Арт-студія Львів

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (32) 088-99-01
http://art-studiya-lv.uaprom.net
вул. Словацького, Львов, Украина Львовская область, Львовский городской совет, Украина
Ошибка в описании?
Арт-студія Львів
+380 (32) 088-99-01
вул. Словацького, Львов, Украина, Львов

Отзывы о Арт-студія Львів

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Арт-студія Львів. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании
  • художнє татуювання будь-якої складності — вибір малюнків за каталогом та повний ексклюзив — перекриття та виправлення старих або неякісних тату та шрамів — тимчасове тату хною — перманентний макіяж брів та губ (технологія PUREBEAU) — пірсинг типових та нетипових місць (виконує лікар) — всі види аквагриму (рекламний, святковий, весільний, дитячий)

Товары и услуги
- Перманентный макияж, тату,
- Перманентный макияж, тату,
- Перманентный макияж, тату.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 947-38-67
вул. Словацького, 4, навпроти Головної пошти (у дворі), Львов, Україна, Львов
Авторська Арт-студія Анни Костенко пропонує художнє татуювання будь-якої складності: вибір малюнків за каталогом та повний ексклюзив, перекриття та виправлення старих або неякісних тату та шрамів, тимчасове тату хною, перманентний макіяж брів та губ (технологія PUREBEAU), пірсинг типових та нетипових місць (виконує лікар), всі види аквагриму (рекламний, святковий, весільний, дитячий)
+380 (67) 664-01-55
улица Чупринки 74, Львов, 79044, Украина, Львов
Фёдоров Олег Юрьевич: Всё супер!!! Товар пришёл оч быстро. Связ с продовцом отличная! Всем доволен.
Оставьте отзыв первым
+380 (66) 616-99-99
Украина,Львовская область, Львов,ул. Дорошенка, 54, Львов
Арт-Студія L-Ink пропонує наступні послуги: ★ Художнє татуювання: ☆ татуювання будь-якої складності ☆ перекриття шрамів та розтяжок ☆ перекриття та реставрація старих тату ★ Перманентний макіяж: ☆ повний перелік послуг з обличчам ★ Пірсинг: ☆ пірсинг обличчя ☆ поверхневий пірсинг тіла ☆ інтимний пірсинг ★ Професійне обладнання: ☆ обладнання для тату, татуажу та пірсингу ☆ витратні матеріали Кабінети повністю обладнані для зручності і комфорту наших клієнтів. Все устаткування, вживане в студії, сертифіковане. Витратні матеріали лише одноразового використання. За бажанням - можливе використання анестезії. Для первинних проколів ми використовуємо прикраси з медичної сталі, титану або біопласта. Після процедури клієнт завжди отримує докладну консультацію про подальший догляд за місцем проколу, нанесенням тату та макіяжу.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 309-15-16
Украина,Львовская область, Львов,ул. Поповича 2, Львов
Татуаж (перманентный макияж) глаз, губ, бровей

Кратко об организации

Компания Арт-студія Львів из Львова предлагает клиентам товары и услуги в сфере деятельности Тату-салоны. Располагается по адресу вул. Словацького, Львов, Украина в Львове. Связаться с представителем компании Арт-студія Львів по всем вопросам вы можете при помощи телефона +380 (32) 0889901, на официальном сайте http://art-studiya-lv.uaprom.net.