«АР Деко»

Редактировать данные компании «АР Деко»Нашли ошибку? Вход для представителя «АР Деко»Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Львовская область, Львовский городской совет, вул. Стрийська 99/147, Львов, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (97) 520-09-68
 • Сайты
  Официальный сайт «АР Деко» http://ar-deko.uaprom.net
 • Описание

  ТЗоВ «АР Деко» та його архітектурна група «СОНЯЧНИЙ ДІМ»
  мають більш як 10-річний досвід роботи на архітектурно-будівельному ринку, мають значний кадровий потенціал, фахово-інтелектуальні можливості та пропонують наступні послуги:
  1. Консультації спеціалістів у галузях комфорту середовища, енергетичної ощадності, використання альтернативних природних джерел енергії взагалі та сонячної енергії зокрема.
  2. Розрахунку систем природного (бокового, верхнього, комбінованого) та штучного (внутрішнього та зовнішнього, функціонального та декоративно-архітектурного) освітлення, а також інсоляції архітектурних об’єктів.
  3. Дизайн інтер’єрів та екстер’єрів житла кафе, ресторанів та інших громадських об’єктів, а також садів, парків та інших ландшафтних елементів з його відповідною стилізацією та візуалізацією.
  4. Проектування нових архітектурних об’єктів житлового, громадського та іншого призначення з використанням сонячної енергії у пасивному, активному та інтегральному режимах.
  5. Реконструкція, надбудови, прибудови існуючих архітектурних об’єктів зі збереженням стильових особливостей та вписуванням у історичне оточення та природне середовище.
  6. Реставрація історичних об’єктів з елементами скульптури, ліпними прикрасами та художніми розписами.
  7. Проектування та виконання архітектурного освітлення з використанням економічних приладів на світлових діодах та світло динамічних систем.
  8. Проектування ландшафтних об’єктів з глибоким врахуванням природно-кліматичних умов та широким використанням елементів води, рельєфу та рослинності.


  Ліцензія АА 775736 от 09.12.04


 • Товары и услуги
  - Розробка інтер'єрів,
  - Розробка інтер'єрів,
  - Розробка інтер'єрів,
  - архітектурне освітлення,
  - архітектурне освітлення,
  - архітектурне освітлення,
  - Розробка інтер'єрів,
  - проектування індивідуального житла. Реновація та реставрація об'єктів,
  - архітектурне освітлення,
  - архітектурне освітлення.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Студии дизайна интерьеров / Дизайн интерьеров» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Львов и Львовский горсовет, Львовская область, Украина. Компания «АР Деко» находится по адресу вул. Стрийська 99/147, Львов, Украина в Львове. Связаться с администрацией можно по телефону +380 (97) 520-09-68. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://ar-deko.uaprom.net.
Распечатать Редактировать данные компании «АР Деко»Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Львовская область, Львовский городской совет, вул. Стрийська 99/147, Львов, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о «АР Деко»

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании «АР Деко». Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации «АР Деко»

QR-код с контактной информацией организации «АР Деко»
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании «АР Деко», и добавить их в адресную книгу вашего устройства.