Арт-групп

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (63) 231-35-77
http://art-grupp.uaprom.net
Львов, Львов, Украина Львовская область, Львовский городской совет, Украина
Ошибка в описании?
Арт-групп
+380 (63) 231-35-77
Львов, Львов, Украина, Львов

Отзывы о Арт-групп

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Арт-групп. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Наша компания специализируется на широкоформатной печати фото, картин и репродукций. Новая услуга – печать картин и репродукций на художественном холсте из готового фотобанка картин знаменитых художников. Благодаря высококачественной цифровой широкоформатной печати возможно изготовить в срок до 3 дней репродукцию на холсте. Стало легко и просто украсить свой интерьер полотнами любимых художников, вашими собственными рисункам или рисунками вашего ребенка в элегантном и законченном виде, и всё это за разумные деньги! Любая ваша фотография может стать теперь парадным портретом, и придать солидный вид гостиной или рабочему кабинету. Напечатать на настоящем холсте возможно абсолютно любое изображение, будь то репродукция шедевра мировой живописи и графики или ваша собственная фотография. Для выбора картин великих художников рекомендуем воспользоваться нашим фотобанком картин, где представлены как русские, так и зарубежные мастера. Также для печати на холсте могут быть использованы личные файлы. Картина на холсте может стать необычным подарком вашим родственникам или коллегам, друзьм, начальнику. При желании вы можете воспользоваться услугами любой багетной мастерской, где напечатанную у нас картину на холсте натянут на подрамник, а также помогут подобрать достойное обрамление по вашему вкусу.

Товары и услуги
- Клод Моне - "The Seine at Bougival in the Evening (1870)", холст, 40х32м, репродукция,
- Клод Моне - "Study of a Figure Outdoors (Facing Right) (1886)", холст, 40х26см, репродукция,
- Клод Моне - "The Fisherman's House at Varengeville (1882)", холст, 40х29см, репродукция,
- Винсент ван Гог, Arles View from the Wheat Fields, 35х43см, холст, репродукция,
- Винсент ван Гог, Fishing Boats on the Beach at Saintes-Maries, холст 40х31, репродукция,
- Клод Моне - "Haystacks at the End of the Summer, Morning Effect (1890)", холст, 40х24см, репродукция,
- Клод Моне - "The Railway Bridge at Argenteuil (1874) [2]", холст, 40х30см, репродукция,
- Клод Моне - "The Rue Montorgueil, 30th of June 1878 (1878)", холст, 28х40см, репродукция,
- Клод Моне - "A Cart on the Snowy Road at Honfleur (1865)", холст, 40х27см, репродукция,
- Винсент ван Гог, Flowering Garden with Path, хост 40х31, репродукция.
Оставьте отзыв первым
+380 (95) 470-89-89
п. я.1010, Львов, 79011, Україна, Львов
Від генплану до будівництва під ключ — на професійному рівні здійснимо для Вас пошук концепції об'екту та втілимо її в життя. Весь спектр робіт в сфері архітектури та будівництва, включаючи консалтинг та авторський нагляд. Товари для ландшафтного дизайну, благоустрою та озеленення — в продажу та під індивідуальне замовлення ексклюзивних матеріалів, рослин і дерев. Професійні травосуміші газонів від Торгової Марки «ЗЕЛЕНЕ ЗОЛОТО». Виконуємо всі види ландшафтних робіт — від проекту до благоустрою та озеленення. Професійно здійснимо реконструкцію існуючого ландшафту та доглянемо Вашу ділянку. Обрізка дерев, декоративна стрижка та формування рослин, полив, консультації.
Оставьте отзыв первым
+380 (322) 445262
Голоском, 15а, Львов, 79020, Україна, Львов
Дочірнє підприємство «ГрандЄвроБуд» ТзОВ «ГрандЄвроБуд Люкс» — беззаперечний лідер на Західній Україні у зведенні промислових високотехнологічних підприємств «під ключ». ДП «ГрандЄвроБуд» займається проектуванням, інжинірингом та зведенням заводів, фабрик, складських, торгівельних та спортивних закладів, інших громадських, житлових та індивідуальних споруд. Поряд з досвідченими старожилами (начальниками виробництва, ГІПами, прорабами, бригадирами) працюють молоді, талановиті дизайнери та архітектори. Що в цілому дозволяє команді фахово, висококласно та швидко виконувати будь-яке завдання. Ефективна команда професіоналів виконує повний комплекс робіт, починаючи з проектування і завершуючи введенням об’єкта в експлуатацію. Власний автопарк, парк спецтехніки дозволяє швидко впроваджувати самі креативні ідеї замовників та амбітні проекти архітекторів. Окрім проектування, ремонту та будівництва підприємство виконує ландшафтний дизайн, внутрішні дороги та майданчики, допоможе в погодженні проектної документації, здійснює авторський нагляд. Підприємство двічі поспіль отримувало відзнаки міжнародного конкурсу «Кришталева цегла», на найкращу будівельну інвестицію з обох боків східного кордону Європейського Союзу «ДОМ 2006» та «ДОМ 2007». Колективом архітекторів та інженерів ДП «ГрандЄвроБуд» спроектовано та зведено: -Моршинський завод розливу мінеральних вод ВАТ «Оскар» площею понад 7 тис. кв. м; -Фабрику з пошиття дитячого одягу Українсько-Датської текстильної компанії «Joha-Україна», м. Новояворівськ; -Супермаркет побутової техніки «Бомба», м. Львів. ДП «ГрандЄвроБуд» ТзОВ «ГрандЄвроБуд Люкс» має ліцензію Держбуду і підтверджує її високими стандартами будівництва. ДП «ГрандЄвроБуд» ТзОВ «ГрандЄвроБуд Люкс» запрошує до співпраці зацікавлених партнерів!
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 237-84-51
вул. Новий Світ 3/2, Львов, 79013, Украина, Львов
Архітектурна майстерня «Симетрія» виконує проектні роботи для будівництва індивідуальних та багатоквартирних житлових будинків, церков, торгових центрів, інших громадських та промислових споруд.
Оставьте отзыв первым
+380 (96) 579-35-40
Кільцева дорога, біля готелю "Катерина", навпроти стадіону "Арена-Львів", Львов, Украина, Львов
Реалізація оптом і вроздріб природного каменю для декоративної обробки фасадів будівль, обробки стін всередині прриміщень, камінів, для ландшафтного дизайну при створенні садових доріжок, альпійських гірок, водоспадів. Порізка на соломку та плиточку Виготовлення виробів з природного каменюГод основания:2005
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 582-09-24
Львів, Львов, Украина, Львов
Дизайн інтер'єрів як житлових так і громадських приміщень. - 3D візуалізація інтер'єрів - робочі та допоміжні креслення - виготовлення корпусних меблів на замовлення Пропонуємо високу якість за дуже привабливою ціною
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 937-44-91
пр. Червоної Калини 73/37, Львов, 79000, Украина, Львов
Протягом 6 років успішно займаємось створенням неповторних дизайнів для ваших квартир, будинків, офісів, ресторанів. Наша студія також займається проектуванням меблів та навчанням по 3D max та ArchiCad.

Кратко об организации

Организация Арт-групп из Львова может предложить покупателям товары и услуги в рубрике Студии дизайна интерьеров. Расположена по адресу Львов, Львов, Украина в Львове. Связаться с представителем фирмы Арт-групп, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете по телефону +380 (63) 2313577, на сайте http://art-grupp.uaprom.net.