Асоціація Львівтехнополіс

Редактировать данные компании Асоціація ЛьвівтехнополісНашли ошибку? Вход для представителя Асоціація ЛьвівтехнополісЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Львовская область, Львовский городской совет, просп. В.Чорновола 57, Львов, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (66) 604-23-33
  +380 (32) 270-47-60
  +380 (32) 252-34-01
 • Сайты
  Официальный сайт Асоціація Львівтехнополіс http://lvivtehnopolis.uaprom.net
 • Описание

  ЗУРАІФ «Львівтехнополіс»
  Коротко про асоціацію
  Західно-українська регіональна асоціація інноваційних фірм „Львівтехнополіс” була створена у 1994 р. для втілення в життя інноваційних проектів, розроблених науковими та науково-дослідними підприємствами-засновниками ЗУРАІФ «Львівтехнополіс». З часу створення асоціації сфера діяльності значно розширилась. Зараз ми працюємо в напрямку енергозбереження. Ми пропонуємо електричні електродні міні-котли для індивідуального опалення типу ЕВН-ЮТЦ, які працюють від електроенергії і не потребують газ.. З 2003 р. сфера діяльності фірми значно розширилась. Ми надаємо ряд послуг, зокрема, освітні. Асоціація «Львівтехнополіс» проводить курси з підготовки екскурсоводів як по місту, так і по області.
  У нас діють курси з вивчення іноземних мов (польська, англійська, чеська). Всі викладачі – кваліфіковані.
  Також ми організовуємо постійно діючі курси митних брокерів та декларантів.
  Ще один вид діяльності асоціації – туризм. Ми організовуємо та проводимо екскурсії по Львову, області та по Україні. Маємо угоди та домовленості з базами та приватним сектором і можемо організувати відпочинок на морі, в Карпатах, в Шацьку та ін. Приймаємо як туристичні групи так і туристів- індивідуалів. Детальніша інформація – по розділах сайту.


  .


  ЗУРАІФ «Львівтехнополіс» надає освітні та туристичні послуги.
  Освітні послуги:
  Курси з підготовки екскурсоводів по м. Львову
  Курси з підготовки екскурсоводів по Львівській області
  Курси іноземних мов (польська, чеська, англійська).
  Курси митних брокерів та декларантів.
  Заняття проводять висококваліфіковані викладачі. і Львову, області та по Україні Підписано угоди про співпрацю з багатьма базами відпочинку та приватним сектором. До туристичних послуг належить також організація відпочинку в Карпатах, на морі (Чорне і Азовське), Шацьку та багато ін.


  Однією із основних сфер діяльності Асоціації є інноваційна діяльність. Зокрема, впровадження в життя енергозберігаючих технологій, серед них електро-котли, які працюють на електричній енергії, не використовуючи газ.


  Детальнішу інформацію дивіться у розділах сайту.


 • Товары и услуги
  - Курси екскурсоводів.,
  - Курси,
  - Курси митних брокерів..
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Организации повышения квалификации / Повышение квалификации» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Львов и Львовский горсовет, Львовская область, Украина. Компания Асоціація Львівтехнополіс находится по адресу просп. В.Чорновола 57, Львов, Украина в Львове. Связаться с администрацией можно по телефонам +380 (66) 604-23-33, +380 (32) 270-47-60, +380 (32) 252-34-01. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://lvivtehnopolis.uaprom.net.
Распечатать Редактировать данные компании Асоціація ЛьвівтехнополісНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Львовская область, Львовский городской совет, просп. В.Чорновола 57, Львов, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Асоціація Львівтехнополіс

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Асоціація Львівтехнополіс. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Асоціація Львівтехнополіс

QR-код с контактной информацией организации Асоціація Львівтехнополіс
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Асоціація Львівтехнополіс, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.