ЧП "ПАКОПАК"

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (32) 297-11-41
http://pakopak.uaprom.net
ул. Кастеливка 42, Львов, 79012, Украина Львовская область, Львовский городской совет, Украина
Ошибка в описании?
ЧП "ПАКОПАК"
+380 (32) 297-11-41
ул. Кастеливка 42, Львов, 79012, Украина, Львов

Отзывы о ЧП "ПАКОПАК"

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ЧП "ПАКОПАК". Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Частное предприятие «ПАКОПАК» основано в 1998 году и специализируется на оснащении предприятий пищевой промышленности и торговли вакуумным и другим упаковочным оборудованием ведущих отечественных и зарубежных изготовителей, а также на поставках полимерных расходных материалов лучших мировых производителей. Поставка оборудования сопровождается запуском оборудования у клиента, обучением персонала основным навыкам настройки и работы, а также профессиональным гарантийным и послегарантийным обслуживанием. Наши расходные материалы отличаются высокими потребительскими свойствами и умеренными ценами.

Наша компания проводит качественное гарантийное и послегарантийное обслуживание упаковочной техники.

На нашей ремонтной базе упаковочного оборудования имеются все необходимые запчасти и комплектующие для своевременного ремонта или замены вышедшего из строя узла.

В перечень услуг входит:

  • ремонт упаковочной техники(вакуумные машины, запайщики, конвейеры, сыпучки и т,д.)
  • модернизация устаревших схем управления упаковочной техники.
  • комплексный ремонт механической и электрической частей оборудования
  • программирование оборудование
  • ремонт вакуумных насосов
  • замена вакуумного масла в насосах вакуумных машин
  • решение других внештатных вопросов связаных с ремонтом и\или обслуживанием

На время длительного ремонта вакуумного оборудования возможно предоставление аналогичного оборудования «на подмену».

Товары и услуги
- Вакуумная машина для сыпучих, жидких,
- Силиконовый уплотнитель,
- Вакуумные упаковщики,
- Запайщики пакетов и пленок,
- Вакуумные пакеты "в клеточку",
- Ремонт и обслуживание упаковочной техники,
- Тефлон.
Оставьте отзыв первым
+380 (98) 269-31-21
ул. шептицких 21/22, Львов, Украина
кондиционеры вентиляция отопление продажа монтаж ремонт сервис гарантия
Оставьте отзыв первым
+380 (93) 900-50-49
Вул. Газова 26, Львов, Украина
Закрыто до 9:00 Откроется через 4:47
Наше підприємство було засноване у 2010 році. Основним напрямом діяльності є ремонт ГБЦ будь-яких об'ємів двигунів від мопедів до вантажних автомобілів, включаючи спецтехніку (навіть ГБЦ поїздів, кораблів, тощо), а також ремонт розподільчих валів всіх типів. Усі роботи проводяться за кордоном на спеціалізованому та найсучаснішому обладнанні. Багаторічний досвід роботи наших європейських колег гарантує найвищу якість проведення ремонту, реставрації. Саме тому ми маємо можливість давати гарантію на реставровані запчастини упродовж 6-ти місяців (незалежно від пробігу автомобіля). Звернувшись до нас, ви будете приємно здивовані цінами, якістю виконання та термінами. Наші послуги: -Продаж головок блока ТІР, бус, легкових авто -Ремонт ГБЦ Зварка чавуну Зварка алюмінію Наварка посадочних місць Обробка робочої фаски сідла Шліфування по площині Полірування клапанів Перевірка на герметичність Регулювання зазорів Заміна: сідел, направляючих клапанів, форкамер, стаканів. -Продаж комплектуючих для ГБЦ -Ремонт розподільчих валів Відновлення кулачків, опорних шийок Шліфування, полірування, балансування -Продаж розподільчих валів: ТІР
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 904-53-45
галицька50, Львов, Украина
ремонт реставрація зварка ремонт каталізаторів заміна гофри заміна глушників
Оставьте отзыв первым
+380 (63) 308-71-20
м.Львiв, вул.Стороженка, 32 (адм.буд. "Електрон"), 1-й поверх, Львов, 79002, Украина
Основним напрямком нашої дiяльностi є проектування, підбір, продаж, монтаж та обслуговування різноманітних систем очищення води (ХВО). В асортимент нашого обладнання входять: -Системи знезалізнення води -Системи пом’якшення води -Системи механічної фільтрації води -Системи стерилізації води -Cистеми зворотнього осмосу, ультра- і нанофільтрації води -Комплектуючі, системи автоматизації, насоси-дозатори, реагенти, витратні матеріали та ін. Також ми надаємо різноманітні послуги для обслуговування даного обладнання : діагностика сервісні роботи ремонтні роботи шеф-монтаж та ін. В більшості, системи і установки проектуються нами індивідуально, що дозволяє виготовити комплекси водопідготовки і водопостачання довільної складності і продуктивності. Год основания:2001
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 662-96-34
ул. Медная 2, Львов, 79037, Украина
Изготовление и реализация столярных изделий
Оставьте отзыв первым
+380 (63) 742-24-21
Украина, Львов, Львов, Україна
Проводимо разове та постійне технічне обслуговування вантажопідйомних механізмів: баштовий кран, мостовий кран; козловий кран; портальний кран; підвісний кран; Кран-балки; талі; тельфери; крани-штабелери. Виконуємо поточні та капітальні ремонти: ремонт несучих металоконструкцій (із застосуванням зварювання); капітальний ремонт та виготовлення нових вузлів і механізмів; ремонт та заміну електрообладнання. Монтаж та демонтаж вантажопідіймальних кранів і механізмів. Монтаж і налагодження електрообладнання вантажопідйомних механізмів. Встановлюємо сучасні системи керування для кранових механізмів які дають змогу: знизити споживання електроенергії від 1,5 до 2 рази в залежності від номінальної потужності електродвигунів, покращити енергетичні показники електроприводу; забезпечити плавний запуск та зупинку електроприводу кранового механізму. регулювати швидкість в широкому діапазоні з бажаною точністю; зменшити затрати на технічне обслуговування та ремонт, як електричних так і механічних частин крана.

Кратко об организации

Фирма ЧП "ПАКОПАК" из Львова предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Техническое обслуживание спецтехники. Находится по адресу ул. Кастеливка 42, Львов, 79012, Украина в Львове. Связаться с контактным лицом организации ЧП "ПАКОПАК" по интересующим Вас вопросам вы можете через сайт http://pakopak.uaprom.net, с помощью телефона +380 (32) 2971141.