D-Print

Редактировать данные компании D-PrintНашли ошибку? Вход для представителя D-PrintЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Львовская область, Львовский городской совет, проспект Чорновола, 63-А, Львов, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (32) 245-50-45
  +380 (93) 076-68-74
 • Сайты
  Официальный сайт D-Print http://d-print.uaprom.net
 • Описание

  Поліграфічна компанія «D-Print»!!! Ми - молода і креативна компанія, котра почала працювати у Львові навесні 2012 року. Виготовляємо повний асортимент поліграфічної продукції: візитні картки, рекламну продукцію, книги, періодику, брошури, буклети, постери, афіши, календарі та календарики, карти, блокноти, щоденники, плангіни, фотожурнали та принтбуки, різноманітні запрошення, в тому числі весільні, ресторанні меню та багато іншої друкованої продкції.


  Незважаючи на те, що ми тільки розпочали роботу, нам вже вдалося здобути довіру багатьох компаній Львова та області, а також окремих громадян. Зокрема, серед найвідоміших клієнтів, котрі замоляють у нас послуги друку - готель «Дністер», мережа аптек «Біомед» та «Оптика», коктейль-клуб «Ibiza», мережа піцерій «Бона», данський проект з підтримки сільського господарства «Агро-Львів», дитячі журнали «Ангелятко» та «Ангеляткова наука», медіа-група «ПромІнфо» та чимало інших підприємств.


  Також маємо чималий спект індивідуальних клієнтів зі Львова та області. Зокрема, виготовляємо для них візитки, весільні запрошення, фотокниги та фотожурнали, листівки.


  Маємо досвід співпраці з малим бізнесом - приватними підприємцями: створювали, зокрема, портфоліо для однієї з львівських майстринь, котра шиє весільні сукні, каталог робіт ювеліра та майстрів, котрі виготовляють прикраси ручної роботи.


 • Товары и услуги
  - Календар для дому 30х43 см,
  - Календар-плакат 30х43 см,
  - Буклети, каталоги, презентації,
  - Календар для дому 21х30 см,
  - Запрошення на професійні події,
  - Рекламні флаєри А4 формату, двосторонні, Львів,
  - Ресторанні меню.
 • Кратко об организации
  Фирма D-Print из Львова предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Полиграфия и полиграфические услуги.
  Находится по адресу проспект Чорновола, 63-А, Львов, Украина в Львове.
  Связаться с контактным лицом организации D-Print по интересующим Вас вопросам вы можете на web-странице http://d-print.uaprom.net, по номерам +380 (32) 245-50-45, +380 (93) 076-68-74.
Распечатать Редактировать данные компании D-PrintНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Львовская область, Львовский городской совет, проспект Чорновола, 63-А, Львов, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о D-Print

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании D-Print. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации D-Print

QR-код с контактной информацией организации D-Print
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании D-Print, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.