АрхіСтудія - проектування у Львовi. Канадські каркасні будинки з SIP панелей, будiвництво

Редактировать данные компании АрхіСтудія - проектування у Львовi. Канадські каркасні будинки з SIP панелей, будiвництвоНашли ошибку? Вход для представителя АрхіСтудія - проектування у Львовi. Канадські каркасні будинки з SIP панелей, будiвництвоЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Львовская область, Львовский городской совет, вул. Смаль-Стоцького,1, Львов, 79015, Україна
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (97) 246-08-68
  -
  з питань проектування і будівництва
 • Сайты
  Официальный сайт АрхіСтудія - проектування у Львовi. Канадські каркасні будинки з SIP панелей, будiвництво http://arxistudio.prom.ua
 • E-mail
 • Описание

  Компанія АрхіСтудія м. Львів розпочала свою роботу у 2006 р. як проектна організація яка об’єднала архітекторів інженерів і технологів.


  З 2009 р. в особі головного архітектора Чмиль С. Ю. офіційно представляємо у Львові видання з будівництва і каталоги готових проектів будинків і котеджів Murator (Польша).


  Паралельно з проектною діяльністтю наша компанія розвиває технології модульного, швидкого та доступного будівництва будинків. Ми офіційно представляємо виробниче підприємство Servus, проектуємо і виконуємо монтаж канадських каркасних будинків заводського виготовлення.


 • Товары и услуги
  - Проекти кафе, ресторанів,
  - Проекти житлових багатоповерхових багатоквартирних будинків,
  - Проекти перукарень і салонів краси.,
  - Проекти самовільного будівництва на відповідність нормам.,
  - Проекти промислових будинків і споруд,
  - Проекти саун і бань,
  - Проекти альтанок і бесідок у Львові,
  - Дерев`яні будинки з брусу. Проектування, виготовлення і будівництво дерев’яних будинків,
  - Стадії будівництва канадського каркасного будинку з SIP панелей.,
  - Канадские каркасные дома из SIP панелей. Проектирование и строительство..
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Студии дизайна интерьеров / Дизайн интерьеров» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Львов и Львовский горсовет, Львовская область, Украина. Компания АрхіСтудія - проектування у Львовi. Канадські каркасні будинки з SIP панелей, будiвництво находится по адресу вул. Смаль-Стоцького,1, Львов, 79015, Україна в Львове. Связаться с администрацией можно по телефону +380 (97) 246-08-68. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://arxistudio.prom.ua.
 •   Задать вопрос представителю организации
Распечатать Редактировать данные компании АрхіСтудія - проектування у Львовi. Канадські каркасні будинки з SIP панелей, будiвництвоНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Львовская область, Львовский городской совет, вул. Смаль-Стоцького,1, Львов, 79015, Україна. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

QR-код с контактной информацией организации АрхіСтудія - проектування у Львовi. Канадські каркасні будинки з SIP панелей, будiвництво

QR-код с контактной информацией организации АрхіСтудія - проектування у Львовi. Канадські каркасні будинки з SIP панелей, будiвництво
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании АрхіСтудія - проектування у Львовi. Канадські каркасні будинки з SIP панелей, будiвництво, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.
Закрыть Комментарий
7 + 3 =