Экспосервис, ООО

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (67) 226-31-36 Дирекция
+380 (32) 270-05-74 — Дирекция
+380 (67) 209-28-21 — Дирекция
http://51996.ua.all.biz
Украина,Львовская область, Львов,ул. Професора Буйка, 2, оф. 612 Львовская область, Львовский городской совет, Украина
Ошибка в описании?
Экспосервис, ООО
+380 (67) 226-31-36
Украина,Львовская область, Львов,ул. Професора Буйка, 2, оф. 612, Львов

Отзывы о Экспосервис, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Экспосервис, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Продукция, услуги: ООО «Экспосервис» предоставляет услуги в различных сферах безопасности: • физическая охрана объектов частной и коллективной собственности; • обеспечение технической безопасности объектов; • техническая защита информационных систем; • организация защиты коммерческих тайн предприятия; • предоставление консультативных, информационных, технических, вспомогательных услуг в сфере управления предприятием и персоналом (менеджмент) по вопросам безопасности, изучения рынка (маркетинг) предпринимательской деятельности, оценка и минимизация рисков коммерческих операций; • разработка, тиражирование и реализация научно методических материалов по вопросам обеспечения безопасности личности, частной, коллективной и государственной собственности, антирейдерской деятельности; • предоставление юридических информационно-аналитических услуг по вопросам безопасности предпринимательской деятельности, комплексное абонентное обслуживание фирмы.

Товары и услуги
- Физическая охрана,
- Техническая защита информации,
- Личная охрана,
- Услуги по обеспечению безопасности.
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 648-82-06
Вул. Зелена, Львов, Украина, Львов
Цілодобово по Львову та Україні. Наша компанія перевозить легкові автомобілі, джипи, буси, вантажні авто до 15 тон. Також перевозимо будматеріали, будки, павільйони. 0976488206
Оставьте отзыв первым
+380 (96) 762-75-64
вул. Зелена, Львов, Украина, Львов
Цілодобово надаються послуги по перевезенню: евакуатор Iveco (водій +4 місця), трейлер для перевезення великогабаритних транспортних засобів. Контактні телефони: 0967627564, 0978757703
Оставьте отзыв первым
+380 (96) 648-80-00
вул. Мучна 27, Львов, Украина, Львов
Евакуатор. Перевезення евакуатором MERCEDES ATEGO 815 легкових автомобілів, мікроавтобусів, автобусів типу ЕТАЛОН, БОГДАН, ТАТА; вантажів (кунги, кіоски). Вантажопідйомність 6 тон. Гнучка система знижок, індивідуальний підхід до кожного клієнта. В парку 3 евакуатора. Цілодобово.
+380 (67) 672-55-81
ул. Липовая Алея, стадион «Украина», Львов, 79035, Украина, Львов
Ольга Особа: Замовляли 150 м.кв. рулонного газону. Привезли як і домовлялись через 3 дні, та застелили за один день! Газон хороший, густий і без бур"янів. Єдине що, це прийшлося перших 10 днів щодня поливати. Зате зараз газон прижився і виглядає як рідний :) Одним словом, я не чекав такого результату, тому залишився приємно вражений. Плюсы: Швидко! Наша ділянка перед хатою зазеленіла :) Достатньо якісно виконали роботу. Все рівненько. Минусы: трохи прийшлося відмивати бруківку від землі, яку наносили хлопці.
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 247-33-98
м. Львів, Львов, Україна, Львов
Орієнтація на довгострокову співпрацю. Репутація надійного партнера – наш найдорожчий капітал. Очевидно, що максимальний прибуток наша компанія отримує від взаємовигідних довготривалих проектів. Для Вас, як для нашого потенційного клієнта, це означає економію за рахунок гнучкої системи знижок, та особливий, індивідуальний підхід. Заробити сьогодні, щоб втратити завтра – не наша політика. Ми постачаємо на об’єкти виключно перевірене, надійне обладнання, забезпечуючи його подальше гарантійне та післягарантійне обслуговування. Ми робимо свою роботу так, щоб не довелось її переробляти вдруге. Відтак, Ви отримуєте якісні, кваліфіковані послуги. Комплексне обслуговування клієнтів. Ми беремо на себе відповідальність не тільки за поставку та інсталяцію обладнання, але й за отримання потрібних дозволів та підготовку документів, необхідних для його подальшої експлуатації. Вам не доведеться витрачати свій час на непотрібні дискусії з представниками державних служб. У нас Ви завжди можете отримати консультацію з юридичних питань, що пов’язані із сферою діяльності компанії. За Вашим бажанням, ми забезпечуємо постійне представництво Ваших інтересів у ряді установ. Таким чином, Ви можете зосередити основні свої зусилля на цікавіших справах.
Оставьте отзыв первым
+380 (32) 243-92-80
Украина,Львовская область, Львов,79035, ул. Зеленая, 238, Львов
Приватне підприємство « ДЕОС ОХОРОНА» із 2007 року входить до складу груп компаній « ДЕОС РЕЛІЗ », що є однією з найкращих охоронних структур в західному регіоні України. Наші послуги надаються в рамках чинного законодавства України. Відносини між замовником та виконавцем будуються виключно на договірних засадах, після чого наше підприємство бере на себе матеріальну відповідальність за охорону об'єкту замовника. Станом на початок 2012 року ми здійснюємо охорону 270 об`єктів. Кількість працівників охорони становить понад 150 чол. При здійсненні охорони об'єктів використовуються сучасні технічні засоби охорони та службові собаки. Співпраця із нами базується на умовах повної конфіденційності. Ми надаємо наші послуги виключно в рамках чинного законодавства України. Відношення між замовником і виконавцем будуються тільки на договірних засадах. Ми гарантуємо якість нашої роботи та повну матеріальну відповідальність за шкоду завдану замовнику неналежними діями чи бездіяльністю наших працівників. На нашому підприємстві працюють висококваліфіковані працівники.Сформована достатня кількість груп швидкого реагування приватного підприємства « ДЕОС ОХОРОНА» на випадок надходження тривожних сигналів від клієнтів та контролю за об'єктами, що підключені під сигналізацією і виведені на пульт централізованої охорони ПП "ДЕОС ОХОРОНА". Перелык послуг: послуги централізованої пультової охорони обєктів безпека бізнесу та підприємницької діяльності забезпечення безпеки супроводу вантажів, посадових осіб та цінних паперів на всій території України фізична охорона об'єктів надання послуг особистої охорони VIP - персон. охорона громадського порядку під час проведення масових заходів системи автоматизованого моніторингу та управління транспортом(GPS) послуги забезпечення інформаційної безпеки службових та приватних приміщень сучасними технічними засобами

Кратко об организации

Организация Экспосервис, ООО из Львова может предложить покупателям товары и услуги в рубрике Службы экстренного вызова. Расположена по адресу Украина,Львовская область, Львов,ул. Професора Буйка, 2, оф. 612 в Львове. Связаться с представителем фирмы Экспосервис, ООО, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете по телефонам +380 (67) 2263136, +380 (32) 2700574, +380 (67) 2092821, на сайте http://51996.ua.all.biz.