЬ
Оставьте отзыв первым
+380 (93) 438-60-74
вул.Мучна1, Львов, Украина, Львов
Спеціалізація нашої компанії «Kempas» - деревяні вироби. Для того,щоб забезпечити якісну продукцію,ми використовуємо тільки натуральну,екологічну чисту деревину. Деревяні сходи та меблі – це одні з головних елементів інтер’єра любого будинку. Деревяні сходи та меблі нашої компанії – це індивідуальний підхід до Вашої оселі з Вашими побажаннями і стилем. Наші знання та Ваш досвід,імпортні верстати,кваліфіковані спеціалісти,позволять виготовити для вас надійні,якісні,зручні сходи та меблі,які стануть прикрасою інтер’єра на довгі роки. Наші пріоритети: Високі стандарти якості обслуговування клієнтів; Підібрати кожному клієнту гнучке рішення з його проханням і баченням; Надавати нашим клієнтам високий рівень якості обслуговування,індивідуальний підхід до кожного клієнта; Моделювання і підбір сходів та меблів під приміщення замовника; Виїзд спеціалістів на попередній замір.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 986-99-32
Золочів, Львов, 80700, Украина, Львов
облицювання плиткою, декоративна штукатурка, декоративна покраска, жидкі обої. ... т 0679869932, 0934374474Год основания:2004Количество сотрудников:5-10 человек
Оставьте отзыв первым
+380 (96) 736-37-38
Городоцька 300, Львов, Украина, Львов
История компании Alfamacchine началась в 1980 году с открытия небольшой мастерской в итальянском городе Форли. C самого начала основатели компании сосредоточили свои усилия и производственные мощности на разработке продукции с привлечением самых передовых технологий. Для разработки индивидуального дизайна выпускаемой продукции, для эффективного (механического, электронного или программного) тестирования каждой детали, на производстве Alfamacchine был создан собственный конструкторский отдел, который во многом определил дальнейшее позиционирование компании на рынке – как компании с высшим уровнем исполнения на любом уровне. На сегодняшний день компания Аlfamacchine занимает лидирующие позиции на рынке и считается одним из ведущих европейских производителей оборудования для скрепления углов рам на багетно-оформительском и деревообрабатывающем рынках. Помимо оборудования для сборки рам, Alfamacchine выпускает широкий спектр материалов для скрепления углов рам: гибкие лепестки, модифицированные V-скобы Power Twist оригинальной формы, обеспечивающие высочайшее качество соединения. Большинство крупнейших багетных мастерских используют в работе исключительно оборудование Аlfamacchine. Сегодня компания Alfamacchine, как и раньше поддерживая высокий уровень исполнения на любом производственном уровне, производить самые продвинутые современные станки для работы на багетно-оформительском рынке. Компания «ProArt» является официальным представителем компании Alfamacchine в Украине и обеспечивает продажу всей линейки оборудования от производителя!

Кратко об организации

Фирма «АР Деко» из Львова предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Студии дизайна интерьеров. Находится по адресу вул. Стрийська 99/147, Львов, Украина в Львове. Связаться с контактным лицом организации «АР Деко» по интересующим Вас вопросам вы можете на web-странице http://ar-deko.uaprom.net, по номеру +380 (97) 5200968.