ДРАЙБУД ООО

общестроительные работы
отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (50) 431-17-63 моб. телефон
www.drybud.com.ua
Село Керница, улица Мира, 2 Львовская область, Львовский городской совет, Украина
Часы работыПоказать
Ошибка в описании?
ООО ДРАЙБУД
+380 (50) 431-17-63
Село Керница, улица Мира, 2, Львов

Отзывы о ДРАЙБУД, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ДРАЙБУД, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании
ТзОВ «ДРАЙБУД» є відносно молодою, але динамічнозростаючою компанією на будівельному ринку України. Вона заснована із ціллю максимального задоволення потреб потенційних клієнтів у співвідношенні ціна-якість. Компанія об'єднала у своїх лавах досвідчених професіоналів, які мають високу кваліфікацію та досконало володіють своєю справою; а також сучасному парку спеціалізованого обладнання, що у свою чергу дозволяє впевнено почувати себе на даному ринку.
Завдяки цьому товариство з обмеженою відповідальністю «ДРАЙБУД» має змогу виготовляти високоміцну бетонну і наливну підлоги у стислі терміни, у відповідності до вимог та потреб замовника.
Також фірма гарантує якість проведення загальнобудівельних робіт, а саме: влаштування щебенево-піщаної основи, монолітних та залізобетонних фундаментів, влаштування підпірних стін, утеплення фасадів, влаштування полістиролбетонних стяжок та земляні роботи.
За допомогою штампованого бетону Ваша оселя, присадибна ділянка чи басейн перетворяться у неповторний архітектурний витвір мистецтва.
Для капітального будівництва фірма надасть у оренду відповідну техніку, а також забезпечить Вас полістеролбетонними блоками, що допоможе Вам значно заощадити кошти на будівельному матеріалі, а також на збереженні тепла у оселі.
У залежності від функціонально виставлених вимог наші інженери виконають усі необхідні розрахунки з проектування та поставлених завдань. Індивідуальний підхід до кожного клієнта застосовується з метою максимального задоволення потреб замовника, у відповідності до сучасних вимог та технологій промислового і комерційного будівництва.

Для підготовки чіткої цінової пропозиції наші спеціалісти готові у будь-який зручний для Вас час виїхати на об’єкт для проведення усіх замірів та відповідних розрахунків.

Ми завжди готові на взаємовигідну співпрацю з Вами.
Оставьте отзыв первым
Строительство элитного жилого комплекса
+380 (322) 763781
М. Рыльского улица, 10, Львов
Оставьте отзыв первым
строительные услуги
+380 (32) 293-46-54
Бескидская улица, 44, Львов

Кратко об организации

Компания ООО ДРАЙБУД из Львова предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Строительные компании. Организацию можно найти по адресу Село Керница, улица Мира, 2 в Львове. Связаться с контактным лицом компании ДРАЙБУД по всем вопросам вы можете с помощью телефона 380504311763, по почте akuchar@ukr.net, через сайт www.drybud.com.ua.