АрхіСтудія - проектування у Львовi. Канадські каркасні будинки з SIP панелей, будiвництво

+380 (97) 246-08-68 з питань проектування і будівництва
http://arxistudio.prom.ua
вул. Смаль-Стоцького,1, Львов, 79015, Україна Львовская область, Львовский городской совет, Украина
Ошибка в описании?
Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Компанія АрхіСтудія м. Львів розпочала свою роботу у 2006 р. як проектна організація яка об’єднала архітекторів інженерів і технологів.

З 2009 р. в особі головного архітектора Чмиль С. Ю. офіційно представляємо у Львові видання з будівництва і каталоги готових проектів будинків і котеджів Murator (Польша).

Паралельно з проектною діяльністтю наша компанія розвиває технології модульного, швидкого та доступного будівництва будинків. Ми офіційно представляємо виробниче підприємство Servus, проектуємо і виконуємо монтаж канадських каркасних будинків заводського виготовлення.

Товары и услуги
- Проекти кафе, ресторанів,
- Проекти житлових багатоповерхових багатоквартирних будинків,
- Проекти перукарень і салонів краси.,
- Проекти самовільного будівництва на відповідність нормам.,
- Проекти промислових будинків і споруд,
- Проекти саун і бань,
- Проекти альтанок і бесідок у Львові,
- Дерев`яні будинки з брусу. Проектування, виготовлення і будівництво дерев’яних будинків,
- Стадії будівництва канадського каркасного будинку з SIP панелей.,
- Канадские каркасные дома из SIP панелей. Проектирование и строительство..
Оставьте отзыв первым
+380 (95) 470-89-89
п. я.1010, Львов, 79011, Україна, Львов
Від генплану до будівництва під ключ — на професійному рівні здійснимо для Вас пошук концепції об'екту та втілимо її в життя. Весь спектр робіт в сфері архітектури та будівництва, включаючи консалтинг та авторський нагляд. Товари для ландшафтного дизайну, благоустрою та озеленення — в продажу та під індивідуальне замовлення ексклюзивних матеріалів, рослин і дерев. Професійні травосуміші газонів від Торгової Марки «ЗЕЛЕНЕ ЗОЛОТО». Виконуємо всі види ландшафтних робіт — від проекту до благоустрою та озеленення. Професійно здійснимо реконструкцію існуючого ландшафту та доглянемо Вашу ділянку. Обрізка дерев, декоративна стрижка та формування рослин, полив, консультації.
Оставьте отзыв первым
+380 (322) 445262
Голоском, 15а, Львов, 79020, Україна, Львов
Дочірнє підприємство «ГрандЄвроБуд» ТзОВ «ГрандЄвроБуд Люкс» — беззаперечний лідер на Західній Україні у зведенні промислових високотехнологічних підприємств «під ключ». ДП «ГрандЄвроБуд» займається проектуванням, інжинірингом та зведенням заводів, фабрик, складських, торгівельних та спортивних закладів, інших громадських, житлових та індивідуальних споруд. Поряд з досвідченими старожилами (начальниками виробництва, ГІПами, прорабами, бригадирами) працюють молоді, талановиті дизайнери та архітектори. Що в цілому дозволяє команді фахово, висококласно та швидко виконувати будь-яке завдання. Ефективна команда професіоналів виконує повний комплекс робіт, починаючи з проектування і завершуючи введенням об’єкта в експлуатацію. Власний автопарк, парк спецтехніки дозволяє швидко впроваджувати самі креативні ідеї замовників та амбітні проекти архітекторів. Окрім проектування, ремонту та будівництва підприємство виконує ландшафтний дизайн, внутрішні дороги та майданчики, допоможе в погодженні проектної документації, здійснює авторський нагляд. Підприємство двічі поспіль отримувало відзнаки міжнародного конкурсу «Кришталева цегла», на найкращу будівельну інвестицію з обох боків східного кордону Європейського Союзу «ДОМ 2006» та «ДОМ 2007». Колективом архітекторів та інженерів ДП «ГрандЄвроБуд» спроектовано та зведено: -Моршинський завод розливу мінеральних вод ВАТ «Оскар» площею понад 7 тис. кв. м; -Фабрику з пошиття дитячого одягу Українсько-Датської текстильної компанії «Joha-Україна», м. Новояворівськ; -Супермаркет побутової техніки «Бомба», м. Львів. ДП «ГрандЄвроБуд» ТзОВ «ГрандЄвроБуд Люкс» має ліцензію Держбуду і підтверджує її високими стандартами будівництва. ДП «ГрандЄвроБуд» ТзОВ «ГрандЄвроБуд Люкс» запрошує до співпраці зацікавлених партнерів!
