Автошкола водительского мастерства Rega, ЧП

Редактировать данные компании Автошкола водительского мастерства Rega, ЧПНашли ошибку? Вход для представителя Автошкола водительского мастерства Rega, ЧПЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Украина,Львовская область, Львов,79031, ул. Стрыйская, 199 (территория стадиона Арена Львов)
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (32) 2902606
  -
  Дирекция
  +380 (98) 4441240
  -
  Отдел маркетинга
 • Сайты
  Официальный сайт Автошкола водительского мастерства Rega, ЧП http://89430.ua.all.biz
 • Описание

  Ми не видаємо посвідчення водія, у нас немає навчальних класів - ми не працюємо за програмою звичайної автошколи. Однак ми єдина організація у Львові, яка професійно надає послуги з підвищення рівня водійської майстерності та розвитку контраварійних навиків.
  Наша система навчання розбита на декілька рівнів - від початківців до водія-професіонала. Автошкола Водійської Майстерності Тараса Реги пропонує спеціальну програму навчання, яка дозволить заощадити час на тренуваннях і досягнути максимальних результатів за коротший термін, ніж будь-яка автошкола у Львові. Ми проводимо заняття на спеціальному майданчику, де є можливість попробувати все, на що здатен водій та його авто, навчитися безпечно і впевнено керувати автомобілем.
  У нашій автошколі розроблена комплексна програма підвищення водійської майстерності, яка передбачає різні варіанти практичних занять в різний час доби і погодних умовах, яка дозволить Вам краще орієнтуватися в інтенсивному транспортному потоці в місті, впевненіше відчувати себе на засніженій і слизькій зимовій дорозі, навчитися виходити із складних дорожніх ситуацій.
  Маючи свою навчальну базу, методику, велику практику тренерської діяльності і досвід в автоспорті, можемо стверджувати, що наші заняття будуть корисними всім - від початківця до впевненого водія. Ми думаємо, що кожен обов'язково знайде щось нове та цікаве для себе. А ті, хто є «досвідченими водіями», зможуть покращити свою техніку, реакцію на перешкоду і навики екстремального водіння та отримати дозу адреналіну від керування авто.

  В залежності від вашого досвіду та побажань ми пропонуємо багаторівневу систему навчання:


  - Початковий курс

  - Основний курс

  - Зимовий курс

  - Професійний курс

  - Курс управління мотоциклом

  Наша автошкола пропонує великий вибір навчальних автомобілів:

  · Suzuki Swift (хетчбек, автоматична коробка передач)

  · Honda Civic (хетчбек, автоматична коробка передач)

  · Honda Civic (седан, механічна коробка передач)

  · Honda Civic (хетчбек, механічна коробка передач)

  · Skoda Fabia (хетчбек, механічна коробка передач)

  · Chevrolet Aveo (хетчбек, механічна коробка передач)

  · Chevrolet Aveo (хетчбек, механічна коробка передач)

  · Honda Civic (тренувально-спортивний хетчбек, механічна коробка передач)


 • Товары и услуги
  - Мотошкола REGA (Львов),
  - Автокурсы,
  - Водительские курсы Львов.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Организации повышения квалификации / Повышение квалификации» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Львов и Львовский горсовет, Львовская область, Украина. Компания Автошкола водительского мастерства Rega, ЧП находится по адресу Украина,Львовская область, Львов,79031, ул. Стрыйская, 199 (территория стадиона Арена Львов) в Львове. Связаться с администрацией можно по телефонам +380 (32) 2902606, +380 (98) 4441240. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://89430.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании Автошкола водительского мастерства Rega, ЧПНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Украина,Львовская область, Львов,79031, ул. Стрыйская, 199 (территория стадиона Арена Львов). Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Автошкола водительского мастерства Rega, ЧП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Автошкола водительского мастерства Rega, ЧП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Автошкола водительского мастерства Rega, ЧП

QR-код с контактной информацией организации Автошкола водительского мастерства Rega, ЧП
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Автошкола водительского мастерства Rega, ЧП, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.