ЕДЕЛЬВЕЙС, ФАРМАЦЕВТИЧЕСКАЯ ФИРМА, МЧП

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (32) 298-99-99
+380 (32) 298-99-99
www.edelweiss.lviv.ua
Городоцкая улица, 214 Львовская область, Львовский городской совет, Украина
Ошибка в описании?

Отзывы о ЕДЕЛЬВЕЙС, ФАРМАЦЕВТИЧЕСКАЯ ФИРМА, МЧП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ЕДЕЛЬВЕЙС, ФАРМАЦЕВТИЧЕСКАЯ ФИРМА, МЧП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
Оставьте отзыв первым
Осушувач для тварин (Підстилка)
+380 (67) 747-75-27
вул.Курмановича, Львов, 79000
КВАДРІСОРБ для комфорту та гігієни тварин В свинарстві КВАДРІСОРБ забезпечить комфорт та кращу гігієну для свиноматки під час опоросу: КВАДРІСОРБ забезпечує комфорт і гігієну для новонароджених поросят під час їхнього першого контакту зі свиноматкою та значно знижує ризик бактеріального зараження під час першого ссання. КВАДРІСОРБ також є ідеальним продуктом для осушування новонароджених поросят і заживання пуповини. У птахівництві КВАДРІСОРБ забезпечить суху підстилку: Зменшуються випадки опіків лап. Запобігає підстилці стати сприятливим середовищем для ферментації бактерій та завдяки знезаражувальним властивостям підтримує температуру настилу нижче критичного порога в 30 ?C. У великої рогатої худоби КВАДРІСОРБ робить підстилку безпечною: При отеленні КВАДРІСОРБ забезпечує більш здорову та свіжу підстилку. Отелення насправді є дуже делікатним моментом, коли корови більш вразливі та більш схильні до інфекцій чи патогенних бактерій.

Кратко об организации

Фирма ЕДЕЛЬВЕЙС, ФАРМАЦЕВТИЧЕСКАЯ ФИРМА, МЧП из Львова предоставляет заказчикам товары и услуги в направлении Ветеринарные аптеки. Компанию можно найти по адресу Городоцкая улица, 214 в Львове. Связаться с представителем организации ЕДЕЛЬВЕЙС, ФАРМАЦЕВТИЧЕСКАЯ ФИРМА, МЧП по интересующим Вас вопросам вы можете по телефонам 380322989999, 380322989999, на сайте http://www.edelweiss.lviv.ua.