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 237-84-51
вул. Новий Світ 3/2, Львов, 79013, Украина, Львов
Архітектурна майстерня «Симетрія» виконує проектні роботи для будівництва індивідуальних та багатоквартирних житлових будинків, церков, торгових центрів, інших громадських та промислових споруд.
Оставьте отзыв первым
+380 (96) 579-35-40
Кільцева дорога, біля готелю "Катерина", навпроти стадіону "Арена-Львів", Львов, Украина, Львов
Реалізація оптом і вроздріб природного каменю для декоративної обробки фасадів будівль, обробки стін всередині прриміщень, камінів, для ландшафтного дизайну при створенні садових доріжок, альпійських гірок, водоспадів. Порізка на соломку та плиточку Виготовлення виробів з природного каменюГод основания:2005
+380 (67) 590-07-46
ул. Ерошенка, 28, Львов, Украина, Львов
Сергей: Я заказал у этой компании ступени для лестницы в свой особняк. Больше всего я оценил качество работы.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 314-28-30
П'ясецького,12, Львов, 79000, Украина, Львов
Компания «ProArt» поставляет на украинский рынок деревянный багет ведущих фирм Италии и Польши. Для производства рам - деревянный багет является лучшим натуральным материалом. Многообразие профилей и покрытий позволяет подобрать багет к любому изображению или предмету оформления. Мы предлагаем широкий ассортимент оборудования и материалов для изготовления рам – от любительського до профессионального, позволяющее выполнять работы любой сложности с височайшим качеством: пилы Omga и Imnes; гильотины Morso и Pilm; станки для скрепления рам Gielle, Alfamacchine и Pilm joint; станки и приспособления для вырезания паспарту Logan ; пистолеты на лимфлексы и гвозди Framercorner и Romaflex; оборудование для нарезки картона, пинокартона, стекла, паспарту, ДВП Fletcher, Gladium, Onyx; Компания реализует оборудование лучших проверенных годами совместной работы производителей Италии, Северной и Южной Америки. Самый разнообразный ассортимент фурнитуры позволяет оформить любое произведение исскуства на высшем уровне. Система галерейной подвески ArtiTeq и Newly(Голландия) позволит разместить эти произведения на стенах, свободно перемещать вдоль стены, менять экспозиции по мере необходимости и т.д. Компания «ProArt» предлагает большой ассортимент паспарту ведущих фирм Италии. Наличие склада во Львове позволяет постоянно поддерживать и пополнять ассортимент багета. На данный момент компания «ProArt» располагает более 1000 видов багета ведущих фирм Италии и Польши. Заказ сделанный на протяжении дня отправляется в этот же день перевозчиками по выбору клиента. Компания «ProArt» высоко ценит доверие своих постоянных клиентов и благодарит их за сотрудничество. Мы настроены на конструктивный диалог и открыты для новых деловых партнеров и предложений. Для постоянных клиентов существует гибкая система скидок и выгодных предложений. Наш сайт : http://proart.com.ua/

Кратко об организации

Организация АрхіСтудія - проектування у Львовi. Канадські каркасні будинки з SIP панелей, будiвництво из Львова может предложить покупателям товары и услуги в рубрике Студии дизайна интерьеров. Расположена по адресу вул. Смаль-Стоцького,1, Львов, 79015, Україна в Львове. Связаться с представителем фирмы АрхіСтудія - проектування у Львовi. Канадські каркасні будинки з SIP панелей, будiвництво, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете по электронной почте arxistudio@gmail.com, при помощи телефона +380 (97) 2460868, на официальном сайте http://arxistudio.prom.ua.