ДРАЙБУД, ООО

Редактировать данные компании ООО ДРАЙБУДНашли ошибку? Вход для представителя ДРАЙБУД, ОООЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Село Керница, улица Мира, 2
 • Часы работы
  Время работы ООО ДРАЙБУД9.00-18.00
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380504311763 - моб. телефон
 • Сайты
  Официальный сайт ДРАЙБУД, ООО http://www.drybud.com.ua
 • E-mail
 • Описание
  ТзОВ «ДРАЙБУД» є відносно молодою, але динамічнозростаючою компанією на будівельному ринку України. Вона заснована із ціллю максимального задоволення потреб потенційних клієнтів у співвідношенні ціна-якість. Компанія об'єднала у своїх лавах досвідчених професіоналів, які мають високу кваліфікацію та досконало володіють своєю справою; а також сучасному парку спеціалізованого обладнання, що у свою чергу дозволяє впевнено почувати себе на даному ринку.
  Завдяки цьому товариство з обмеженою відповідальністю «ДРАЙБУД» має змогу виготовляти високоміцну бетонну і наливну підлоги у стислі терміни, у відповідності до вимог та потреб замовника.
  Також фірма гарантує якість проведення загальнобудівельних робіт, а саме: влаштування щебенево-піщаної основи, монолітних та залізобетонних фундаментів, влаштування підпірних стін, утеплення фасадів, влаштування полістиролбетонних стяжок та земляні роботи.
  За допомогою штампованого бетону Ваша оселя, присадибна ділянка чи басейн перетворяться у неповторний архітектурний витвір мистецтва.
  Для капітального будівництва фірма надасть у оренду відповідну техніку, а також забезпечить Вас полістеролбетонними блоками, що допоможе Вам значно заощадити кошти на будівельному матеріалі, а також на збереженні тепла у оселі.
  У залежності від функціонально виставлених вимог наші інженери виконають усі необхідні розрахунки з проектування та поставлених завдань. Індивідуальний підхід до кожного клієнта застосовується з метою максимального задоволення потреб замовника, у відповідності до сучасних вимог та технологій промислового і комерційного будівництва.

  Для підготовки чіткої цінової пропозиції наші спеціалісти готові у будь-який зручний для Вас час виїхати на об’єкт для проведення усіх замірів та відповідних розрахунків.

  Ми завжди готові на взаємовигідну співпрацю з Вами.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Строительные компании / Строительные организации» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Львов и Львовский горсовет, Львовская область, Украина. Компания ООО ДРАЙБУД находится по адресу Село Керница, улица Мира, 2 в Львове. Связаться с администрацией можно по телефону +380504311763 - моб. телефон . Официальный веб-сайт организации доступен по адресу www.drybud.com.ua. Часы работы организации - 9.00-18.00.
 •   Задать вопрос представителю организации
Распечатать PDF-карточка компании Редактировать данные компании ООО ДРАЙБУДНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Львовская область, Львовский городской совет, Село Керница, улица Мира, 2. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать PDF-карточка компании

Отзывы о ДРАЙБУД, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ДРАЙБУД, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ДРАЙБУД, ООО

QR-код с контактной информацией организации ДРАЙБУД, ООО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ДРАЙБУД, ООО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.